OKPLAOK Play India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,68 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,03 Mr | ₹430,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹54,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,10 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,03 Mr | ₹891,02 Mn | ₹875,79 Mn | ₹809,35 Mn | ₹671,89 Mn | ₹587,74 Mn | ₹593,90 Mn | ₹403,12 Mn | ₹13,97 Mn |
| Net Borç† | ₹1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,98 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,75 Mr | ₹979,55 Mn | ₹898,84 Mn | ₹762,24 Mn | ₹1,53 Mr | ₹1,38 Mr | ₹867,09 Mn | ₹1,02 Mr | ₹659,61 Mn | ₹1,07 Mr | ₹606,04 Mn | ₹407,28 Mn | ₹370,55 Mn | ₹470,61 Mn | ₹369,56 Mn | ₹409,09 Mn | ₹411,84 Mn |
| Brüt Kâr | ₹366,26 Mn | ₹228,52 Mn | ₹301,43 Mn | ₹272,63 Mn | ₹52,34 Mn | ₹108,69 Mn | ₹77,62 Mn | ₹364,76 Mn | ₹283,85 Mn | ₹273,28 Mn | ₹223,07 Mn | ₹134,82 Mn | ₹206,76 Mn | ₹128,76 Mn | ₹44,65 Mn | ₹26,21 Mn | ₹74,24 Mn | ₹44,05 Mn | ₹64,67 Mn | ₹169,40 Mn |
| FAVÖK | ₹245,58 Mn | ₹291,80 Mn | ₹349,84 Mn | ₹323,79 Mn | ₹145,96 Mn | ₹180,50 Mn | ₹144,20 Mn | ₹394,05 Mn | ₹221,22 Mn | ₹174,40 Mn | ₹199,48 Mn | ₹121,73 Mn | ₹154,91 Mn | ₹137,06 Mn | ₹68,63 Mn | ₹45,57 Mn | ₹64,97 Mn | ₹18,67 Mn | ₹88,33 Mn | ₹175,38 Mn |
| Net Kâr | ₹29,23 Mn | -₹8,32 Mn | ₹11,32 Mn | -₹19,55 Mn | -₹77,57 Mn | -₹80,30 Mn | -₹35,50 Mn | ₹62,48 Mn | ₹22,26 Mn | ₹720.635 | -₹39,78 Mn | -₹26,93 Mn | -₹89,12 Mn | -₹22,27 Mn | -₹73,64 Mn | -₹30,78 Mn | ₹47,08 Mn | -₹103,56 Mn | ₹32,14 Mn | ₹116,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | -0,03 | 0,03 | -0,10 | -0,40 | -0,42 | -0,18 | 3,26 | 1,09 | 0,00 | -0,22 | -0,15 | -0,52 | -0,13 | -0,46 | -0,19 | 0,30 | -0,65 | 0,21 | 1,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹37,95 Mn | -₹685,85 Mn | -₹369,84 Mn | -₹51,63 Mn | -₹203,13 Mn | -₹11,53 Mn | -₹43,61 Mn | -₹30,83 Mn | -₹191,19 Mn | -₹97,77 Mn | ₹82,43 Mn | -₹273,88 Mn | ₹133,73 Mn | -₹191,37 Mn | -₹72,61 Mn | -₹63,82 Mn | -₹34,38 Mn | -₹114,31 Mn | -₹189,84 Mn | ₹39,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹159,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,0% | 38,1% | 36,5% | 56,4% | 55,4% | 50,3% | 54,2% | 53,6% | 60,9% | 56,2% | 60,1% | 66,5% | 58,7% | 57,1% | 57,6% | 50,0% | 51,6% | 51,3% | 39,0% | 3,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,42 | 0,60 | 0,69 | 0,39 | 0,36 | 0,32 | 0,67 | 0,67 | 0,45 | 0,60 | 0,43 | 0,70 | 0,40 | 0,29 | 0,28 | 0,41 | 0,32 | 0,40 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 0,99 | 1,09 | 1,05 | 0,59 | 0,54 | 0,46 | 0,92 | 0,83 | 0,52 | 0,61 | 0,40 | 0,64 | 0,36 | 0,24 | 0,22 | 0,28 | 0,22 | 0,25 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,5% | 13,8% | 16,6% | 15,6% | 5,3% | 12,1% | 10,2% | 23,8% | 20,6% | 31,5% | 21,8% | 20,4% | 19,4% | 21,2% | 11,0% | 7,1% | 15,8% | 11,9% | 15,8% | 41,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,4% | 17,7% | 19,3% | 18,5% | 14,9% | 20,1% | 18,9% | 25,7% | 16,1% | 20,1% | 19,5% | 18,5% | 14,5% | 22,6% | 16,9% | 12,3% | 13,8% | 5,1% | 21,6% | 42,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | -0,5% | 0,6% | -1,1% | -7,9% | -8,9% | -4,7% | 4,1% | 1,6% | 0,1% | -3,9% | -4,1% | -8,3% | -3,7% | -18,1% | -8,3% | 10,0% | -28,0% | 7,9% | 28,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | -41,5% | -20,4% | -3,0% | -20,7% | -1,3% | -5,7% | -2,0% | -13,9% | -11,3% | 8,1% | -41,5% | 12,5% | -31,6% | -17,8% | -17,2% | -7,3% | -30,9% | -46,4% | 9,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |