OPCHAINSO. P. Chains Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹384,10 Mn | ₹379,11 Mn | ₹347,40 Mn | ₹325,41 Mn | ₹306,18 Mn | ₹305,81 Mn | ₹305,33 Mn | ₹307,66 Mn | ₹306,82 Mn | ₹306,23 Mn | ₹304,89 Mn | ₹283,35 Mn | ₹281,91 Mn | ₹282,45 Mn | ₹286,78 Mn | ₹276,22 Mn | ₹286,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹403.129 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹380,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹217.269 | ₹937.394 | ₹2,16 Mn | ₹3,46 Mn | ₹894.985 | ₹1,45 Mn |
| Net Borç† | -₹403.129 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹19,33 Mn | ₹81,84 Mn | ₹135,89 Mn | ₹14,87 Mn | ₹9,72 Mn | ₹9,59 Mn | ₹147,90 Mn | ₹244,71 Mn | ₹242,55 Mn | ₹482,00 Mn | ₹692,24 Mn | ₹2,58 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,40 Mr | ₹5,92 Mr | ₹3,37 Mr | ₹5,63 Mr |
| Brüt Kâr | -₹520.186 | ₹23,11 Mn | ₹16,26 Mn | ₹2,12 Mn | ₹1,45 Mn | ₹1,76 Mn | ₹1,51 Mn | ₹2,21 Mn | ₹2,17 Mn | ₹3,63 Mn | ₹4,31 Mn | ₹3,93 Mn | ₹5,46 Mn | ₹5,21 Mn | ₹5,55 Mn | ₹14,09 Mn | -₹15,42 Mn |
| FAVÖK | -₹1,41 Mn | ₹22,10 Mn | ₹15,03 Mn | ₹986.570 | ₹569.850 | ₹279.390 | ₹1,34 Mn | ₹1,06 Mn | ₹1,39 Mn | ₹2,70 Mn | ₹2,65 Mn | ₹3,79 Mn | ₹2,50 Mn | ₹4,96 Mn | ₹5,79 Mn | ₹13,68 Mn | -₹17,15 Mn |
| Net Kâr | ₹10,34 Mn | ₹27,15 Mn | ₹18,58 Mn | ₹23,09 Mn | ₹485.022 | ₹795.862 | ₹540.471 | ₹504.903 | ₹440.715 | ₹1,30 Mn | ₹1,34 Mn | ₹1,94 Mn | ₹1,25 Mn | -₹1,55 Mn | ₹6,52 Mn | ₹14,75 Mn | ₹7,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,51 | 3,96 | 2,71 | 3,37 | 0,07 | 0,12 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,19 | 0,20 | 0,39 | 0,25 | -0,31 | 1,30 | 2,95 | 1,59 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹12,81 Mn | ₹96,73 Mn | -₹66,62 Mn | -₹81,94 Mn | -₹1,61 Mn | — | -₹2,65 Mn | -₹204.730 | ₹4,80 Mn | ₹5,11 Mn | -₹20,44 Mn | ₹26,26 Mn | -₹15,95 Mn | -₹6,94 Mn | ₹144,69 Mn | -₹2,36 Mn | -₹365,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,3% | 0,8% | 1,2% | 0,3% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,22 | 0,39 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,48 | 0,80 | 0,79 | 1,57 | 2,27 | 9,12 | 9,19 | 8,48 | 20,65 | 12,21 | 19,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,05 | 0,22 | 0,36 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,39 | 0,64 | 0,64 | 1,27 | 1,82 | 6,79 | 6,82 | 6,30 | 15,58 | 8,87 | 14,82 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,7% | 28,2% | 12,0% | 14,3% | 15,0% | 18,3% | 1,0% | 0,9% | 0,9% | 0,8% | 0,6% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,1% | 0,4% | -0,3% |
| FAVÖK Marjı | -7,3% | 27,0% | 11,1% | 6,6% | 5,9% | 2,9% | 0,9% | 0,4% | 0,6% | 0,6% | 0,4% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,4% | -0,3% |
| Net Kâr Marjı | 53,5% | 33,2% | 13,7% | 155,3% | 5,0% | 8,3% | 0,4% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,2% | 0,1% | 0,0% | -0,1% | 0,1% | 0,4% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 66,3% | 118,2% | -49,0% | -551,1% | -16,5% | — | -1,8% | -0,1% | 2,0% | 1,1% | -3,0% | 1,0% | -0,6% | -0,3% | 2,4% | -0,1% | -6,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |