ORIBEVEROrient Beverages Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,74 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,03 Mr | ₹896,89 Mn | ₹868,64 Mn | ₹795,06 Mn | ₹758,56 Mn | ₹668,41 Mn | ₹598,20 Mn | ₹515,26 Mn | ₹381,79 Mn | ₹363,69 Mn | ₹337,45 Mn | ₹307,94 Mn | ₹285,57 Mn | ₹275,48 Mn | ₹257,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹57,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹251,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,11 Mr | ₹762,25 Mn | ₹674,62 Mn | ₹704,34 Mn | ₹550,21 Mn | ₹462,49 Mn | ₹356,15 Mn | ₹322,21 Mn | ₹330,06 Mn | ₹287,25 Mn | ₹233,00 Mn | ₹159,88 Mn | ₹80,71 Mn | ₹75,20 Mn | ₹67,22 Mn | ₹65,56 Mn | ₹51,76 Mn | ₹50,30 Mn | ₹48,25 Mn |
| Net Borç† | ₹1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,78 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,14 Mr | ₹738,21 Mn | ₹463,79 Mn | ₹842,34 Mn | ₹772,74 Mn | ₹532,07 Mn | ₹406,53 Mn | ₹333,47 Mn | ₹269,47 Mn | ₹187,35 Mn | ₹160,41 Mn | ₹123,67 Mn | ₹95,16 Mn | ₹56,70 Mn | ₹68,47 Mn | ₹83,50 Mn |
| Brüt Kâr | ₹570,01 Mn | ₹501,49 Mn | ₹499,23 Mn | ₹333,02 Mn | ₹187,92 Mn | ₹82,06 Mn | ₹231,16 Mn | ₹207,90 Mn | ₹140,04 Mn | ₹98,75 Mn | ₹94,18 Mn | ₹84,33 Mn | ₹33,16 Mn | ₹24,63 Mn | ₹16,12 Mn | ₹5,82 Mn | -₹2,19 Mn | ₹2,87 Mn | ₹9,14 Mn |
| FAVÖK | ₹70,66 Mn | ₹43,25 Mn | ₹87,44 Mn | ₹46,70 Mn | -₹18,69 Mn | -₹63,25 Mn | ₹26,72 Mn | ₹50,63 Mn | ₹28,07 Mn | -₹7,31 Mn | ₹321.980 | ₹20,17 Mn | -₹6,97 Mn | -₹11,92 Mn | -₹12,60 Mn | -₹9,78 Mn | -₹14,13 Mn | -₹13,05 Mn | -₹15,78 Mn |
| Net Kâr | ₹38,41 Mn | ₹30,21 Mn | ₹549.000 | ₹28,29 Mn | ₹8,12 Mn | -₹80,46 Mn | ₹4,13 Mn | ₹23,74 Mn | ₹11,83 Mn | ₹3,90 Mn | ₹16,35 Mn | ₹1,91 Mn | ₹12,56 Mn | ₹8,11 Mn | ₹9,08 Mn | ₹10,06 Mn | ₹8,64 Mn | ₹3,25 Mn | ₹7,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,77 | 13,97 | 0,25 | 13,09 | 3,75 | -37,22 | 1,91 | 10,98 | 5,47 | 1,81 | 7,57 | 0,88 | 5,81 | 3,75 | 4,20 | 4,65 | 4,00 | 1,50 | 3,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹33,08 Mn | -₹69,86 Mn | ₹9,14 Mn | -₹196,86 Mn | -₹115,83 Mn | -₹109,03 Mn | -₹282.000 | ₹37,98 Mn | ₹27,11 Mn | -₹10,46 Mn | -₹138,78 Mn | -₹82,98 Mn | -₹6,99 Mn | -₹16,93 Mn | ₹22,01 Mn | -₹22,08 Mn | ₹11,62 Mn | ₹19,58 Mn | ₹8,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹20,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 63,7% | 58,0% | 55,2% | 58,3% | 53,6% | 51,6% | 41,0% | 40,5% | 43,5% | 43,0% | 39,0% | 31,0% | 21,1% | 20,7% | 19,9% | 21,3% | 18,1% | 18,3% | 18,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,02 | 1,24 | 1,22 | 0,94 | 0,72 | 0,52 | 0,97 | 0,97 | 0,70 | 0,61 | 0,56 | 0,52 | 0,49 | 0,44 | 0,37 | 0,31 | 0,20 | 0,25 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 7,06 | 6,50 | 5,91 | 4,54 | 2,93 | 1,84 | 3,35 | 3,07 | 2,11 | 1,61 | 1,32 | 1,07 | 0,74 | 0,64 | 0,49 | 0,38 | 0,23 | 0,27 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,1% | 30,6% | 33,6% | 29,2% | 25,5% | 17,7% | 27,4% | 26,9% | 26,3% | 24,3% | 28,2% | 31,3% | 17,7% | 15,4% | 13,0% | 6,1% | -3,9% | 4,2% | 10,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,0% | 2,6% | 5,9% | 4,1% | -2,5% | -13,6% | 3,2% | 6,6% | 5,3% | -1,8% | 0,1% | 7,5% | -3,7% | -7,4% | -10,2% | -10,3% | -24,9% | -19,1% | -18,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | 1,8% | 0,0% | 2,5% | 1,1% | -17,3% | 0,5% | 3,1% | 2,2% | 1,0% | 4,9% | 0,7% | 6,7% | 5,1% | 7,3% | 10,6% | 15,2% | 4,7% | 8,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,9% | -4,3% | 0,6% | -17,2% | -15,7% | -23,5% | -0,0% | 4,9% | 5,1% | -2,6% | -41,6% | -30,8% | -3,7% | -10,6% | 17,8% | -23,2% | 20,5% | 28,6% | 10,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |