OROSMITHSOrosil Smiths India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹296,26 Mn | ₹31,58 Mn | ₹24,32 Mn | ₹28,70 Mn | ₹26,27 Mn | ₹26,67 Mn | ₹29,99 Mn | ₹34,01 Mn | ₹38,70 Mn | ₹42,89 Mn | ₹45,27 Mn | ₹48,65 Mn | ₹54,60 Mn | ₹56,23 Mn | ₹55,85 Mn | ₹56,82 Mn | ₹49,44 Mn | ₹47,15 Mn | ₹52,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹44,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹43,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹253,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,09 Mn | ₹470.000 | ₹1,16 Mn | ₹1,78 Mn | ₹2,00 Mn | ₹500.000 | ₹0,00 | ₹425.000 | ₹967.580 | ₹2,16 Mn | ₹3,24 Mn | ₹4,21 Mn | ₹5,08 Mn | ₹27,61 Mn | ₹18,93 Mn | ₹10,00 Mn | ₹0,00 | ₹140.112 | ₹2,46 Mn |
| Net Borç† | -₹42,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹26,48 Mn | ₹28,07 Mn | ₹5,05 Mn | ₹7,37 Mn | ₹9,37 Mn | ₹4,99 Mn | ₹16,79 Mn | ₹15,90 Mn | ₹37,57 Mn | ₹17,71 Mn | ₹31,92 Mn | ₹36,41 Mn | ₹44,21 Mn | ₹27,70 Mn | ₹24,74 Mn | ₹11,97 Mn | ₹7,28 Mn | ₹25,22 Mn | ₹17,07 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,49 Mn | ₹785.000 | -₹445.000 | -₹236.000 | -₹469.988 | ₹22.668 | ₹160.046 | -₹1,49 Mn | ₹2,34 Mn | -₹701.680 | -₹339.526 | -₹718.626 | ₹1,65 Mn | -₹2,42 Mn | -₹1,77 Mn | -₹1,53 Mn | ₹806.997 | ₹6,95 Mn | ₹1,80 Mn |
| FAVÖK | -₹1,10 Mn | -₹1,10 Mn | -₹2,85 Mn | -₹2,38 Mn | -₹1,58 Mn | -₹2,27 Mn | -₹1,11 Mn | -₹2,18 Mn | ₹1,71 Mn | -₹481.220 | ₹528.300 | ₹1,95 Mn | ₹1,39 Mn | -₹7,38 Mn | -₹4,67 Mn | -₹2,95 Mn | -₹3,30 Mn | ₹3,14 Mn | ₹4,89 Mn |
| Net Kâr | ₹229,20 Mn | ₹6,11 Mn | -₹4,07 Mn | -₹3,46 Mn | -₹1,94 Mn | -₹4,04 Mn | -₹2,62 Mn | -₹4,92 Mn | -₹313.612 | -₹2,80 Mn | -₹2,54 Mn | -₹2,65 Mn | ₹1,09 Mn | -₹11,41 Mn | -₹9,94 Mn | -₹2,58 Mn | ₹2,79 Mn | -₹4,78 Mn | ₹2,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,55 | 0,15 | -0,10 | -0,08 | -0,05 | -0,10 | -0,06 | -0,12 | -0,01 | -0,01 | -0,06 | -0,06 | 0,03 | -0,28 | -0,24 | -0,06 | 0,07 | -0,12 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹69,83 Mn | ₹858.000 | -₹592.000 | -₹356.000 | -₹146.930 | ₹283.060 | ₹317.060 | ₹796.280 | ₹1,16 Mn | -₹251.860 | ₹854.200 | -₹1,09 Mn | -₹5,19 Mn | -₹9,48 Mn | -₹8,82 Mn | -₹7,25 Mn | -₹6,29 Mn | ₹19.130 | -₹312.640 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹578.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 1,5% | 4,8% | 6,2% | 7,6% | 1,9% | 0,0% | 1,2% | 2,5% | 5,0% | 7,2% | 8,6% | 9,3% | 49,1% | 33,9% | 17,6% | 0,0% | 0,3% | 4,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,89 | 0,21 | 0,26 | 0,36 | 0,19 | 0,56 | 0,47 | 0,97 | 0,41 | 0,71 | 0,75 | 0,81 | 0,49 | 0,44 | 0,21 | 0,15 | 0,53 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,11 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,07 | 0,06 | 0,15 | 0,07 | 0,13 | 0,14 | 0,17 | 0,11 | 0,10 | 0,05 | 0,03 | 0,10 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,6% | 2,8% | -8,8% | -3,2% | -5,0% | 0,5% | 1,0% | -9,4% | 6,2% | -4,0% | -1,1% | -2,0% | 3,7% | -8,7% | -7,2% | -12,8% | 11,1% | 27,6% | 10,6% |
| FAVÖK Marjı | -4,2% | -3,9% | -56,5% | -32,3% | -16,8% | -45,6% | -6,6% | -13,7% | 4,6% | -2,7% | 1,7% | 5,4% | 3,2% | -26,6% | -18,9% | -24,6% | -45,4% | 12,4% | 28,6% |
| Net Kâr Marjı | 865,6% | 21,8% | -80,5% | -46,9% | -20,6% | -81,0% | -15,6% | -30,9% | -0,8% | -15,8% | -8,0% | -7,3% | 2,5% | -41,2% | -40,2% | -21,5% | 38,4% | -18,9% | 14,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -263,7% | 3,1% | -11,7% | -4,8% | -1,6% | 5,7% | 1,9% | 5,0% | 3,1% | -1,4% | 2,7% | -3,0% | -11,7% | -34,2% | -35,6% | -60,6% | -86,4% | 0,1% | -1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |