OSWAYRNOswal Yarns Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $634.164 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹35,44 Mn | ₹36,74 Mn | ₹38,52 Mn | ₹38,84 Mn | ₹46,00 Mn | ₹45,47 Mn | ₹47,57 Mn | ₹52,73 Mn | ₹55,01 Mn | ₹58,20 Mn | ₹54,98 Mn | ₹52,19 Mn | ₹52,69 Mn | ₹55,82 Mn | ₹56,25 Mn | ₹58,68 Mn | ₹50,92 Mn | ₹60,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹462.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹29,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,79 Mn | ₹4,79 Mn | ₹4,54 Mn | ₹2,83 Mn | ₹3,42 Mn | ₹3,23 Mn | ₹3,40 Mn | ₹6,08 Mn | ₹7,21 Mn | ₹18,56 Mn | ₹15,82 Mn | ₹13,09 Mn | ₹12,77 Mn | ₹9,08 Mn | ₹9,20 Mn | ₹9,06 Mn | ₹4,30 Mn | ₹10,05 Mn |
| Net Borç† | ₹4,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹13,51 Mn | ₹19,82 Mn | ₹19,40 Mn | ₹12,54 Mn | ₹22,36 Mn | ₹36,81 Mn | ₹31,46 Mn | ₹28,87 Mn | ₹30,37 Mn | ₹43,39 Mn | ₹42,00 Mn | ₹40,76 Mn | ₹49,25 Mn | ₹48,56 Mn | ₹43,61 Mn | ₹48,06 Mn | ₹31,93 Mn | ₹26,81 Mn |
| Brüt Kâr | -₹152.000 | ₹798.000 | ₹599.980 | -₹641.330 | ₹786.210 | ₹1,26 Mn | ₹1,10 Mn | ₹1,58 Mn | ₹1,34 Mn | ₹2,39 Mn | ₹2,43 Mn | ₹2,12 Mn | ₹1,03 Mn | ₹413.056 | -₹1,74 Mn | -₹1,09 Mn | -₹836.528 | -₹375.667 |
| FAVÖK | -₹1,12 Mn | -₹241.000 | -₹262.820 | -₹1,51 Mn | ₹335.540 | ₹954.940 | ₹666.020 | ₹1,23 Mn | ₹1,09 Mn | ₹2,12 Mn | ₹2,11 Mn | ₹1,87 Mn | ₹1,80 Mn | ₹1,11 Mn | -₹851.680 | -₹153.310 | ₹110.090 | ₹340.060 |
| Net Kâr | -₹1,24 Mn | -₹1,20 Mn | -₹561.300 | -₹2,47 Mn | -₹562.680 | ₹75.990 | -₹99.853 | -₹129.155 | -₹843.115 | ₹112.635 | -₹45.724 | -₹47.564 | -₹1,10 Mn | -₹1,11 Mn | -₹1,23 Mn | -₹1,24 Mn | -₹1,08 Mn | -₹1,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,31 | -0,30 | -0,14 | -0,62 | -0,14 | 0,02 | -0,02 | -0,03 | -0,21 | 0,03 | -0,01 | -0,01 | -0,28 | -0,28 | -0,31 | -0,31 | -0,27 | -0,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,40 Mn | ₹2,67 Mn | -₹1,18 Mn | — | -₹1,64 Mn | ₹158.910 | ₹3,04 Mn | ₹340.540 | ₹12,16 Mn | -₹2,62 Mn | -₹2,89 Mn | -₹311.510 | -₹3,77 Mn | -₹3.350 | ₹307.450 | -₹5,36 Mn | ₹5,14 Mn | -₹336.600 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹317.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,5% | 13,1% | 11,8% | 7,3% | 7,4% | 7,1% | 7,1% | 11,5% | 13,1% | 31,9% | 28,8% | 25,1% | 24,2% | 16,3% | 16,4% | 15,4% | 8,4% | 16,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,54 | 0,50 | 0,32 | 0,49 | 0,81 | 0,66 | 0,55 | 0,55 | 0,75 | 0,76 | 0,78 | 0,93 | 0,87 | 0,78 | 0,82 | 0,63 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,67 | 0,65 | 0,42 | 0,75 | 1,24 | 1,06 | 0,97 | 1,02 | 1,46 | 1,42 | 1,37 | 1,66 | 1,64 | 1,47 | 1,62 | 1,08 | 0,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1,1% | 4,0% | 3,1% | -5,1% | 3,5% | 3,4% | 3,5% | 5,5% | 4,4% | 5,5% | 5,8% | 5,2% | 2,1% | 0,9% | -4,0% | -2,3% | -2,6% | -1,4% |
| FAVÖK Marjı | -8,3% | -1,2% | -1,4% | -12,0% | 1,5% | 2,6% | 2,1% | 4,3% | 3,6% | 4,9% | 5,0% | 4,6% | 3,7% | 2,3% | -2,0% | -0,3% | 0,3% | 1,3% |
| Net Kâr Marjı | -9,2% | -6,0% | -2,9% | -19,7% | -2,5% | 0,2% | -0,3% | -0,4% | -2,8% | 0,3% | -0,1% | -0,1% | -2,2% | -2,3% | -2,8% | -2,6% | -3,4% | -5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,3% | 13,5% | -6,1% | — | -7,3% | 0,4% | 9,7% | 1,2% | 40,0% | -6,0% | -6,9% | -0,8% | -7,7% | -0,0% | 0,7% | -11,2% | 16,1% | -1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |