PANCARBONPanasonic Carbon India Co. Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,94 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,03 Mr | ₹965,57 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,02 Mr | ₹913,61 Mn | ₹820,16 Mn | ₹639,83 Mn | ₹764,80 Mn | ₹727,54 Mn | ₹686,81 Mn | ₹657,87 Mn | ₹651,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹14,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹59,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹538,93 Mn | ₹532,52 Mn | ₹506,12 Mn | ₹494,27 Mn | ₹499,68 Mn | ₹481,48 Mn | ₹439,40 Mn | ₹439,25 Mn | ₹426,42 Mn | ₹474,55 Mn | ₹483,67 Mn | ₹405,89 Mn | ₹346,92 Mn | ₹350,97 Mn | ₹220,85 Mn | ₹223,50 Mn | ₹290,38 Mn | ₹303,94 Mn | ₹251,05 Mn | ₹307,91 Mn |
| Brüt Kâr | ₹211,59 Mn | ₹199,08 Mn | ₹176,63 Mn | ₹130,67 Mn | ₹175,76 Mn | ₹201,58 Mn | ₹156,58 Mn | ₹126,75 Mn | ₹138,08 Mn | ₹197,15 Mn | ₹181,98 Mn | ₹108,05 Mn | ₹73,40 Mn | ₹70,62 Mn | ₹30,55 Mn | ₹65,67 Mn | ₹99,08 Mn | ₹91,61 Mn | ₹63,33 Mn | ₹88,25 Mn |
| FAVÖK | ₹177,64 Mn | ₹165,24 Mn | ₹150,69 Mn | ₹105,93 Mn | ₹152,06 Mn | ₹182,39 Mn | ₹147,15 Mn | ₹99,57 Mn | ₹114,82 Mn | ₹165,63 Mn | ₹148,67 Mn | ₹83,62 Mn | ₹51,93 Mn | ₹48,44 Mn | ₹18,06 Mn | ₹39,78 Mn | ₹70,93 Mn | ₹60,89 Mn | ₹42,77 Mn | ₹55,94 Mn |
| Net Kâr | ₹212,39 Mn | ₹208,29 Mn | ₹185,89 Mn | ₹128,27 Mn | ₹153,49 Mn | ₹188,99 Mn | ₹169,55 Mn | ₹122,98 Mn | ₹123,04 Mn | ₹160,88 Mn | ₹134,64 Mn | ₹91,41 Mn | ₹68,46 Mn | ₹65,35 Mn | ₹39,31 Mn | ₹46,98 Mn | ₹66,91 Mn | ₹58,99 Mn | ₹49,75 Mn | ₹50,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 44,25 | 43,39 | 38,73 | 26,72 | 31,98 | 39,37 | 35,32 | 25,62 | 25,63 | 33,52 | 28,05 | 19,04 | 14,26 | 13,61 | 8,19 | 9,79 | 13,94 | 12,29 | 10,36 | 10,61 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹1,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹230,37 Mn | ₹188,88 Mn | ₹79,93 Mn | ₹154,11 Mn | ₹133,56 Mn | ₹183,04 Mn | ₹165,58 Mn | ₹136,79 Mn | ₹135,72 Mn | ₹84,78 Mn | ₹136,88 Mn | ₹89,45 Mn | ₹64,39 Mn | ₹78,26 Mn | ₹30,06 Mn | ₹60,42 Mn | ₹97,19 Mn | ₹80,56 Mn | ₹45,01 Mn | ₹79,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,30 | 0,31 | 0,33 | 0,35 | 0,36 | 0,37 | 0,40 | 0,41 | 0,49 | 0,45 | 0,40 | 0,38 | 0,43 | 0,35 | 0,29 | 0,40 | 0,44 | 0,38 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,29 | 0,28 | 0,27 | 0,26 | 0,27 | 0,26 | 0,23 | 0,23 | 0,23 | 0,25 | 0,26 | 0,22 | 0,18 | 0,19 | 0,12 | 0,12 | 0,15 | 0,16 | 0,13 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,3% | 37,4% | 34,9% | 26,4% | 35,2% | 41,9% | 35,6% | 28,9% | 32,4% | 41,5% | 37,6% | 26,6% | 21,2% | 20,1% | 13,8% | 29,4% | 34,1% | 30,1% | 25,2% | 28,7% |
| FAVÖK Marjı | 33,0% | 31,0% | 29,8% | 21,4% | 30,4% | 37,9% | 33,5% | 22,7% | 26,9% | 34,9% | 30,7% | 20,6% | 15,0% | 13,8% | 8,2% | 17,8% | 24,4% | 20,0% | 17,0% | 18,2% |
| Net Kâr Marjı | 39,4% | 39,1% | 36,7% | 26,0% | 30,7% | 39,3% | 38,6% | 28,0% | 28,9% | 33,9% | 27,8% | 22,5% | 19,7% | 18,6% | 17,8% | 21,0% | 23,0% | 19,4% | 19,8% | 16,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 42,7% | 35,5% | 15,8% | 31,2% | 26,7% | 38,0% | 37,7% | 31,1% | 31,8% | 17,9% | 28,3% | 22,0% | 18,6% | 22,3% | 13,6% | 27,0% | 33,5% | 26,5% | 17,9% | 25,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |