PANCHSHEELPanchsheel Organics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,72 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,23 Mr | ₹741,02 Mn | ₹580,78 Mn | ₹518,60 Mn | ₹441,52 Mn | ₹444,75 Mn | ₹391,10 Mn | ₹370,83 Mn | ₹331,24 Mn | ₹353,44 Mn | ₹320,80 Mn | ₹298,28 Mn | ₹263,85 Mn | ₹248,62 Mn | ₹223,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹38,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹311,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹56,47 Mn | ₹54,37 Mn | ₹63,09 Mn | ₹55,80 Mn | ₹41,13 Mn | ₹37,60 Mn | ₹43,19 Mn | ₹48,90 Mn | ₹56,85 Mn | ₹67,42 Mn | ₹49,08 Mn | ₹66,34 Mn | ₹54,16 Mn | ₹64,63 Mn | ₹56,87 Mn | ₹64,46 Mn | ₹45,07 Mn | ₹39,29 Mn |
| Net Borç† | ₹18,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,07 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,03 Mr | ₹690,34 Mn | ₹494,68 Mn | ₹504,67 Mn | ₹480,74 Mn | ₹423,82 Mn | ₹400,77 Mn | ₹398,44 Mn | ₹357,42 Mn | ₹391,63 Mn | ₹331,68 Mn | ₹299,22 Mn | ₹259,05 Mn | ₹232,79 Mn | ₹221,01 Mn |
| Brüt Kâr | ₹147,03 Mn | ₹194,47 Mn | ₹210,64 Mn | ₹216,66 Mn | ₹140,87 Mn | ₹100,85 Mn | ₹104,20 Mn | ₹83,13 Mn | ₹82,23 Mn | ₹83,31 Mn | ₹60,41 Mn | ₹64,23 Mn | ₹47,83 Mn | ₹42,50 Mn | ₹48,59 Mn | ₹33,87 Mn | ₹32,54 Mn | ₹218,20 Mn |
| FAVÖK | ₹140,45 Mn | ₹176,11 Mn | ₹198,21 Mn | ₹199,88 Mn | ₹131,96 Mn | ₹86,11 Mn | ₹86,45 Mn | ₹70,44 Mn | ₹70,30 Mn | ₹66,76 Mn | ₹56,47 Mn | ₹64,18 Mn | ₹44,61 Mn | ₹34,84 Mn | ₹31,42 Mn | ₹22,20 Mn | ₹20,90 Mn | ₹223,81 Mn |
| Net Kâr | ₹108,30 Mn | ₹137,94 Mn | ₹141,08 Mn | ₹140,70 Mn | ₹83,58 Mn | ₹50,06 Mn | ₹52,89 Mn | ₹40,37 Mn | ₹36,74 Mn | ₹32,10 Mn | ₹30,40 Mn | ₹18,99 Mn | ₹17,59 Mn | ₹12,66 Mn | ₹18,15 Mn | ₹7,06 Mn | ₹9,14 Mn | ₹7,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,22 | 10,47 | 10,71 | 11,94 | 8,33 | 4,99 | 5,27 | 4,02 | 3,67 | 3,20 | 3,03 | 1,90 | 1,76 | 1,27 | 1,82 | 0,71 | 0,91 | 0,73 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹57,80 Mn | -₹90,23 Mn | ₹18,67 Mn | -₹32,78 Mn | -₹35,11 Mn | ₹32,30 Mn | ₹40,21 Mn | ₹11,39 Mn | ₹17,82 Mn | -₹11,68 Mn | ₹13,75 Mn | -₹1,62 Mn | ₹15,73 Mn | -₹13,32 Mn | -₹3,14 Mn | -₹10,44 Mn | -₹5,83 Mn | -₹6,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹69,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,3% | 3,3% | 4,0% | 4,5% | 5,6% | 6,5% | 8,3% | 11,1% | 12,8% | 17,2% | 13,2% | 20,0% | 15,3% | 20,1% | 19,1% | 24,4% | 18,1% | 17,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,66 | 0,66 | 0,84 | 0,93 | 0,85 | 0,97 | 1,09 | 0,95 | 1,02 | 1,07 | 1,08 | 1,11 | 1,03 | 1,00 | 0,98 | 0,94 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,76 | 0,75 | 0,73 | 0,49 | 0,35 | 0,36 | 0,34 | 0,30 | 0,28 | 0,28 | 0,25 | 0,28 | 0,24 | 0,21 | 0,18 | 0,17 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,8% | 18,1% | 20,0% | 21,0% | 20,4% | 20,4% | 20,6% | 17,3% | 19,4% | 20,8% | 15,2% | 18,0% | 12,2% | 12,8% | 16,2% | 13,1% | 14,0% | 98,7% |
| FAVÖK Marjı | 13,2% | 16,4% | 18,8% | 19,4% | 19,1% | 17,4% | 17,1% | 14,7% | 16,6% | 16,7% | 14,2% | 18,0% | 11,4% | 10,5% | 10,5% | 8,6% | 9,0% | 101,3% |
| Net Kâr Marjı | 10,1% | 12,9% | 13,4% | 13,6% | 12,1% | 10,1% | 10,5% | 8,4% | 8,7% | 8,0% | 7,6% | 5,3% | 4,5% | 3,8% | 6,1% | 2,7% | 3,9% | 3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,4% | -8,4% | 1,8% | -3,2% | -5,1% | 6,5% | 8,0% | 2,4% | 4,2% | -2,9% | 3,5% | -0,5% | 4,0% | -4,0% | -1,1% | -4,0% | -2,5% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |