PANKAJPOPankaj Polymers Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹141,29 Mn | ₹140,81 Mn | ₹141,44 Mn | ₹141,17 Mn | ₹147,98 Mn | ₹118,88 Mn | ₹122,24 Mn | ₹85,68 Mn | ₹121,10 Mn | ₹122,55 Mn | ₹125,80 Mn | ₹224,18 Mn | ₹194,67 Mn | ₹181,44 Mn | ₹166,66 Mn | ₹190,53 Mn | ₹162,80 Mn | ₹166,67 Mn | ₹171,84 Mn | ₹182,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹125,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹18,72 Mn | ₹24,54 Mn | ₹27,82 Mn | ₹33,54 Mn | ₹3,65 Mn | ₹5,13 Mn | ₹1,58 Mn | ₹22,45 Mn | ₹25,12 Mn | ₹33,77 Mn | ₹90,97 Mn | ₹71,93 Mn | ₹66,50 Mn | ₹57,61 Mn | ₹70,42 Mn | ₹48,55 Mn | ₹54,53 Mn | ₹55,52 Mn | ₹66,66 Mn |
| Net Borç† | -₹1,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹12,98 Mn | ₹14,99 Mn | ₹17,63 Mn | ₹17,84 Mn | ₹17,83 Mn | ₹12,62 Mn | ₹6,80 Mn | ₹8,21 Mn | ₹46,76 Mn | ₹56,49 Mn | ₹78,73 Mn | ₹342,90 Mn | ₹303,92 Mn | ₹312,06 Mn | ₹294,29 Mn | ₹263,20 Mn | ₹245,95 Mn | ₹255,25 Mn | ₹284,71 Mn | ₹318,54 Mn |
| Brüt Kâr | -₹1,05 Mn | -₹2,27 Mn | -₹2,31 Mn | -₹2,15 Mn | -₹2,40 Mn | -₹2,46 Mn | -₹4,32 Mn | -₹9,02 Mn | ₹363.135 | ₹3,13 Mn | ₹5,20 Mn | ₹8,92 Mn | ₹10,66 Mn | ₹12,92 Mn | ₹25,78 Mn | ₹19,80 Mn | ₹26,41 Mn | ₹15,66 Mn | ₹7,09 Mn | ₹20,74 Mn |
| FAVÖK | -₹8,27 Mn | -₹6,07 Mn | -₹5,74 Mn | -₹6,17 Mn | -₹7,48 Mn | -₹4,59 Mn | -₹6,48 Mn | -₹9,11 Mn | -₹832.440 | -₹7,45 Mn | ₹1,28 Mn | -₹1,55 Mn | -₹3,52 Mn | -₹705.110 | ₹13,25 Mn | ₹9,27 Mn | ₹14,50 Mn | -₹4,25 Mn | -₹12,42 Mn | -₹2,42 Mn |
| Net Kâr | ₹21,96 Mn | -₹1,29 Mn | -₹1,28 Mn | ₹480.000 | -₹209.000 | -₹145.609 | ₹29,54 Mn | -₹9,98 Mn | ₹829.860 | ₹9,48 Mn | -₹10,29 Mn | ₹4,97 Mn | ₹1,24 Mn | ₹2,17 Mn | ₹1,56 Mn | ₹2,15 Mn | ₹2,68 Mn | ₹1,83 Mn | ₹1,70 Mn | ₹1,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,96 | -0,23 | -0,23 | 0,09 | -0,04 | -0,03 | 5,33 | -1,80 | 0,15 | 1,71 | -1,86 | 0,90 | 0,22 | 0,39 | 0,28 | 0,39 | 0,48 | 0,33 | 0,31 | 0,28 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹6,26 Mn | -₹3,89 Mn | -₹121.000 | -₹1,58 Mn | -₹8,97 Mn | -₹40,68 Mn | ₹19,80 Mn | -₹5,25 Mn | -₹25,14 Mn | ₹17,79 Mn | ₹3,83 Mn | -₹7,41 Mn | -₹9,22 Mn | -₹3,39 Mn | -₹3.010 | -₹1,11 Mn | -₹2,39 Mn | ₹2,95 Mn | ₹9,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 13,3% | 17,4% | 19,7% | 22,7% | 3,1% | 4,2% | 1,8% | 18,5% | 20,5% | 26,8% | 40,6% | 37,0% | 36,6% | 34,6% | 37,0% | 29,8% | 32,7% | 32,3% | 36,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,13 | 0,12 | 0,11 | 0,06 | 0,10 | 0,39 | 0,46 | 0,63 | 1,53 | 1,56 | 1,72 | 1,77 | 1,38 | 1,51 | 1,53 | 1,66 | 1,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,12 | 0,14 | 0,14 | 0,14 | 0,10 | 0,05 | 0,07 | 0,37 | 0,45 | 0,63 | 2,74 | 2,43 | 2,49 | 2,35 | 2,10 | 1,97 | 2,04 | 2,27 | 2,55 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -8,1% | -15,1% | -13,1% | -12,0% | -13,5% | -19,5% | -63,5% | -109,8% | 0,8% | 5,5% | 6,6% | 2,6% | 3,5% | 4,1% | 8,8% | 7,5% | 10,7% | 6,1% | 2,5% | 6,5% |
| FAVÖK Marjı | -63,7% | -40,5% | -32,5% | -34,6% | -42,0% | -36,3% | -95,2% | -111,0% | -1,8% | -13,2% | 1,6% | -0,5% | -1,2% | -0,2% | 4,5% | 3,5% | 5,9% | -1,7% | -4,4% | -0,8% |
| Net Kâr Marjı | 169,2% | -8,6% | -7,2% | 2,7% | -1,2% | -1,2% | 434,2% | -121,5% | 1,8% | 16,8% | -13,1% | 1,4% | 0,4% | 0,7% | 0,5% | 0,8% | 1,1% | 0,7% | 0,6% | 0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 41,7% | -22,1% | -0,7% | -8,8% | -71,1% | -597,9% | 241,2% | -11,2% | -44,5% | 22,6% | 1,1% | -2,4% | -3,0% | -1,2% | -0,0% | -0,5% | -0,9% | 1,0% | 3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |