PARAGONFParagon Finance Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹327,56 Mn | ₹321,23 Mn | ₹310,14 Mn | ₹286,64 Mn | ₹280,55 Mn | ₹267,55 Mn | ₹273,99 Mn | ₹258,52 Mn | ₹242,07 Mn | ₹299,08 Mn | ₹276,23 Mn | ₹305,01 Mn | ₹363,35 Mn | ₹392,90 Mn | ₹407,11 Mn | ₹368,20 Mn | ₹263,48 Mn | ₹300,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹41,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹286,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹13,97 Mn | ₹8,59 Mn | ₹7,09 Mn | ₹15,11 Mn | ₹7,09 Mn | ₹6,90 Mn | ₹24,84 Mn | ₹14,10 Mn | ₹17,32 Mn | ₹92,22 Mn | ₹86,10 Mn | ₹109,62 Mn | ₹175,49 Mn | ₹199,62 Mn | ₹212,99 Mn | ₹179,87 Mn | ₹88,89 Mn | ₹83,78 Mn |
| Net Borç† | ₹3,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,07 Mn | ₹15,04 Mn | ₹15,76 Mn | ₹16,15 Mn | ₹26,02 Mn | ₹28,31 Mn | ₹44,82 Mn | ₹39,92 Mn | ₹50,62 Mn | ₹50,21 Mn | ₹38,97 Mn | ₹57,55 Mn | ₹54,02 Mn | ₹57,33 Mn | ₹61,01 Mn | ₹45,70 Mn | ₹36,36 Mn | ₹44,56 Mn |
| Brüt Kâr | ₹11,78 Mn | ₹14,63 Mn | ₹14,66 Mn | ₹14,65 Mn | ₹25,03 Mn | ₹26,91 Mn | ₹42,14 Mn | ₹34,02 Mn | ₹44,13 Mn | ₹31,69 Mn | ₹37,00 Mn | ₹54,70 Mn | ₹52,07 Mn | ₹56,25 Mn | ₹59,97 Mn | ₹44,93 Mn | ₹35,55 Mn | ₹21,64 Mn |
| FAVÖK | -₹9,52 Mn | ₹5,08 Mn | ₹12,67 Mn | -₹2,31 Mn | ₹10,83 Mn | ₹8,06 Mn | ₹27,21 Mn | ₹20,72 Mn | ₹31,37 Mn | ₹17,73 Mn | ₹17,15 Mn | ₹26,55 Mn | ₹28,50 Mn | ₹34,76 Mn | ₹34,99 Mn | ₹24,22 Mn | ₹13,06 Mn | ₹6,90 Mn |
| Net Kâr | -₹11,12 Mn | ₹3,15 Mn | ₹8,59 Mn | -₹1,30 Mn | ₹6,79 Mn | ₹2,97 Mn | ₹15,76 Mn | ₹11,09 Mn | ₹20,73 Mn | ₹17,67 Mn | ₹4,82 Mn | ₹6,48 Mn | ₹6,27 Mn | ₹9,17 Mn | ₹6,68 Mn | ₹5,72 Mn | ₹6,51 Mn | ₹1,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,62 | 0,74 | 2,02 | -0,31 | 1,60 | 0,70 | 3,71 | 2,61 | 4,88 | 4,16 | 5,67 | 7,62 | 7,38 | 10,79 | 7,85 | 6,73 | 7,65 | 1,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹284.000 | -₹8,33 Mn | ₹9,05 Mn | -₹13,57 Mn | -₹6,73 Mn | ₹8,18 Mn | ₹8,69 Mn | ₹14,39 Mn | ₹39,06 Mn | -₹23,96 Mn | ₹35,91 Mn | ₹61,16 Mn | ₹27,00 Mn | ₹22,38 Mn | -₹39,98 Mn | -₹80,85 Mn | -₹31,69 Mn | -₹17,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹7,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,3% | 2,7% | 2,3% | 5,3% | 2,5% | 2,6% | 9,1% | 5,5% | 7,2% | 30,8% | 31,2% | 35,9% | 48,3% | 50,8% | 52,3% | 48,9% | 33,7% | 27,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,09 | 0,11 | 0,16 | 0,15 | 0,21 | 0,17 | 0,14 | 0,19 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,12 | 0,14 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,10 | 0,16 | 0,14 | 0,18 | 0,18 | 0,14 | 0,20 | 0,19 | 0,20 | 0,21 | 0,16 | 0,13 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 83,8% | 97,3% | 93,0% | 90,7% | 96,2% | 95,1% | 94,0% | 85,2% | 87,2% | 63,1% | 95,0% | 95,0% | 96,4% | 98,1% | 98,3% | 98,3% | 97,8% | 48,6% |
| FAVÖK Marjı | -67,6% | 33,8% | 80,4% | -14,3% | 41,6% | 28,5% | 60,7% | 51,9% | 62,0% | 35,3% | 44,0% | 46,1% | 52,8% | 60,6% | 57,4% | 53,0% | 35,9% | 15,5% |
| Net Kâr Marjı | -79,0% | 20,9% | 54,5% | -8,1% | 26,1% | 10,5% | 35,2% | 27,8% | 41,0% | 35,2% | 12,4% | 11,3% | 11,6% | 16,0% | 10,9% | 12,5% | 17,9% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,0% | -55,4% | 57,4% | -84,1% | -25,9% | 28,9% | 19,4% | 36,0% | 77,2% | -47,7% | 92,2% | 106,3% | 50,0% | 39,0% | -65,5% | -176,9% | -87,2% | -40,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |