PATSPINLTDPatspin India Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,10 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,28 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,59 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,91 Mr | ₹4,20 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,86 Mr | ₹4,31 Mr | ₹4,25 Mr | ₹4,20 Mr | ₹4,03 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,31 Mr | ₹1,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹475.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹450,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹815,77 Mn | ₹816,04 Mn | ₹737,20 Mn | ₹766,80 Mn | ₹1,63 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,81 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,59 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,02 Mr | ₹3,09 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,89 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,47 Mr | ₹863,75 Mn |
| Net Borç† | ₹815,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹465,20 Mn | ₹473,30 Mn | ₹438,42 Mn | ₹748,74 Mn | ₹1,43 Mr | ₹1,47 Mr | ₹3,90 Mr | ₹5,43 Mr | ₹5,18 Mr | ₹5,23 Mr | ₹4,85 Mr | ₹5,44 Mr | ₹5,99 Mr | ₹4,52 Mr | ₹4,15 Mr | ₹4,23 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,36 Mr |
| Brüt Kâr | -₹31,89 Mn | -₹9,46 Mn | -₹31,47 Mn | -₹83,38 Mn | ₹157,55 Mn | -₹64,21 Mn | ₹28,45 Mn | ₹416,46 Mn | ₹369,57 Mn | ₹547,89 Mn | ₹478,85 Mn | ₹325,45 Mn | ₹582,10 Mn | ₹225,37 Mn | ₹52,31 Mn | ₹744,20 Mn | ₹232,22 Mn | ₹45,64 Mn | ₹102,87 Mn | ₹208,51 Mn |
| FAVÖK | -₹28,09 Mn | -₹1,95 Mn | ₹14,69 Mn | -₹79,91 Mn | ₹193,65 Mn | -₹36,23 Mn | -₹27,68 Mn | ₹314,59 Mn | ₹249,42 Mn | ₹434,11 Mn | ₹375,51 Mn | ₹201,50 Mn | ₹515,46 Mn | ₹204,52 Mn | ₹75,90 Mn | ₹748,33 Mn | ₹256,85 Mn | ₹39,66 Mn | ₹67,54 Mn | ₹152,12 Mn |
| Net Kâr | -₹113,95 Mn | -₹97,87 Mn | -₹66,52 Mn | -₹181,52 Mn | -₹133,75 Mn | -₹379,65 Mn | -₹240,18 Mn | -₹23,60 Mn | -₹43,46 Mn | ₹100,05 Mn | ₹7,75 Mn | -₹64,79 Mn | ₹42,53 Mn | -₹158,21 Mn | -₹235,46 Mn | ₹253,45 Mn | -₹40,63 Mn | -₹260,34 Mn | -₹40,05 Mn | ₹19,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,69 | -3,17 | -2,15 | -5,94 | -4,44 | -12,39 | -7,88 | -0,88 | -1,52 | 3,12 | 0,14 | -2,10 | 1,26 | -5,12 | -7,61 | 8,20 | -1,31 | -8,42 | -1,30 | 0,62 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹6,11 Mn | -₹83,29 Mn | -₹16,00 Mn | -₹218,04 Mn | — | -₹182,18 Mn | ₹318,81 Mn | ₹251,88 Mn | ₹198,59 Mn | ₹155,98 Mn | ₹292,24 Mn | ₹370,18 Mn | ₹26,55 Mn | ₹45,87 Mn | -₹85,74 Mn | -₹177,16 Mn | -₹93,49 Mn | -₹334,67 Mn | -₹1,64 Mr | -₹243,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 74,3% | 72,6% | 61,7% | 59,7% | 68,9% | 63,4% | 49,3% | 47,6% | 53,0% | 58,7% | 63,5% | 67,2% | 70,0% | 71,0% | 73,5% | 73,7% | 81,3% | 72,2% | 74,6% | 50,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,42 | 0,37 | 0,58 | 0,60 | 0,57 | 1,29 | 1,43 | 1,33 | 1,24 | 1,35 | 1,41 | 1,39 | 1,06 | 0,99 | 1,05 | 0,83 | 0,53 | 0,45 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -1,03 | -1,05 | -0,97 | -1,66 | -3,19 | -3,28 | -8,67 | -12,07 | -11,51 | -11,63 | -10,78 | -12,09 | -13,31 | -10,05 | -9,21 | -9,39 | -6,53 | -4,56 | -3,31 | -3,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -6,9% | -2,0% | -7,2% | -11,1% | 11,0% | -4,4% | 0,7% | 7,7% | 7,1% | 10,5% | 9,9% | 6,0% | 9,7% | 5,0% | 1,3% | 17,6% | 7,9% | 2,2% | 6,9% | 15,4% |
| FAVÖK Marjı | -6,0% | -0,4% | 3,3% | -10,7% | 13,5% | -2,5% | -0,7% | 5,8% | 4,8% | 8,3% | 7,7% | 3,7% | 8,6% | 4,5% | 1,8% | 17,7% | 8,7% | 1,9% | 4,5% | 11,2% |
| Net Kâr Marjı | -24,5% | -20,7% | -15,2% | -24,2% | -9,3% | -25,8% | -6,2% | -0,4% | -0,8% | 1,9% | 0,2% | -1,2% | 0,7% | -3,5% | -5,7% | 6,0% | -1,4% | -12,7% | -2,7% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,3% | -17,6% | -3,7% | -29,1% | — | -12,4% | 8,2% | 4,6% | 3,8% | 3,0% | 6,0% | 6,8% | 0,4% | 1,0% | -2,1% | -4,2% | -3,2% | -16,3% | -110,2% | -18,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |