PCCOSMAPEE Cee Cosma Sope Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹635,86 Mn | ₹578,13 Mn | ₹483,03 Mn | ₹467,50 Mn | ₹472,73 Mn | ₹359,08 Mn | ₹320,67 Mn | ₹295,10 Mn | ₹268,23 Mn | ₹255,41 Mn | ₹266,06 Mn | ₹281,69 Mn | ₹275,80 Mn | ₹310,51 Mn | ₹275,13 Mn | ₹164,08 Mn | ₹165,23 Mn | ₹165,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹43,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹74,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹561,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,28 Mn | ₹16,45 Mn | ₹15,15 Mn | ₹106,76 Mn | ₹141,36 Mn | ₹33,81 Mn | ₹51,46 Mn | ₹32,22 Mn | ₹27,47 Mn | ₹39,83 Mn | ₹60,34 Mn | ₹75,72 Mn | ₹68,11 Mn | ₹60,81 Mn | ₹53,12 Mn | ₹29,08 Mn | ₹22,50 Mn | ₹72,45 Mn |
| Net Borç† | -₹213,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,58 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,25 Mr | ₹926,73 Mn | ₹822,53 Mn | ₹739,55 Mn | ₹760,40 Mn | ₹764,43 Mn | ₹709,94 Mn | ₹745,49 Mn | ₹804,27 Mn | ₹756,73 Mn | ₹820,97 Mn | ₹786,84 Mn | ₹267,27 Mn | ₹287,61 Mn | ₹363,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹259,77 Mn | ₹253,97 Mn | ₹287,92 Mn | ₹166,56 Mn | ₹117,45 Mn | ₹136,38 Mn | ₹111,43 Mn | ₹119,26 Mn | ₹125,49 Mn | ₹92,28 Mn | ₹106,62 Mn | ₹87,23 Mn | ₹88,82 Mn | ₹98,91 Mn | ₹67,04 Mn | ₹24,33 Mn | ₹46,90 Mn | ₹51,85 Mn |
| FAVÖK | ₹128,88 Mn | ₹131,78 Mn | ₹155,41 Mn | ₹53,45 Mn | ₹28,94 Mn | ₹67,48 Mn | ₹35,17 Mn | ₹47,17 Mn | ₹64,71 Mn | ₹35,04 Mn | ₹46,75 Mn | ₹37,70 Mn | ₹39,49 Mn | ₹50,43 Mn | ₹22,93 Mn | ₹5,57 Mn | -₹378.800 | ₹38,53 Mn |
| Net Kâr | ₹83,27 Mn | ₹96,06 Mn | ₹104,44 Mn | ₹24,86 Mn | ₹16,85 Mn | ₹47,66 Mn | ₹21,05 Mn | ₹28,37 Mn | ₹36,68 Mn | ₹15,39 Mn | ₹20,49 Mn | ₹13,46 Mn | ₹18,77 Mn | ₹24,39 Mn | ₹5,68 Mn | -₹1,06 Mn | ₹45,88 Mn | ₹12,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 31,47 | 36,30 | 39,47 | 9,40 | 6,37 | 18,01 | 7,96 | 10,72 | 13,86 | 5,82 | 7,70 | 5,09 | 5,44 | 5,18 | 2,15 | -0,88 | 38,23 | 10,39 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹147,71 Mn | ₹41,86 Mn | ₹75,23 Mn | ₹16,03 Mn | -₹16,74 Mn | -₹6,89 Mn | ₹24,30 Mn | ₹5,64 Mn | ₹18,48 Mn | ₹20,73 Mn | ₹4,40 Mn | ₹34,32 Mn | ₹39,71 Mn | ₹18,61 Mn | -₹70,57 Mn | -₹3,86 Mn | -₹73,21 Mn | ₹16,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹7,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 2,8% | 3,1% | 22,8% | 29,9% | 9,4% | 16,0% | 10,9% | 10,2% | 15,6% | 22,7% | 26,9% | 24,7% | 19,6% | 19,3% | 17,7% | 13,6% | 43,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,48 | 2,43 | 2,77 | 2,66 | 1,96 | 2,29 | 2,31 | 2,58 | 2,85 | 2,78 | 2,80 | 2,86 | 2,74 | 2,64 | 2,86 | 1,63 | 1,74 | 2,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,82 | 2,51 | 2,38 | 2,22 | 1,65 | 1,47 | 1,32 | 1,36 | 1,36 | 1,27 | 1,33 | 1,43 | 1,35 | 1,46 | 1,40 | 0,48 | 0,51 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 18,1% | 21,5% | 13,4% | 12,7% | 16,6% | 15,1% | 15,7% | 16,4% | 13,0% | 14,3% | 10,8% | 11,7% | 12,0% | 8,5% | 9,1% | 16,3% | 14,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 9,4% | 11,6% | 4,3% | 3,1% | 8,2% | 4,8% | 6,2% | 8,5% | 4,9% | 6,3% | 4,7% | 5,2% | 6,1% | 2,9% | 2,1% | -0,1% | 10,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 6,8% | 7,8% | 2,0% | 1,8% | 5,8% | 2,8% | 3,7% | 4,8% | 2,2% | 2,7% | 1,7% | 2,5% | 3,0% | 0,7% | -0,4% | 16,0% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,4% | 3,0% | 5,6% | 1,3% | -1,8% | -0,8% | 3,3% | 0,7% | 2,4% | 2,9% | 0,6% | 4,3% | 5,2% | 2,3% | -9,0% | -1,4% | -25,5% | 4,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |