PCSPCS Technology Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹478,57 Mn | ₹461,21 Mn | ₹485,74 Mn | ₹475,38 Mn | ₹469,91 Mn | ₹460,91 Mn | ₹456,45 Mn | ₹548,95 Mn | ₹570,62 Mn | ₹584,84 Mn | ₹677,58 Mn | ₹1,21 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,63 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,37 Mr | ₹1,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹472,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹38,96 Mn | ₹38,49 Mn | ₹38,06 Mn | ₹37,67 Mn | ₹37,48 Mn | ₹37,18 Mn | ₹36,91 Mn | ₹71,39 Mn | ₹55,84 Mn | ₹118,23 Mn | ₹152,93 Mn | ₹279,71 Mn | ₹869,78 Mn | ₹962,78 Mn | ₹1,00 Mr | ₹917,64 Mn | ₹766,82 Mn | ₹595,19 Mn |
| Net Borç† | -₹377,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,95 Mn | ₹3,66 Mn | ₹3,43 Mn | ₹3,19 Mn | ₹2,82 Mn | ₹2,52 Mn | ₹2,74 Mn | ₹5,63 Mn | ₹102,57 Mn | ₹258,49 Mn | ₹634,17 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,01 Mr | ₹975,14 Mn | ₹1,33 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,92 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,27 Mr | ₹3,31 Mr |
| Brüt Kâr | -₹8,85 Mn | -₹8,08 Mn | -₹6,68 Mn | -₹7,15 Mn | -₹7,59 Mn | -₹7,90 Mn | -₹8,41 Mn | -₹11,23 Mn | ₹18,65 Mn | ₹65,03 Mn | ₹135,93 Mn | ₹212,92 Mn | ₹209,22 Mn | ₹178,40 Mn | ₹194,91 Mn | ₹234,99 Mn | ₹289,37 Mn | ₹108,37 Mn | ₹70,46 Mn | ₹57,86 Mn |
| FAVÖK | -₹12,23 Mn | -₹13,16 Mn | -₹12,59 Mn | -₹13,20 Mn | -₹12,90 Mn | -₹12,36 Mn | -₹16,88 Mn | -₹24,10 Mn | ₹972.900 | ₹31,14 Mn | ₹57,47 Mn | ₹80,18 Mn | ₹102,34 Mn | ₹91,89 Mn | ₹101,06 Mn | ₹100,83 Mn | ₹121,55 Mn | ₹95,79 Mn | ₹45,62 Mn | ₹30,91 Mn |
| Net Kâr | ₹17,32 Mn | ₹13,47 Mn | ₹10,23 Mn | ₹3,97 Mn | ₹8,56 Mn | ₹4,49 Mn | -₹52,84 Mn | -₹22,28 Mn | ₹28,14 Mn | ₹42,04 Mn | ₹56,61 Mn | ₹24,02 Mn | ₹37,87 Mn | ₹34,53 Mn | ₹12,54 Mn | ₹5,55 Mn | ₹13,97 Mn | ₹28,90 Mn | ₹20,19 Mn | ₹982.888 |
| Hisse Başı Kâr | 0,83 | 0,64 | 0,49 | 0,19 | 0,41 | 0,21 | -2,52 | -1,06 | 1,34 | 2,01 | 2,70 | 1,15 | 1,81 | 1,65 | 0,60 | 0,26 | 0,67 | 1,38 | 0,96 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹20,07 Mn | ₹10,47 Mn | ₹10,06 Mn | — | ₹6,49 Mn | ₹7,78 Mn | -₹44,37 Mn | — | -₹122,63 Mn | -₹33,70 Mn | ₹65,41 Mn | ₹171,23 Mn | ₹118,72 Mn | -₹112,16 Mn | -₹181,73 Mn | ₹23,72 Mn | -₹41,98 Mn | -₹137,25 Mn | -₹158,00 Mn | -₹343,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹128.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 8,0% | 8,1% | 8,1% | 8,2% | 8,2% | 6,8% | 6,5% | 12,2% | 8,2% | 9,7% | 11,8% | 19,6% | 53,4% | 34,9% | 35,4% | 40,7% | 32,4% | 29,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,18 | 0,44 | 0,94 | 0,83 | 0,78 | 0,68 | 0,82 | 0,66 | 0,68 | 1,44 | 1,38 | 1,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,22 | 0,55 | 1,34 | 2,13 | 2,13 | 2,07 | 2,82 | 3,86 | 4,07 | 6,87 | 6,92 | 7,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -223,8% | -221,0% | -194,7% | -224,6% | -269,0% | -313,7% | -306,7% | -199,5% | 18,2% | 25,2% | 21,4% | 21,2% | 20,8% | 18,3% | 14,7% | 12,9% | 15,1% | 3,3% | 2,2% | 1,7% |
| FAVÖK Marjı | -309,4% | -360,1% | -367,0% | -414,3% | -457,2% | -490,4% | -615,8% | -428,1% | 0,9% | 12,0% | 9,1% | 8,0% | 10,2% | 9,4% | 7,6% | 5,5% | 6,3% | 3,0% | 1,4% | 0,9% |
| Net Kâr Marjı | 438,0% | 368,4% | 298,3% | 124,6% | 303,4% | 178,3% | -1.927,5% | -395,7% | 27,4% | 16,3% | 8,9% | 2,4% | 3,8% | 3,5% | 0,9% | 0,3% | 0,7% | 0,9% | 0,6% | 0,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 507,8% | 286,4% | 293,3% | — | 230,0% | 308,7% | -1.618,5% | — | -119,6% | -13,0% | 10,3% | 17,0% | 11,8% | -11,5% | -13,7% | 1,3% | -2,2% | -4,2% | -4,8% | -10,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |