PERFEPAPerfectpac Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹563,18 Mn | ₹499,95 Mn | ₹467,05 Mn | ₹452,92 Mn | ₹455,19 Mn | ₹462,06 Mn | ₹355,72 Mn | ₹330,03 Mn | ₹344,87 Mn | ₹356,29 Mn | ₹325,56 Mn | ₹318,47 Mn | ₹465,35 Mn | ₹435,44 Mn | ₹454,89 Mn | ₹361,97 Mn | ₹357,01 Mn | ₹306,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹165,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹397,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹33,68 Mn | ₹6,58 Mn | ₹8,70 Mn | ₹31,12 Mn | ₹72,38 Mn | ₹98,94 Mn | ₹27,11 Mn | ₹20,34 Mn | ₹59,76 Mn | ₹71,07 Mn | ₹62,33 Mn | ₹68,93 Mn | ₹207,40 Mn | ₹145,06 Mn | ₹175,03 Mn | ₹147,34 Mn | ₹134,50 Mn | ₹136,76 Mn |
| Net Borç† | ₹27,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,14 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,01 Mr | ₹999,30 Mn | ₹884,97 Mn | ₹659,01 Mn | ₹732,84 Mn | ₹775,02 Mn | ₹806,21 Mn | ₹738,99 Mn | ₹655,31 Mn | ₹635,12 Mn | ₹840,56 Mn | ₹972,69 Mn | ₹909,51 Mn | ₹942,14 Mn | ₹839,37 Mn | ₹736,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹118,86 Mn | ₹114,28 Mn | ₹120,86 Mn | ₹89,77 Mn | ₹56,71 Mn | ₹39,88 Mn | ₹71,83 Mn | ₹75,31 Mn | ₹78,25 Mn | ₹74,25 Mn | ₹31,32 Mn | ₹23,02 Mn | ₹39,59 Mn | ₹71,43 Mn | ₹76,58 Mn | ₹75,31 Mn | ₹70,66 Mn | ₹75,28 Mn |
| FAVÖK | ₹69,90 Mn | ₹65,01 Mn | ₹74,34 Mn | ₹60,67 Mn | ₹44,00 Mn | ₹30,21 Mn | ₹55,06 Mn | ₹58,90 Mn | ₹58,60 Mn | ₹49,73 Mn | ₹13,76 Mn | ₹6,23 Mn | ₹13,90 Mn | ₹38,05 Mn | ₹43,41 Mn | ₹52,45 Mn | ₹50,44 Mn | ₹42,02 Mn |
| Net Kâr | ₹31,50 Mn | ₹31,52 Mn | ₹39,81 Mn | ₹28,32 Mn | ₹10,30 Mn | ₹7,72 Mn | ₹26,09 Mn | ₹29,01 Mn | ₹25,69 Mn | ₹18,46 Mn | ₹6,22 Mn | ₹82,92 Mn | -₹13,66 Mn | ₹2,11 Mn | ₹9,33 Mn | ₹13,10 Mn | ₹10,85 Mn | ₹5,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,73 | 4,73 | 5,98 | 4,25 | 0,31 | 1,16 | 3,92 | 4,36 | 3,86 | 2,77 | 0,93 | 12,44 | -2,12 | 0,25 | 1,33 | 1,91 | 2,16 | 1,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹7,28 Mn | ₹154.000 | ₹40,92 Mn | ₹38,49 Mn | ₹24,02 Mn | -₹79,12 Mn | -₹1,90 Mn | ₹34,44 Mn | ₹6,42 Mn | -₹8,98 Mn | ₹9,29 Mn | -₹31,58 Mn | -₹53,66 Mn | ₹19,22 Mn | -₹26,42 Mn | -₹23,28 Mn | -₹8,26 Mn | ₹7,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹27,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,0% | 1,3% | 1,9% | 6,9% | 15,9% | 21,4% | 7,6% | 6,2% | 17,3% | 19,9% | 19,1% | 21,6% | 44,6% | 33,3% | 38,5% | 40,7% | 37,7% | 44,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,02 | 2,27 | 2,17 | 2,21 | 1,94 | 1,43 | 2,06 | 2,35 | 2,34 | 2,07 | 2,01 | 1,99 | 1,81 | 2,23 | 2,00 | 2,60 | 2,35 | 2,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,86 | 2,86 | 2,54 | 2,51 | 2,23 | 1,66 | 1,84 | 1,95 | 2,03 | 1,86 | 1,65 | 1,60 | 2,12 | 2,45 | 2,29 | 2,37 | 2,11 | 1,85 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 10,1% | 12,0% | 9,0% | 6,4% | 6,1% | 9,8% | 9,7% | 9,7% | 10,0% | 4,8% | 3,6% | 4,7% | 7,3% | 8,4% | 8,0% | 8,4% | 10,2% |
| FAVÖK Marjı | 6,1% | 5,7% | 7,4% | 6,1% | 5,0% | 4,6% | 7,5% | 7,6% | 7,3% | 6,7% | 2,1% | 1,0% | 1,7% | 3,9% | 4,8% | 5,6% | 6,0% | 5,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,8% | 2,8% | 3,9% | 2,8% | 1,2% | 1,2% | 3,6% | 3,7% | 3,2% | 2,5% | 0,9% | 13,1% | -1,6% | 0,2% | 1,0% | 1,4% | 1,3% | 0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | 0,0% | 4,0% | 3,9% | 2,7% | -12,0% | -0,3% | 4,4% | 0,8% | -1,2% | 1,4% | -5,0% | -6,4% | 2,0% | -2,9% | -2,5% | -1,0% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |