PHARMAIDPharmaids Pharmaceuticals Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹872,62 Mn | ₹1,20 Mr | ₹913,41 Mn | ₹245,85 Mn | ₹111,12 Mn | ₹91,15 Mn | ₹85,01 Mn | ₹87,10 Mn | ₹13,38 Mn | ₹20,63 Mn | ₹23,40 Mn | ₹25,65 Mn | ₹29,40 Mn | ₹31,81 Mn | ₹31,15 Mn | ₹34,34 Mn | ₹35,82 Mn | ₹37,44 Mn | ₹39,53 Mn | ₹41,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹396,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹475,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹233,82 Mn | ₹389,75 Mn | ₹85,33 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,78 Mn | ₹2,97 Mn | ₹3,60 Mn | ₹4,99 Mn | ₹5,51 Mn | ₹10,03 Mn | ₹10,06 Mn | ₹10,16 Mn | ₹10,67 Mn | ₹10,84 Mn |
| Net Borç† | ₹232,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹278,82 Mn | ₹194,47 Mn | ₹151,12 Mn | ₹0,00 | ₹39,39 Mn | ₹85,51 Mn | ₹0,00 | ₹5,60 Mn | ₹4,49 Mn | ₹11,99 Mn | ₹16,80 Mn | ₹17,26 Mn | ₹13,82 Mn | ₹12,59 Mn | ₹12,22 Mn | ₹7,77 Mn | ₹5,00 Mn | ₹3,90 Mn | ₹4,57 Mn | ₹4,59 Mn |
| Brüt Kâr | -₹65,70 Mn | -₹109,93 Mn | -₹74,05 Mn | -₹168.000 | ₹3,14 Mn | ₹3,03 Mn | -₹388.023 | ₹1,10 Mn | -₹1,17 Mn | ₹2,63 Mn | ₹1,55 Mn | ₹3,46 Mn | ₹1,96 Mn | ₹2,11 Mn | ₹2,58 Mn | -₹216.638 | -₹835.487 | -₹1,43 Mn | -₹2,68 Mn | -₹5,17 Mn |
| FAVÖK | -₹135,12 Mn | -₹127,29 Mn | -₹129,69 Mn | -₹98,88 Mn | ₹1,37 Mn | ₹1,18 Mn | -₹3,31 Mn | -₹1,02 Mn | -₹3,86 Mn | -₹3,43 Mn | -₹3,45 Mn | -₹915.420 | -₹4,36 Mn | ₹756.420 | ₹1,35 Mn | -₹468.510 | -₹616.170 | -₹628.290 | -₹1,74 Mn | -₹4,30 Mn |
| Net Kâr | -₹117,17 Mn | -₹107,77 Mn | -₹79,68 Mn | -₹75,56 Mn | ₹1,45 Mn | ₹933.111 | ₹335.337 | -₹1,77 Mn | -₹3,86 Mn | ₹1,10 Mn | -₹3,98 Mn | -₹655.055 | -₹3,54 Mn | ₹510.754 | ₹368.833 | -₹1,10 Mn | -₹1,24 Mn | -₹1,10 Mn | -₹1,91 Mn | -₹4,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,32 | -3,06 | -3,51 | -5,86 | 0,14 | 0,09 | 0,03 | -0,17 | -1,13 | 0,32 | -1,17 | -0,19 | -1,04 | 0,15 | 0,11 | -0,32 | -0,36 | -0,32 | -0,56 | -1,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹93,81 Mn | -₹290,57 Mn | -₹345,11 Mn | -₹56,92 Mn | -₹2,59 Mn | ₹4,04 Mn | -₹7,90 Mn | -₹1,11 Mn | -₹1,96 Mn | ₹2,97 Mn | -₹813.130 | ₹1,96 Mn | ₹697.210 | ₹1,67 Mn | ₹2,43 Mn | ₹1,18 Mn | ₹558.000 | ₹398.000 | ₹952.000 | -₹755.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹44,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,8% | 32,5% | 9,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 20,4% | 11,6% | 12,2% | 15,7% | 17,7% | 29,2% | 28,1% | 27,1% | 27,0% | 26,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,16 | 0,17 | 0,00 | 0,35 | 0,94 | 0,00 | 0,06 | 0,34 | 0,58 | 0,72 | 0,67 | 0,47 | 0,40 | 0,39 | 0,23 | 0,14 | 0,10 | 0,12 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,41 | 0,32 | 0,00 | 0,08 | 0,18 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -23,6% | -56,5% | -49,0% | — | 8,0% | 3,5% | — | 19,6% | -26,2% | 21,9% | 9,2% | 20,0% | 14,2% | 16,8% | 21,1% | -2,8% | -16,7% | -36,7% | -58,7% | -112,5% |
| FAVÖK Marjı | -48,5% | -65,5% | -85,8% | — | 3,5% | 1,4% | — | -18,2% | -86,0% | -28,6% | -20,6% | -5,3% | -31,6% | 6,0% | 11,1% | -6,0% | -12,3% | -16,1% | -38,0% | -93,7% |
| Net Kâr Marjı | -42,0% | -55,4% | -52,7% | — | 3,7% | 1,1% | — | -31,6% | -86,0% | 9,1% | -23,7% | -3,8% | -25,6% | 4,1% | 3,0% | -14,2% | -24,7% | -28,1% | -41,7% | -101,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -33,6% | -149,4% | -228,4% | — | -6,6% | 4,7% | — | -19,8% | -43,8% | 24,8% | -4,8% | 11,4% | 5,0% | 13,3% | 19,9% | 15,2% | 11,2% | 10,2% | 20,8% | -16,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |