PHOTOQUPPhotoquip India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $806.340 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹227,50 Mn | ₹195,49 Mn | ₹216,97 Mn | ₹196,27 Mn | ₹236,57 Mn | ₹282,47 Mn | ₹393,89 Mn | ₹411,82 Mn | ₹432,55 Mn | ₹473,04 Mn | ₹475,79 Mn | ₹551,30 Mn | ₹547,05 Mn | ₹611,47 Mn | ₹538,52 Mn | ₹416,45 Mn | ₹325,82 Mn | ₹275,29 Mn | ₹237,56 Mn | ₹233,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹155,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹71,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹136,12 Mn | ₹92,82 Mn | ₹93,97 Mn | ₹106,20 Mn | ₹100,09 Mn | ₹114,32 Mn | ₹112,35 Mn | ₹99,41 Mn | ₹102,52 Mn | ₹114,46 Mn | ₹133,87 Mn | ₹129,54 Mn | ₹110,62 Mn | ₹163,50 Mn | ₹80,83 Mn | ₹29,01 Mn | ₹29,88 Mn | ₹37,33 Mn | ₹63,09 Mn | ₹69,36 Mn |
| Net Borç† | ₹130,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹144,69 Mn | ₹171,43 Mn | ₹161,67 Mn | ₹116,09 Mn | ₹122,47 Mn | ₹90,97 Mn | ₹270,10 Mn | ₹374,91 Mn | ₹428,30 Mn | ₹476,67 Mn | ₹596,28 Mn | ₹1,01 Mr | ₹914,22 Mn | ₹775,95 Mn | ₹822,95 Mn | ₹612,41 Mn | ₹459,08 Mn | ₹357,29 Mn | ₹273,14 Mn | ₹263,03 Mn |
| Brüt Kâr | ₹23,09 Mn | ₹31,68 Mn | ₹9,62 Mn | -₹1,77 Mn | ₹5,71 Mn | -₹26,66 Mn | ₹21,18 Mn | ₹42,10 Mn | ₹43,25 Mn | ₹22,10 Mn | ₹21,94 Mn | ₹77,77 Mn | ₹87,77 Mn | ₹53,06 Mn | ₹130,34 Mn | ₹97,86 Mn | ₹70,03 Mn | ₹99,64 Mn | ₹45,15 Mn | ₹45,74 Mn |
| FAVÖK | -₹1,06 Mn | ₹13,05 Mn | -₹5,15 Mn | -₹17,69 Mn | -₹5,35 Mn | -₹21,76 Mn | -₹10,55 Mn | ₹8,25 Mn | ₹9,42 Mn | -₹3,36 Mn | -₹41,61 Mn | -₹28,55 Mn | ₹16,85 Mn | ₹14,90 Mn | ₹77,16 Mn | ₹69,98 Mn | ₹54,71 Mn | ₹71,36 Mn | ₹27,11 Mn | ₹26,68 Mn |
| Net Kâr | -₹8,43 Mn | ₹3,41 Mn | -₹22,31 Mn | -₹41,03 Mn | -₹23,43 Mn | -₹21,92 Mn | -₹27,11 Mn | -₹13,44 Mn | -₹6,39 Mn | -₹17,43 Mn | -₹35,23 Mn | -₹29,63 Mn | -₹27,01 Mn | -₹2,80 Mn | ₹43,79 Mn | ₹48,46 Mn | ₹43,49 Mn | ₹62,04 Mn | ₹14,07 Mn | ₹15,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,40 | 0,57 | -4,18 | -8,55 | -4,88 | -4,57 | -5,65 | -2,80 | -1,33 | -3,63 | -7,34 | -6,17 | -5,63 | -0,58 | 9,12 | 10,09 | 9,22 | 12,92 | 2,93 | 3,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹56,96 Mn | -₹4,95 Mn | -₹14,33 Mn | -₹4,53 Mn | ₹7,04 Mn | -₹23,09 Mn | ₹3,87 Mn | ₹3,60 Mn | -₹11,78 Mn | ₹12,14 Mn | -₹42,20 Mn | -₹37,77 Mn | ₹49,82 Mn | -₹17,40 Mn | -₹57,90 Mn | ₹4,32 Mn | ₹1,88 Mn | ₹40,06 Mn | ₹6,09 Mn | -₹34,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹34.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 59,8% | 47,5% | 43,3% | 54,1% | 42,3% | 40,5% | 28,5% | 24,1% | 23,7% | 24,2% | 28,1% | 23,5% | 20,2% | 26,7% | 15,0% | 7,0% | 9,2% | 13,6% | 26,6% | 29,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,88 | 0,75 | 0,59 | 0,52 | 0,32 | 0,69 | 0,91 | 0,99 | 1,01 | 1,25 | 1,83 | 1,67 | 1,27 | 1,53 | 1,47 | 1,41 | 1,30 | 1,15 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,01 | 2,39 | 2,25 | 1,62 | 1,70 | 1,27 | 3,76 | 5,22 | 5,96 | 6,64 | 8,30 | 14,02 | 12,73 | 10,80 | 11,46 | 8,52 | 6,39 | 4,97 | 3,80 | 3,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,0% | 18,5% | 5,9% | -1,5% | 4,7% | -29,3% | 7,8% | 11,2% | 10,1% | 4,6% | 3,7% | 7,7% | 9,6% | 6,8% | 15,8% | 16,0% | 15,3% | 27,9% | 16,5% | 17,4% |
| FAVÖK Marjı | -0,7% | 7,6% | -3,2% | -15,2% | -4,4% | -23,9% | -3,9% | 2,2% | 2,2% | -0,7% | -7,0% | -2,8% | 1,8% | 1,9% | 9,4% | 11,4% | 11,9% | 20,0% | 9,9% | 10,1% |
| Net Kâr Marjı | -5,8% | 2,0% | -13,8% | -35,3% | -19,1% | -24,1% | -10,0% | -3,6% | -1,5% | -3,7% | -5,9% | -2,9% | -3,0% | -0,4% | 5,3% | 7,9% | 9,5% | 17,4% | 5,2% | 5,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -39,4% | -2,9% | -8,9% | -3,9% | 5,7% | -25,4% | 1,4% | 1,0% | -2,7% | 2,5% | -7,1% | -3,7% | 5,4% | -2,2% | -7,0% | 0,7% | 0,4% | 11,2% | 2,2% | -13,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |