PIONAGRPioneer Agro Extracts Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹41,13 Mn | ₹53,88 Mn | ₹53,31 Mn | ₹54,13 Mn | ₹53,86 Mn | ₹56,05 Mn | ₹52,00 Mn | ₹48,20 Mn | ₹46,69 Mn | ₹37,15 Mn | ₹33,47 Mn | ₹99,23 Mn | ₹117,66 Mn | ₹133,19 Mn | ₹301,83 Mn | ₹217,72 Mn | ₹253,26 Mn | ₹244,98 Mn | ₹214,53 Mn | ₹231,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹29.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹39,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹51,15 Mn | ₹47,39 Mn | ₹43,24 Mn | ₹177,12 Mn | ₹68,76 Mn | ₹98,93 Mn | ₹83,57 Mn | ₹55,16 Mn | ₹76,66 Mn |
| Net Borç† | -₹29.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹10,16 Mn | ₹10,28 Mn | ₹10,27 Mn | ₹16,82 Mn | ₹5,42 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹146,93 Mn | ₹516,22 Mn | ₹381,14 Mn | ₹597,46 Mn | ₹1,20 Mr | ₹966,67 Mn | ₹898,96 Mn | ₹1,01 Mr | ₹583,47 Mn | ₹718,05 Mn |
| Brüt Kâr | -₹7,43 Mn | -₹1,93 Mn | -₹1,75 Mn | -₹1,69 Mn | -₹1,87 Mn | -₹577.000 | -₹838.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹26,09 Mn | -₹15,56 Mn | -₹9,06 Mn | ₹2,26 Mn | ₹24,91 Mn | ₹17,72 Mn | ₹13,14 Mn | -₹17,62 Mn | ₹4,14 Mn | ₹4,28 Mn |
| FAVÖK | -₹5,38 Mn | -₹3,25 Mn | -₹4,62 Mn | -₹2,65 Mn | -₹2,63 Mn | -₹2,50 Mn | -₹2,23 Mn | ₹1,22 Mn | — | — | -₹33,10 Mn | -₹14,53 Mn | -₹6,28 Mn | ₹7,02 Mn | ₹24,90 Mn | ₹19,95 Mn | ₹17,27 Mn | -₹7,56 Mn | ₹13,43 Mn | ₹13,35 Mn |
| Net Kâr | -₹12,55 Mn | ₹832.000 | -₹723.000 | ₹718.000 | ₹22.000 | ₹3,82 Mn | ₹3,19 Mn | ₹1,35 Mn | ₹9,94 Mn | ₹3,90 Mn | -₹5,03 Mn | -₹25,73 Mn | -₹16,92 Mn | -₹10,43 Mn | ₹6,76 Mn | ₹7,01 Mn | ₹2,04 Mn | -₹23,95 Mn | ₹336.463 | ₹414.515 |
| Hisse Başı Kâr | -2,90 | 0,19 | -0,16 | 0,17 | 0,01 | 0,88 | 0,74 | 0,31 | 2,29 | 0,90 | -1,16 | -5,94 | -3,91 | -2,41 | 1,56 | 1,62 | 0,47 | -5,53 | 0,08 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹34,51 Mn | ₹1,73 Mn | — | -₹1,69 Mn | -₹204.000 | ₹4,24 Mn | ₹5,02 Mn | -₹93.000 | -₹7,75 Mn | ₹3,65 Mn | ₹18,17 Mn | -₹13,51 Mn | -₹11,59 Mn | ₹68,61 Mn | -₹80,88 Mn | ₹26,57 Mn | -₹19,78 Mn | -₹26,86 Mn | ₹15,87 Mn | -₹11,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹31,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 51,5% | 40,3% | 32,5% | 58,7% | 31,6% | 39,1% | 34,1% | 25,7% | 33,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,19 | 0,19 | 0,31 | 0,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4,39 | 5,20 | 3,24 | 4,49 | 3,98 | 4,44 | 3,55 | 4,12 | 2,72 | 3,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,25 | 0,26 | 0,26 | 0,42 | 0,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3,68 | 12,95 | 9,56 | 14,98 | 30,11 | 24,24 | 22,55 | 25,31 | 14,63 | 18,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -73,1% | -18,7% | -17,0% | -10,1% | -34,4% | — | — | — | — | — | -17,8% | -3,0% | -2,4% | 0,4% | 2,1% | 1,8% | 1,5% | -1,7% | 0,7% | 0,6% |
| FAVÖK Marjı | -52,9% | -31,6% | -45,0% | -15,8% | -48,4% | — | — | — | — | — | -22,5% | -2,8% | -1,6% | 1,2% | 2,1% | 2,1% | 1,9% | -0,7% | 2,3% | 1,9% |
| Net Kâr Marjı | -123,5% | 8,1% | -7,0% | 4,3% | 0,4% | — | — | — | — | — | -3,4% | -5,0% | -4,4% | -1,7% | 0,6% | 0,7% | 0,2% | -2,4% | 0,1% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -339,7% | 16,8% | — | -10,0% | -3,8% | — | — | — | — | — | 12,4% | -2,6% | -3,0% | 11,5% | -6,7% | 2,7% | -2,2% | -2,7% | 2,7% | -1,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |