PIPANPipan Oils Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,43 Mn | ₹35,28 Mn | ₹33,38 Mn | ₹21,32 Mn | ₹207,67 Mn | ₹102,51 Mn | ₹58,44 Mn | ₹58,42 Mn | ₹57,93 Mn | ₹63,13 Mn | ₹60,34 Mn | ₹59,48 Mn | ₹67,01 Mn | ₹6,43 Mn | ₹6,35 Mn | ₹6,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹9,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹8,86 Mn | ₹11,40 Mn | ₹17,73 Mn | ₹29,02 Mn | ₹62,88 Mn | ₹2,60 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹248.000 | ₹198.000 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹7,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹102.390 | ₹5,90 Mn | ₹35,97 Mn | ₹21,37 Mn | ₹0,00 | ₹19,16 Mn | ₹20,29 Mn | ₹17,35 Mn | ₹20,85 Mn | ₹20,92 Mn | ₹98,05 Mn | ₹939.386 | ₹885.000 | ₹1,39 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹129.430 | ₹1,27 Mn | ₹6,62 Mn | -₹1,75 Mn | ₹0,00 | ₹1,02 Mn | ₹1,16 Mn | ₹1,24 Mn | -₹569.192 | -₹372.791 | -₹213.218 | ₹171.709 | ₹124.165 | -₹269.934 |
| FAVÖK | -₹2,30 Mn | -₹1,99 Mn | -₹3,10 Mn | -₹2,40 Mn | -₹3,01 Mn | -₹30,49 Mn | -₹47.200 | ₹86.810 | ₹206.560 | ₹487.930 | -₹1,57 Mn | -₹721.490 | -₹276.130 | ₹30.550 | -₹40.240 | -₹401.520 |
| Net Kâr | -₹20,68 Mn | -₹1,93 Mn | -₹3,27 Mn | -₹44,10 Mn | -₹2,77 Mn | -₹214.141 | -₹64.742 | ₹108.657 | ₹103.796 | ₹229.162 | ₹3.128 | ₹243.611 | ₹192.598 | ₹23.475 | ₹23.968 | ₹17.474 |
| Hisse Başı Kâr | -1,37 | -0,38 | -3.098,40 | -1.242,13 | -78,14 | -6,03 | -1,83 | 3,06 | 5,00 | 5,00 | 0,09 | 5,00 | 1,00 | 0,13 | 0,14 | 0,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | — | — | — | ₹30,74 Mn | ₹41,05 Mn | -₹1,66 Mn | ₹1,13 Mn | — | ₹2,43 Mn | -₹2,80 Mn | -₹6,07 Mn | -₹10,53 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 77,5% | 32,3% | 53,1% | 136,1% | 30,3% | 2,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,9% | 3,1% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,28 | 0,17 | 0,21 | 0,00 | 0,33 | 0,35 | 0,27 | 0,35 | 0,35 | 1,46 | 0,15 | 0,14 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 3,05 | 18,62 | 11,06 | 0,00 | 9,92 | 10,50 | 8,98 | 10,79 | 10,83 | 50,75 | 0,49 | 0,46 | 0,72 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | -126,4% | 21,6% | 18,4% | -8,2% | — | 5,3% | 5,7% | 7,2% | -2,7% | -1,8% | -0,2% | 18,3% | 14,0% | -19,4% |
| FAVÖK Marjı | — | — | -3.032,5% | -40,6% | -8,4% | -142,7% | — | 0,5% | 1,0% | 2,8% | -7,5% | -3,4% | -0,3% | 3,3% | -4,5% | -28,9% |
| Net Kâr Marjı | — | — | -3.195,6% | -747,3% | -7,7% | -1,0% | — | 0,6% | 0,5% | 1,3% | 0,0% | 1,2% | 0,2% | 2,5% | 2,7% | 1,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | 85,4% | 192,2% | — | 5,9% | — | 14,0% | -13,4% | -29,0% | -10,7% | — | — | — |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |