POLYCHMPPolymechplast Machines Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹535,52 Mn | ₹444,02 Mn | ₹418,44 Mn | ₹433,51 Mn | ₹452,30 Mn | ₹371,28 Mn | ₹305,89 Mn | ₹289,15 Mn | ₹252,49 Mn | ₹200,55 Mn | ₹202,11 Mn | ₹199,00 Mn | ₹202,57 Mn | ₹177,60 Mn | ₹159,77 Mn | ₹155,07 Mn | ₹132,63 Mn | ₹146,73 Mn | ₹135,48 Mn | ₹118,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹13,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹253,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹282,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹46,83 Mn | ₹35,32 Mn | ₹10,52 Mn | ₹42,06 Mn | ₹50,74 Mn | ₹53,79 Mn | ₹63,99 Mn | ₹63,06 Mn | ₹61,25 Mn | ₹54,68 Mn | ₹56,74 Mn | ₹48,58 Mn | ₹42,97 Mn | ₹50,94 Mn | ₹44,39 Mn | ₹32,54 Mn | ₹31,63 Mn | ₹42,04 Mn | ₹36,80 Mn | ₹33,71 Mn |
| Net Borç† | ₹2,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹689,31 Mn | ₹648,87 Mn | ₹590,43 Mn | ₹692,21 Mn | ₹834,39 Mn | ₹608,93 Mn | ₹439,11 Mn | ₹545,07 Mn | ₹472,40 Mn | ₹337,16 Mn | ₹334,78 Mn | ₹233,46 Mn | ₹235,64 Mn | ₹203,42 Mn | ₹241,37 Mn | ₹245,30 Mn | ₹185,74 Mn | ₹150,72 Mn | ₹159,14 Mn | ₹124,86 Mn |
| Brüt Kâr | ₹50,66 Mn | ₹50,41 Mn | ₹44,85 Mn | ₹58,68 Mn | ₹84,35 Mn | ₹62,42 Mn | ₹49,12 Mn | ₹71,16 Mn | ₹61,50 Mn | ₹44,61 Mn | ₹39,26 Mn | ₹14,34 Mn | ₹25,49 Mn | ₹21,19 Mn | ₹36,79 Mn | ₹33,74 Mn | ₹24,80 Mn | ₹146,73 Mn | ₹155,33 Mn | ₹121,19 Mn |
| FAVÖK | ₹6,68 Mn | ₹17,61 Mn | ₹19,93 Mn | ₹28,50 Mn | ₹56,35 Mn | ₹40,11 Mn | ₹29,53 Mn | ₹36,05 Mn | ₹27,35 Mn | ₹19,94 Mn | ₹16,69 Mn | -₹1,24 Mn | ₹9,55 Mn | ₹4,68 Mn | ₹14,69 Mn | ₹10,97 Mn | ₹15,11 Mn | ₹154,71 Mn | ₹162,94 Mn | ₹11,65 Mn |
| Net Kâr | ₹32,04 Mn | ₹6,98 Mn | ₹7,22 Mn | ₹15,37 Mn | ₹34,46 Mn | ₹27,78 Mn | ₹17,18 Mn | ₹21,94 Mn | ₹12,37 Mn | ₹10,87 Mn | ₹7,54 Mn | ₹5,65 Mn | ₹1,43 Mn | ₹2,24 Mn | ₹4,70 Mn | ₹10,78 Mn | ₹7,20 Mn | ₹422.242 | ₹6,52 Mn | ₹2,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,72 | 1,25 | 1,29 | 2,74 | 6,66 | 5,81 | 3,59 | 4,59 | 2,29 | 1,88 | 1,31 | 0,98 | 0,25 | 0,42 | 0,91 | 2,12 | 1,42 | 0,08 | 1,28 | 0,46 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹54,38 Mn | -₹4,87 Mn | ₹26,43 Mn | ₹6,58 Mn | -₹9,23 Mn | ₹59,57 Mn | -₹174.000 | -₹9,80 Mn | ₹30,28 Mn | ₹4,87 Mn | ₹12,60 Mn | -₹6,72 Mn | ₹1,46 Mn | -₹11,13 Mn | -₹4,80 Mn | -₹25,29 Mn | ₹11,65 Mn | -₹3,78 Mn | -₹992.000 | ₹3,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹5,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,7% | 8,0% | 2,5% | 9,7% | 11,2% | 14,5% | 20,9% | 21,8% | 24,3% | 27,3% | 28,1% | 24,4% | 21,2% | 28,7% | 27,8% | 21,0% | 23,8% | 28,7% | 27,2% | 28,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,29 | 1,46 | 1,41 | 1,60 | 1,84 | 1,64 | 1,44 | 1,89 | 1,87 | 1,68 | 1,66 | 1,17 | 1,16 | 1,15 | 1,51 | 1,58 | 1,40 | 1,03 | 1,17 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,44 | 2,30 | 2,09 | 2,45 | 2,96 | 2,16 | 1,56 | 1,93 | 1,67 | 1,19 | 1,19 | 0,83 | 0,84 | 0,72 | 0,86 | 0,87 | 0,66 | 0,53 | 0,56 | 0,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,3% | 7,8% | 7,6% | 8,5% | 10,1% | 10,3% | 11,2% | 13,1% | 13,0% | 13,2% | 11,7% | 6,1% | 10,8% | 10,4% | 15,2% | 13,8% | 13,4% | 97,4% | 97,6% | 97,1% |
| FAVÖK Marjı | 1,0% | 2,7% | 3,4% | 4,1% | 6,8% | 6,6% | 6,7% | 6,6% | 5,8% | 5,9% | 5,0% | -0,5% | 4,1% | 2,3% | 6,1% | 4,5% | 8,1% | 102,6% | 102,4% | 9,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 1,1% | 1,2% | 2,2% | 4,1% | 4,6% | 3,9% | 4,0% | 2,6% | 3,2% | 2,3% | 2,4% | 0,6% | 1,1% | 1,9% | 4,4% | 3,9% | 0,3% | 4,1% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,9% | -0,7% | 4,5% | 1,0% | -1,1% | 9,8% | -0,0% | -1,8% | 6,4% | 1,4% | 3,8% | -2,9% | 0,6% | -5,5% | -2,0% | -10,3% | 6,3% | -2,5% | -0,6% | 3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,20 | -%0,09 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6694,00 | +%0,86 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,49 | +%0,56 |