POLYTEXPolytex India Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $699.097 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹29,23 Mn | ₹29,28 Mn | ₹29,23 Mn | ₹29,52 Mn | ₹31,36 Mn | ₹159,31 Mn | ₹184,23 Mn | ₹154,10 Mn | ₹153,26 Mn | ₹154,76 Mn | ₹165,19 Mn | ₹154,84 Mn | ₹146,67 Mn | ₹145,29 Mn | ₹146,03 Mn | ₹146,28 Mn | ₹111,57 Mn | ₹12,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹488.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹23,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,91 Mn | ₹2,24 Mn | ₹1,53 Mn | ₹902.000 | ₹1,35 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹2,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,75 Mn | ₹10,76 Mn | ₹7,38 Mn | ₹7,38 Mn | ₹7,68 Mn | ₹7,88 Mn | ₹7,57 Mn | ₹8,84 Mn | ₹9,39 Mn | ₹13,06 Mn | ₹14,33 Mn | ₹13,73 Mn | ₹6,38 Mn | ₹6,02 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹6,84 Mn | ₹10,76 Mn | ₹7,38 Mn | ₹7,38 Mn | ₹3,62 Mn | ₹4,19 Mn | ₹3,95 Mn | ₹5,69 Mn | ₹5,91 Mn | ₹11,58 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | -₹1,40 Mn | -₹1,07 Mn | -₹1,59 Mn | -₹1,50 Mn | -₹8,21 Mn | ₹5,18 Mn | ₹780.080 | ₹1,32 Mn | ₹2,57 Mn | ₹1,89 Mn | ₹1,72 Mn | ₹3,32 Mn | ₹4,28 Mn | ₹10,12 Mn | ₹11,67 Mn | ₹11,80 Mn | ₹2,61 Mn | ₹751.870 |
| Net Kâr | -₹1,45 Mn | -₹1,06 Mn | -₹1,61 Mn | -₹749.000 | -₹7,46 Mn | ₹3,88 Mn | ₹565.694 | ₹974.975 | ₹1,69 Mn | ₹1,32 Mn | ₹1,23 Mn | ₹1,93 Mn | ₹1,29 Mn | ₹6,59 Mn | ₹8,85 Mn | ₹7,66 Mn | ₹1,56 Mn | ₹262.678 |
| Hisse Başı Kâr | -0,11 | -0,08 | -0,12 | -0,06 | -0,55 | 0,29 | 0,04 | 0,07 | 0,13 | 0,10 | 0,09 | 0,14 | 0,10 | 0,49 | 0,66 | 0,57 | 0,15 | 0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹673.000 | -₹711.000 | -₹894.000 | -₹1,40 Mn | -₹129,30 Mn | ₹6,31 Mn | ₹108.580 | -₹246.430 | -₹95.840 | ₹162.280 | -₹41,98 Mn | ₹69,72 Mn | ₹552.900 | ₹8,10 Mn | ₹4,39 Mn | -₹23,15 Mn | -₹96,73 Mn | ₹49.770 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,0% | 7,6% | 5,2% | 3,1% | 4,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,06 | 0,07 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,08 | 0,46 | 0,32 | 0,32 | 0,33 | 0,34 | 0,32 | 0,38 | 0,40 | 0,56 | 0,61 | 0,59 | 0,27 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | -390,3% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 47,2% | 53,1% | 52,1% | 64,4% | 63,0% | 88,7% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | -468,8% | 48,2% | 10,6% | 17,8% | 33,4% | 24,0% | 22,7% | 37,5% | 45,5% | 77,5% | 81,4% | 85,9% | 40,9% | 12,5% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | -425,7% | 36,1% | 7,7% | 13,2% | 22,0% | 16,7% | 16,3% | 21,9% | 13,7% | 50,5% | 61,7% | 55,8% | 24,5% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | -7.378,8% | 58,7% | 1,5% | -3,3% | -1,2% | 2,1% | -554,2% | 788,9% | 5,9% | 62,0% | 30,6% | -168,7% | -1.515,2% | 0,8% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |