PORWALPorwal Auto Components Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹944,20 Mn | ₹851,68 Mn | ₹848,11 Mn | ₹759,10 Mn | ₹841,65 Mn | ₹856,03 Mn | ₹817,58 Mn | ₹872,95 Mn | ₹943,54 Mn | ₹742,68 Mn | ₹710,00 Mn | ₹737,92 Mn | ₹697,41 Mn | ₹669,26 Mn | ₹716,14 Mn | ₹676,50 Mn | ₹653,90 Mn | ₹667,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹215,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹728,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹72,43 Mn | ₹37,98 Mn | ₹58,81 Mn | ₹63,35 Mn | ₹147,71 Mn | ₹142,24 Mn | ₹133,89 Mn | ₹138,15 Mn | ₹191,54 Mn | ₹78,29 Mn | ₹82,59 Mn | ₹131,61 Mn | ₹137,54 Mn | ₹112,79 Mn | ₹138,12 Mn | ₹119,34 Mn | ₹116,26 Mn | ₹139,18 Mn |
| Net Borç† | ₹68,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,42 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,07 Mr | ₹696,71 Mn | ₹787,22 Mn | ₹1,21 Mr | ₹1,10 Mr | ₹917,53 Mn | ₹825,40 Mn | ₹710,67 Mn | ₹460,84 Mn | ₹717,04 Mn | ₹803,71 Mn | ₹701,78 Mn | ₹407,48 Mn | ₹254,00 Mn |
| Brüt Kâr | ₹98,12 Mn | ₹67,74 Mn | ₹93,30 Mn | ₹44,69 Mn | ₹8,60 Mn | ₹37,77 Mn | ₹38,02 Mn | ₹101,05 Mn | ₹101,25 Mn | ₹108,19 Mn | ₹101,55 Mn | ₹44,34 Mn | ₹2,52 Mn | ₹24,74 Mn | ₹25,63 Mn | -₹428.465 | -₹10,27 Mn | -₹5,60 Mn |
| FAVÖK | ₹99,01 Mn | ₹72,77 Mn | ₹137,99 Mn | ₹76,58 Mn | ₹51,63 Mn | ₹79,97 Mn | ₹80,68 Mn | ₹136,67 Mn | ₹120,86 Mn | ₹95,36 Mn | ₹86,89 Mn | ₹75,17 Mn | ₹38,72 Mn | ₹63,05 Mn | ₹61,42 Mn | -₹17,59 Mn | -₹2,28 Mn | -₹33,79 Mn |
| Net Kâr | ₹99,25 Mn | ₹1,61 Mn | ₹38,54 Mn | -₹10,32 Mn | -₹1,59 Mn | ₹9,31 Mn | ₹5,61 Mn | ₹34,19 Mn | ₹50,52 Mn | ₹20,82 Mn | ₹22,34 Mn | ₹11,19 Mn | -₹5,95 Mn | ₹7,65 Mn | ₹6,93 Mn | ₹6,05 Mn | -₹14,90 Mn | -₹28,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,57 | 0,11 | 2,55 | -0,68 | -0,11 | 0,62 | 0,37 | 2,26 | 3,35 | 1,38 | 1,48 | 0,74 | -0,39 | 0,51 | 0,46 | 0,40 | -0,99 | -1,91 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹2,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹51,04 Mn | -₹27,57 Mn | ₹57,83 Mn | ₹22,16 Mn | -₹36,09 Mn | -₹29,29 Mn | ₹24,78 Mn | ₹10,58 Mn | -₹82,86 Mn | ₹2,97 Mn | ₹4,95 Mn | ₹19,19 Mn | — | ₹38,14 Mn | -₹63,78 Mn | ₹19,23 Mn | -₹13,16 Mn | -₹28,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹63,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,7% | 4,5% | 6,9% | 8,3% | 17,5% | 16,6% | 16,4% | 15,8% | 20,3% | 10,5% | 11,6% | 17,8% | 19,7% | 16,9% | 19,3% | 17,6% | 17,8% | 20,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,51 | 1,65 | 1,73 | 1,85 | 1,27 | 0,81 | 0,96 | 1,38 | 1,17 | 1,24 | 1,16 | 0,96 | 0,66 | 1,07 | 1,12 | 1,04 | 0,62 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,95 | 1,93 | 2,01 | 1,93 | 1,47 | 0,96 | 1,08 | 1,66 | 1,51 | 1,26 | 1,13 | 0,98 | 0,63 | 0,98 | 1,10 | 0,96 | 0,56 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,9% | 4,8% | 6,4% | 3,2% | 0,8% | 5,4% | 4,8% | 8,4% | 9,2% | 11,8% | 12,3% | 6,2% | 0,5% | 3,5% | 3,2% | -0,1% | -2,5% | -2,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,0% | 5,2% | 9,4% | 5,4% | 4,8% | 11,5% | 10,2% | 11,3% | 11,0% | 10,4% | 10,5% | 10,6% | 8,4% | 8,8% | 7,6% | -2,5% | -0,6% | -13,3% |
| Net Kâr Marjı | 7,0% | 0,1% | 2,6% | -0,7% | -0,1% | 1,3% | 0,7% | 2,8% | 4,6% | 2,3% | 2,7% | 1,6% | -1,3% | 1,1% | 0,9% | 0,9% | -3,7% | -11,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,6% | -2,0% | 4,0% | 1,6% | -3,4% | -4,2% | 3,1% | 0,9% | -7,5% | 0,3% | 0,6% | 2,7% | — | 5,3% | -7,9% | 2,7% | -3,2% | -11,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |