PQIFPolo Queen Industrial and Fintech Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $29,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,23 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,93 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹294,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹100,49 Mn | ₹108,61 Mn | ₹146,42 Mn | ₹142,34 Mn | ₹164,29 Mn | ₹153,99 Mn | ₹149,69 Mn | ₹158,76 Mn | ₹119,30 Mn | ₹108,21 Mn | ₹81,44 Mn |
| Net Borç† | ₹98,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | ₹758,54 Mn | ₹802,35 Mn | ₹682,41 Mn | ₹776,26 Mn | ₹563,00 Mn | ₹321,10 Mn | ₹172,96 Mn | ₹516,45 Mn | ₹718,45 Mn | ₹613,48 Mn | ₹834,64 Mn |
| Brüt Kâr | ₹133,97 Mn | ₹126,81 Mn | ₹103,52 Mn | ₹126,74 Mn | ₹68,79 Mn | ₹40,17 Mn | ₹25,21 Mn | ₹49,88 Mn | ₹63,27 Mn | ₹70,16 Mn | ₹59,23 Mn |
| FAVÖK | ₹42,72 Mn | ₹44,79 Mn | ₹35,44 Mn | ₹56,20 Mn | ₹41,01 Mn | ₹16,53 Mn | ₹1,58 Mn | ₹19,05 Mn | ₹29,41 Mn | ₹33,60 Mn | ₹22,27 Mn |
| Net Kâr | ₹25,70 Mn | ₹26,39 Mn | ₹28,74 Mn | ₹23,57 Mn | ₹14,31 Mn | ₹3,35 Mn | -₹3,38 Mn | ₹5,90 Mn | ₹10,19 Mn | ₹11,37 Mn | ₹5,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,01 | -0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹37,58 Mn | ₹37,51 Mn | ₹5,57 Mn | ₹34,96 Mn | -₹4,64 Mn | -₹5,00 Mn | ₹8,28 Mn | -₹38,26 Mn | -₹12,18 Mn | -₹1,54 Mn | -₹2,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹54.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 4,5% | 5,0% | 6,9% | 6,5% | 7,6% | 7,5% | 7,3% | 7,8% | 5,9% | 5,3% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,37 | 0,32 | 0,35 | 0,26 | 0,16 | 0,08 | 0,25 | 0,35 | 0,30 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,41 | 0,35 | 0,40 | 0,29 | 0,17 | 0,09 | 0,27 | 0,37 | 0,32 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,7% | 15,8% | 15,2% | 16,3% | 12,2% | 12,5% | 14,6% | 9,7% | 8,8% | 11,4% | 7,1% |
| FAVÖK Marjı | 5,6% | 5,6% | 5,2% | 7,2% | 7,3% | 5,1% | 0,9% | 3,7% | 4,1% | 5,5% | 2,7% |
| Net Kâr Marjı | 3,4% | 3,3% | 4,2% | 3,0% | 2,5% | 1,0% | -2,0% | 1,1% | 1,4% | 1,9% | 0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 4,7% | 0,8% | 4,5% | -0,8% | -1,6% | 4,8% | -7,4% | -1,7% | -0,3% | -0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |