PREMCAPPremier Capital Services Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹81,86 Mn | ₹78,70 Mn | ₹75,39 Mn | ₹1,08 Mn | ₹197,79 Mn | ₹197,83 Mn | ₹201,05 Mn | ₹202,72 Mn | ₹210,17 Mn | ₹207,05 Mn | ₹217,32 Mn | ₹218,07 Mn | ₹237,08 Mn | ₹236,64 Mn | ₹46,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹219.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹11,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹70,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹7,06 Mn | ₹5,84 Mn | ₹4,65 Mn | ₹3,55 Mn | ₹2,25 Mn | ₹1,09 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹40.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹34,60 Mn |
| Net Borç† | ₹6,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | ₹5,72 Mn | ₹7,27 Mn | ₹6,83 Mn | ₹5,36 Mn | ₹2,38 Mn | ₹4.000 | ₹0,00 | ₹627.000 | ₹749.000 | ₹335.000 | ₹1,36 Mn | ₹2,86 Mn | ₹2,26 Mn | ₹2,78 Mn | ₹1,08 Mn |
| Brüt Kâr | ₹140.000 | -₹30.000 | ₹146.000 | ₹19.000 | ₹130.000 | -₹6.000 | ₹0,00 | ₹631.000 | ₹340.000 | ₹175.000 | ₹1,14 Mn | ₹2,74 Mn | ₹2,23 Mn | ₹2,13 Mn | ₹1,01 Mn |
| FAVÖK | ₹2,63 Mn | -₹900.000 | -₹103.000 | -₹1,12 Mn | -₹1,19 Mn | -₹3,85 Mn | -₹972.000 | ₹230.000 | ₹199.000 | -₹827.000 | -₹1,14 Mn | ₹859.520 | ₹748.230 | ₹1,15 Mn | ₹740.550 |
| Net Kâr | ₹2,07 Mn | -₹900.000 | -₹124,98 Mn | -₹1,12 Mn | -₹1,19 Mn | -₹4,29 Mn | -₹1,64 Mn | ₹230.000 | -₹191.000 | -₹960.000 | -₹802.515 | -₹19,01 Mn | ₹481.203 | ₹192.525 | ₹522.635 |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | -0,02 | -3,37 | -0,03 | -0,03 | -0,12 | -0,04 | 0,01 | -0,01 | -0,03 | -0,02 | -0,51 | 0,01 | 0,08 | 0,73 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,35 Mn | -₹1,41 Mn | -₹1,40 Mn | -₹1,14 Mn | -₹1,27 Mn | -₹1,09 Mn | -₹40.000 | -₹1,51 Mn | -₹2,19 Mn | -₹970.000 | ₹1,01 Mn | -₹841.000 | ₹748.000 | -₹1,70 Mn | -₹31.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,6% | 7,4% | 6,2% | 328,5% | 1,1% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 74,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 4,95 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,4% | -0,4% | 2,1% | 0,4% | 5,5% | -150,0% | — | 100,6% | 45,4% | 52,2% | 84,0% | 96,0% | 98,3% | 76,6% | 93,0% |
| FAVÖK Marjı | 45,9% | -12,4% | -1,5% | -20,8% | -49,7% | -96.375,0% | — | 36,7% | 26,6% | -246,9% | -84,0% | 30,1% | 33,0% | 41,4% | 68,4% |
| Net Kâr Marjı | 36,2% | -12,4% | -1.829,3% | -20,8% | -49,7% | -107.250,0% | — | 36,7% | -25,5% | -286,6% | -59,2% | -665,9% | 21,2% | 6,9% | 48,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -23,7% | -19,4% | -20,5% | -21,2% | -53,4% | -27.350,0% | — | -240,5% | -292,0% | -289,6% | 74,8% | -29,5% | 33,0% | -60,9% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |