PRERINFRAPrerna Infrabuild Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,58 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,39 Mr | ₹867,60 Mn | ₹434,16 Mn | ₹392,65 Mn | ₹403,95 Mn | ₹397,71 Mn | ₹411,38 Mn | ₹556,33 Mn | ₹398,95 Mn | ₹203,98 Mn | ₹202,58 Mn | ₹222,89 Mn | ₹227,10 Mn | ₹295,48 Mn | ₹84,27 Mn | ₹133,87 Mn | ₹88,44 Mn | ₹111,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹522,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹475,44 Mn | ₹256,41 Mn | ₹343,41 Mn | ₹372,78 Mn | ₹5,28 Mn | ₹19,63 Mn | ₹27,32 Mn | ₹7,68 Mn | ₹6,42 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹5,33 Mn | ₹0,00 | ₹48,91 Mn | ₹504.340 | ₹819.874 |
| Net Borç† | ₹206,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹94,93 Mn | ₹104,68 Mn | ₹453,65 Mn | ₹181,38 Mn | ₹237,20 Mn | ₹44,79 Mn | ₹97,60 Mn | ₹160,16 Mn | ₹162,35 Mn | ₹246,91 Mn | ₹17,70 Mn | ₹1,78 Mn | ₹6,46 Mn | ₹21,65 Mn | ₹72,30 Mn | ₹20,28 Mn | ₹7,33 Mn | ₹8,63 Mn | ₹21,32 Mn | ₹98,72 Mn |
| Brüt Kâr | ₹28,45 Mn | ₹17,14 Mn | ₹94,86 Mn | ₹127,99 Mn | ₹92,19 Mn | ₹10,03 Mn | ₹4,97 Mn | ₹13,68 Mn | ₹22,45 Mn | ₹15,03 Mn | ₹13,51 Mn | -₹8,35 Mn | -₹38,72 Mn | -₹7,64 Mn | -₹4,23 Mn | -₹935.627 | -₹93.041 | ₹2,23 Mn | ₹15,26 Mn | ₹87,28 Mn |
| FAVÖK | -₹3,40 Mn | ₹2,87 Mn | ₹449,25 Mn | ₹123,10 Mn | ₹75,14 Mn | ₹2,12 Mn | -₹1,03 Mn | ₹2,32 Mn | ₹19,68 Mn | ₹13,60 Mn | ₹11,80 Mn | -₹12,19 Mn | -₹43,52 Mn | -₹10,77 Mn | -₹8,32 Mn | -₹8,76 Mn | -₹1,15 Mn | -₹1,15 Mn | ₹8,98 Mn | ₹13,93 Mn |
| Net Kâr | ₹32,36 Mn | ₹13,44 Mn | ₹52,12 Mn | ₹97,76 Mn | ₹58,70 Mn | -₹1,43 Mn | ₹77.000 | ₹4,79 Mn | ₹11,69 Mn | ₹11,05 Mn | ₹10,20 Mn | ₹4,38 Mn | ₹6,55 Mn | -₹5,11 Mn | ₹11,12 Mn | ₹7,04 Mn | -₹635.247 | ₹4,18 Mn | ₹8,61 Mn | ₹10,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,90 | 0,37 | 1,44 | 5,66 | 3,40 | -0,08 | 0,00 | 0,28 | 0,68 | 0,64 | 0,87 | 0,38 | 0,58 | -0,45 | 0,98 | 0,62 | -0,07 | 0,48 | 0,99 | 1,21 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹325,65 Mn | ₹417,20 Mn | ₹327,95 Mn | -₹139,49 Mn | ₹32,63 Mn | -₹15,69 Mn | -₹2,94 Mn | -₹62,40 Mn | ₹81,97 Mn | -₹52,22 Mn | -₹37,06 Mn | -₹188,55 Mn | ₹31,20 Mn | -₹82,17 Mn | -₹115,20 Mn | ₹47,96 Mn | -₹6,51 Mn | ₹18,71 Mn | ₹31,27 Mn | -₹25,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,1% | 19,3% | 24,8% | 43,0% | 1,2% | 5,0% | 6,8% | 1,9% | 1,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,8% | 0,0% | 36,5% | 0,6% | 0,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,08 | 0,33 | 0,21 | 0,55 | 0,11 | 0,24 | 0,40 | 0,39 | 0,44 | 0,04 | 0,01 | 0,03 | 0,10 | 0,32 | 0,07 | 0,09 | 0,06 | 0,24 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,10 | 0,43 | 0,17 | 0,22 | 0,04 | 0,09 | 0,15 | 0,15 | 0,23 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,0% | 16,4% | 20,9% | 70,6% | 38,9% | 22,4% | 5,1% | 8,5% | 13,8% | 6,1% | 76,3% | -468,7% | -599,7% | -35,3% | -5,8% | -4,6% | -1,3% | 25,8% | 71,5% | 88,4% |
| FAVÖK Marjı | -3,6% | 2,7% | 99,0% | 67,9% | 31,7% | 4,7% | -1,1% | 1,4% | 12,1% | 5,5% | 66,6% | -683,9% | -674,0% | -49,8% | -11,5% | -43,2% | -15,7% | -13,4% | 42,1% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | 34,1% | 12,8% | 11,5% | 53,9% | 24,7% | -3,2% | 0,1% | 3,0% | 7,2% | 4,5% | 57,6% | 245,9% | 101,4% | -23,6% | 15,4% | 34,7% | -8,7% | 48,4% | 40,4% | 10,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -343,0% | 398,5% | 72,3% | -76,9% | 13,8% | -35,0% | -3,0% | -39,0% | 50,5% | -21,1% | -209,3% | -10.582,1% | 483,3% | -379,6% | -159,3% | 236,5% | -88,9% | 216,7% | 146,7% | -25,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |