PRIMAPLAPrima Plastics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,35 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,21 Mr | ₹884,81 Mn | ₹809,25 Mn | ₹720,70 Mn | ₹754,01 Mn | ₹676,53 Mn | ₹658,48 Mn | ₹534,50 Mn | ₹497,24 Mn | ₹441,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹308,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹425,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹277,93 Mn | ₹401,13 Mn | ₹363,81 Mn | ₹457,89 Mn | ₹537,48 Mn | ₹254,10 Mn | ₹223,80 Mn | ₹323,71 Mn | ₹299,07 Mn | ₹52,03 Mn | ₹9,32 Mn | ₹36,09 Mn | ₹110,31 Mn | ₹78,14 Mn | ₹146,74 Mn | ₹48,63 Mn | ₹27,42 Mn | ₹39,16 Mn |
| Net Borç† | -₹40,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,60 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,03 Mr | ₹842,84 Mn | ₹1,28 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,03 Mr | ₹851,52 Mn | ₹673,08 Mn | ₹669,02 Mn | ₹502,65 Mn | ₹437,58 Mn |
| Brüt Kâr | ₹416,40 Mn | ₹339,45 Mn | ₹419,36 Mn | ₹329,34 Mn | ₹204,22 Mn | ₹211,94 Mn | ₹211,79 Mn | ₹194,89 Mn | ₹189,13 Mn | ₹181,61 Mn | ₹318,42 Mn | ₹227,95 Mn | ₹212,92 Mn | ₹119,11 Mn | ₹100,81 Mn | ₹129,34 Mn | ₹117,98 Mn | ₹71,97 Mn |
| FAVÖK | ₹273,48 Mn | ₹204,42 Mn | ₹301,88 Mn | ₹248,88 Mn | ₹104,71 Mn | ₹144,65 Mn | ₹129,19 Mn | ₹109,80 Mn | ₹94,93 Mn | ₹87,75 Mn | ₹194,13 Mn | ₹125,82 Mn | ₹139,44 Mn | ₹62,11 Mn | ₹72,35 Mn | ₹64,83 Mn | ₹47,76 Mn | ₹12,07 Mn |
| Net Kâr | ₹199,09 Mn | ₹172,02 Mn | ₹218,04 Mn | ₹159,26 Mn | ₹86,71 Mn | ₹149,88 Mn | ₹101,08 Mn | ₹94,87 Mn | ₹95,03 Mn | ₹104,72 Mn | ₹122,77 Mn | ₹66,95 Mn | ₹76,00 Mn | ₹50,80 Mn | ₹37,47 Mn | ₹28,56 Mn | ₹30,25 Mn | -₹13,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 18,10 | 15,64 | 19,82 | 14,48 | 7,88 | 13,62 | 9,19 | 8,62 | 8,64 | 9,52 | 11,16 | 6,09 | 6,91 | 4,62 | 3,41 | 2,60 | 2,75 | -1,19 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹394,34 Mn | -₹16,79 Mn | ₹200,20 Mn | ₹146,98 Mn | -₹216,91 Mn | -₹2,86 Mn | ₹171,79 Mn | ₹60,99 Mn | -₹248,39 Mn | -₹48,42 Mn | ₹74,86 Mn | ₹108,22 Mn | -₹15,94 Mn | ₹51,34 Mn | -₹61,17 Mn | -₹7,44 Mn | ₹18,44 Mn | -₹1,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹80,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,8% | 16,0% | 16,9% | 22,0% | 28,5% | 17,0% | 17,1% | 24,5% | 24,8% | 5,9% | 1,2% | 5,0% | 14,6% | 11,5% | 22,3% | 9,1% | 5,5% | 8,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,57 | 0,86 | 0,92 | 0,78 | 0,80 | 0,97 | 1,00 | 0,85 | 0,95 | 1,59 | 1,62 | 1,36 | 1,26 | 1,02 | 1,25 | 1,01 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,74 | 0,95 | 0,99 | 0,76 | 0,61 | 0,66 | 0,69 | 0,53 | 0,44 | 0,67 | 0,61 | 0,53 | 0,44 | 0,35 | 0,35 | 0,26 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,1% | 23,8% | 22,8% | 17,2% | 13,9% | 17,9% | 16,7% | 14,7% | 18,4% | 21,5% | 24,8% | 19,5% | 20,8% | 14,0% | 15,0% | 19,3% | 23,5% | 16,4% |
| FAVÖK Marjı | 17,1% | 14,3% | 16,4% | 13,0% | 7,1% | 12,2% | 10,2% | 8,3% | 9,2% | 10,4% | 15,1% | 10,8% | 13,6% | 7,3% | 10,7% | 9,7% | 9,5% | 2,8% |
| Net Kâr Marjı | 12,5% | 12,1% | 11,9% | 8,3% | 5,9% | 12,6% | 8,0% | 7,2% | 9,3% | 12,4% | 9,6% | 5,7% | 7,4% | 6,0% | 5,6% | 4,3% | 6,0% | -3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 24,7% | -1,2% | 10,9% | 7,7% | -14,7% | -0,2% | 13,5% | 4,6% | -24,2% | -5,7% | 5,8% | 9,3% | -1,6% | 6,0% | -9,1% | -1,1% | 3,7% | -0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |