PRIMEPROPrime Property Development Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,15 Mr | ₹978,58 Mn | ₹822,62 Mn | ₹811,32 Mn | ₹682,02 Mn | ₹723,30 Mn | ₹944,12 Mn | ₹953,18 Mn | ₹961,13 Mn | ₹949,19 Mn | ₹781,69 Mn | ₹805,63 Mn | ₹800,21 Mn | ₹1,21 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,05 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,18 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹240,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹95,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹475.000 | ₹2,28 Mn | ₹3,95 Mn | ₹63,71 Mn | ₹6,92 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹501.874 | ₹0,00 | ₹44.480 | ₹65,86 Mn | ₹288,74 Mn | ₹475,36 Mn | ₹169,31 Mn | ₹164,23 Mn | ₹348,50 Mn | ₹407,98 Mn |
| Net Borç† | -₹239,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹754,20 Mn | ₹78,09 Mn | ₹556,41 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,70 Mn | ₹69,96 Mn | ₹89,89 Mn | ₹484,54 Mn | ₹0,00 | ₹189,82 Mn | ₹49,90 Mn | ₹1,03 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹280,26 Mn | ₹875,80 Mn | ₹1,05 Mr | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | ₹287,54 Mn | ₹40,98 Mn | ₹102,56 Mn | -₹4,04 Mn | -₹3,25 Mn | -₹793.292 | -₹4,57 Mn | ₹59,60 Mn | ₹64,26 Mn | ₹310,27 Mn | -₹11,61 Mn | ₹62,33 Mn | ₹19,17 Mn | ₹180,61 Mn | -₹14,73 Mn | -₹14,99 Mn | ₹79,80 Mn | ₹228,04 Mn | ₹483,31 Mn | -₹32,51 Mn |
| FAVÖK | ₹271,91 Mn | ₹22,11 Mn | ₹86,87 Mn | -₹2,65 Mn | -₹34,31 Mn | -₹223,13 Mn | -₹21,95 Mn | ₹38,71 Mn | ₹57,52 Mn | ₹298,62 Mn | -₹19,97 Mn | ₹46,77 Mn | ₹13,82 Mn | ₹176,05 Mn | -₹18,82 Mn | -₹24,38 Mn | ₹67,82 Mn | ₹235,60 Mn | ₹486,75 Mn | -₹23,16 Mn |
| Net Kâr | ₹247,16 Mn | ₹26,94 Mn | ₹65,13 Mn | ₹61,89 Mn | -₹48,71 Mn | -₹210,97 Mn | ₹13,74 Mn | ₹28,76 Mn | ₹45,82 Mn | ₹214,40 Mn | ₹4,49 Mn | ₹11,97 Mn | ₹37,44 Mn | ₹96,29 Mn | -₹30,22 Mn | -₹32,23 Mn | ₹37,62 Mn | ₹144,96 Mn | ₹325,24 Mn | ₹82,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,56 | 1,59 | 3,84 | 3,65 | -2,87 | -12,43 | 0,81 | 1,69 | 2,70 | 12,63 | 0,26 | 0,71 | 1,87 | 4,81 | -1,51 | -1,61 | 1,89 | 7,25 | 16,26 | 4,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹695,60 Mn | ₹67,92 Mn | -₹10,55 Mn | ₹9,16 Mn | -₹14,56 Mn | ₹15,75 Mn | -₹884.130 | ₹18,67 Mn | ₹23,45 Mn | ₹20,65 Mn | -₹15,10 Mn | ₹94,34 Mn | ₹82,86 Mn | ₹152,93 Mn | ₹68,65 Mn | -₹322,34 Mn | ₹226,46 Mn | ₹351,41 Mn | ₹43,71 Mn | -₹558,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,2% | 0,5% | 7,9% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 5,4% | 20,1% | 36,8% | 16,2% | 14,3% | 23,5% | 34,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,08 | 0,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,07 | 0,09 | 0,51 | 0,00 | 0,24 | 0,06 | 0,85 | 0,00 | 0,00 | 0,27 | 0,76 | 0,71 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,07 | 0,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,07 | 0,09 | 0,46 | 0,00 | 0,18 | 0,05 | 0,98 | 0,00 | 0,00 | 0,27 | 0,83 | 1,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,1% | 52,5% | 18,4% | — | — | — | -97,4% | 85,2% | 71,5% | 64,0% | — | 32,8% | 38,4% | 17,5% | — | — | 28,5% | 26,0% | 45,9% | — |
| FAVÖK Marjı | 36,1% | 28,3% | 15,6% | — | — | — | -467,4% | 55,3% | 64,0% | 61,6% | — | 24,6% | 27,7% | 17,1% | — | — | 24,2% | 26,9% | 46,2% | — |
| Net Kâr Marjı | 32,8% | 34,5% | 11,7% | — | — | — | 292,7% | 41,1% | 51,0% | 44,2% | — | 6,3% | 75,0% | 9,3% | — | — | 13,4% | 16,6% | 30,9% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 92,2% | 87,0% | -1,9% | — | — | — | -18,8% | 26,7% | 26,1% | 4,3% | — | 49,7% | 166,0% | 14,8% | — | — | 80,8% | 40,1% | 4,1% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |