RADHEDERadhe Developers (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,41 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,26 Mr | ₹990,15 Mn | ₹582,89 Mn | ₹600,63 Mn | ₹595,72 Mn | ₹639,25 Mn | ₹619,52 Mn | ₹653,88 Mn | ₹719,30 Mn | ₹693,80 Mn | ₹619,28 Mn | ₹626,44 Mn | ₹492,94 Mn | ₹503,18 Mn | ₹264,08 Mn | ₹295,35 Mn | ₹301,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹709,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹701,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹300,95 Mn | ₹349,22 Mn | ₹424,25 Mn | ₹227,78 Mn | ₹104,82 Mn | ₹4,96 Mn | ₹11,04 Mn | ₹1,85 Mn | ₹82,40 Mn | ₹32,28 Mn | ₹38,70 Mn | ₹54,46 Mn | ₹28,79 Mn | ₹11,87 Mn | ₹32,87 Mn | ₹6,31 Mn | ₹3,89 Mn | ₹2,87 Mn | ₹29,29 Mn | ₹8,81 Mn |
| Net Borç† | ₹297,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹111,08 Mn | ₹76,58 Mn | ₹67,65 Mn | ₹143,40 Mn | ₹436,04 Mn | ₹8,88 Mn | ₹37,59 Mn | ₹106,53 Mn | ₹99,86 Mn | ₹55,22 Mn | ₹165,37 Mn | ₹3,00 Mn | ₹1,47 Mn | ₹3,48 Mn | ₹0,00 | ₹10,00 Mn | ₹775.000 | ₹3,75 Mn | ₹50,67 Mn | ₹22,35 Mn |
| Brüt Kâr | ₹71,19 Mn | ₹41,87 Mn | -₹6,33 Mn | ₹59,29 Mn | ₹376,66 Mn | -₹19,76 Mn | -₹11,16 Mn | ₹8,56 Mn | ₹11,70 Mn | -₹1,96 Mn | ₹46,43 Mn | ₹16,96 Mn | ₹733.609 | ₹3,13 Mn | ₹649.748 | ₹8,93 Mn | -₹842.386 | ₹1,52 Mn | ₹37,55 Mn | ₹13,92 Mn |
| FAVÖK | ₹50,24 Mn | ₹34,11 Mn | -₹28,13 Mn | ₹17,05 Mn | ₹327,73 Mn | -₹21,92 Mn | -₹12,88 Mn | ₹6,58 Mn | ₹9,32 Mn | -₹2,36 Mn | ₹42,99 Mn | -₹7,36 Mn | -₹4,64 Mn | -₹4,13 Mn | -₹9,70 Mn | -₹5,15 Mn | -₹15,20 Mn | -₹3,29 Mn | ₹28,66 Mn | ₹6,18 Mn |
| Net Kâr | ₹32,44 Mn | ₹13,46 Mn | -₹46,26 Mn | ₹7,11 Mn | ₹252,32 Mn | -₹29,11 Mn | -₹19,08 Mn | -₹527.000 | ₹6,33 Mn | ₹10,12 Mn | ₹29,68 Mn | -₹11,67 Mn | -₹8,37 Mn | -₹7,48 Mn | -₹11,85 Mn | -₹5,90 Mn | -₹14,59 Mn | -₹4,14 Mn | ₹17,54 Mn | ₹5,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,03 | -0,09 | 0,01 | 0,50 | -0,06 | -0,04 | -0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,06 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,01 | -0,04 | -0,01 | 0,06 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹20,37 Mn | -₹19,28 Mn | -₹193,42 Mn | -₹123,05 Mn | -₹108,46 Mn | -₹1,11 Mn | -₹11,20 Mn | ₹50,76 Mn | -₹24,13 Mn | ₹5,14 Mn | -₹65,02 Mn | -₹31,48 Mn | -₹73,15 Mn | ₹2,52 Mn | -₹134,85 Mn | -₹6,05 Mn | -₹238,93 Mn | -₹4,76 Mn | -₹24,60 Mn | ₹3,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹41,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,3% | 24,7% | 30,3% | 18,1% | 10,6% | 0,9% | 1,8% | 0,3% | 12,9% | 5,2% | 5,9% | 7,6% | 4,1% | 1,9% | 5,2% | 1,3% | 0,8% | 1,1% | 9,9% | 2,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,11 | 0,44 | 0,02 | 0,06 | 0,18 | 0,16 | 0,09 | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,17 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,11 | 0,10 | 0,20 | 0,62 | 0,01 | 0,05 | 0,15 | 0,14 | 0,08 | 0,24 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,07 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,1% | 54,7% | -9,4% | 41,3% | 86,4% | -222,4% | -29,7% | 8,0% | 11,7% | -3,6% | 28,1% | 565,4% | 49,9% | 89,9% | — | 89,3% | -108,7% | 40,5% | 74,1% | 62,3% |
| FAVÖK Marjı | 45,2% | 44,5% | -41,6% | 11,9% | 75,2% | -246,7% | -34,3% | 6,2% | 9,3% | -4,3% | 26,0% | -245,4% | -315,7% | -118,7% | — | -51,5% | -1.961,1% | -87,6% | 56,6% | 27,6% |
| Net Kâr Marjı | 29,2% | 17,6% | -68,4% | 5,0% | 57,9% | -327,6% | -50,8% | -0,5% | 6,3% | 18,3% | 17,9% | -389,1% | -569,4% | -215,0% | — | -59,0% | -1.882,0% | -110,4% | 34,6% | 22,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -18,3% | -25,2% | -285,9% | -85,8% | -24,9% | -12,5% | -29,8% | 47,6% | -24,2% | 9,3% | -39,3% | -1.049,2% | -4.976,3% | 72,5% | — | -60,5% | -30.829,7% | -126,9% | -48,5% | 17,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |