RAGHUSYNRaghuvir Synthetics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $34,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,19 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,11 Mr | ₹986,94 Mn | ₹731,88 Mn | ₹698,82 Mn | ₹754,22 Mn | ₹513,11 Mn | ₹431,54 Mn | ₹295,13 Mn | ₹291,38 Mn | ₹307,10 Mn | ₹279,93 Mn | ₹250,76 Mn | ₹267,46 Mn | ₹274,04 Mn | ₹290,16 Mn | ₹305,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹848,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹339,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹770,25 Mn | ₹359,87 Mn | ₹365,97 Mn | ₹384,81 Mn | ₹168,94 Mn | ₹169,44 Mn | ₹139,27 Mn | ₹131,04 Mn | ₹143,97 Mn | ₹13,02 Mn | ₹26,39 Mn | ₹34,46 Mn | ₹26,16 Mn | ₹28,67 Mn | ₹23,15 Mn | ₹35,07 Mn | ₹39,94 Mn | ₹70,47 Mn |
| Net Borç† | ₹753,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,55 Mr | ₹3,33 Mr | ₹2,41 Mr | ₹934,72 Mn | ₹2,14 Mr | ₹1,73 Mr | ₹907,50 Mn | ₹561,03 Mn | ₹379,38 Mn | ₹417,81 Mn | ₹427,84 Mn | ₹466,19 Mn | ₹387,88 Mn | ₹500,86 Mn | ₹440,83 Mn | ₹362,28 Mn | ₹278,58 Mn | ₹321,22 Mn |
| Brüt Kâr | ₹24,58 Mn | ₹108,32 Mn | ₹90,14 Mn | -₹94,07 Mn | ₹31,64 Mn | ₹44,32 Mn | ₹35,13 Mn | ₹23,49 Mn | ₹32,49 Mn | ₹19,21 Mn | ₹19,03 Mn | ₹20,37 Mn | ₹18,46 Mn | ₹6,29 Mn | ₹13,94 Mn | ₹13,47 Mn | ₹41,53 Mn | ₹40,11 Mn |
| FAVÖK | ₹90,11 Mn | ₹185,34 Mn | ₹154,94 Mn | -₹21,52 Mn | ₹63,56 Mn | ₹68,76 Mn | ₹54,69 Mn | ₹41,22 Mn | ₹46,79 Mn | ₹26,66 Mn | ₹28,81 Mn | ₹27,40 Mn | ₹35,54 Mn | ₹28,09 Mn | ₹38,91 Mn | ₹42,20 Mn | ₹43,88 Mn | ₹40,81 Mn |
| Net Kâr | -₹12,75 Mn | ₹90,25 Mn | ₹46,97 Mn | -₹98,25 Mn | ₹34,07 Mn | ₹58,94 Mn | ₹24,82 Mn | ₹22,28 Mn | ₹6,04 Mn | ₹4,73 Mn | ₹4,25 Mn | ₹3,24 Mn | ₹4,30 Mn | ₹30,22 Mn | ₹1,72 Mn | ₹290.234 | -₹1,07 Mn | -₹1,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,33 | 2,33 | 1,21 | -2,54 | 0,88 | 1,52 | 0,64 | 0,58 | 0,16 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,11 | 0,78 | 0,04 | 0,01 | -0,03 | -0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹492,48 Mn | ₹83,05 Mn | ₹28,36 Mn | -₹170,55 Mn | -₹6,23 Mn | -₹14,84 Mn | ₹31,94 Mn | ₹11,10 Mn | -₹152,36 Mn | ₹26,72 Mn | ₹6,56 Mn | -₹3,40 Mn | ₹3,14 Mn | -₹53,28 Mn | ₹14,64 Mn | -₹3,47 Mn | ₹22,66 Mn | ₹10,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹36,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 64,7% | 28,6% | 33,1% | 39,0% | 23,1% | 24,2% | 18,5% | 25,5% | 33,4% | 4,4% | 9,1% | 11,2% | 9,3% | 11,4% | 8,7% | 12,8% | 13,8% | 23,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,14 | 2,64 | 2,18 | 0,95 | 2,93 | 2,47 | 1,20 | 1,09 | 0,88 | 1,42 | 1,47 | 1,52 | 1,39 | 2,00 | 1,65 | 1,32 | 0,96 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 7,52 | 9,80 | 7,10 | 2,76 | 6,32 | 5,10 | 2,67 | 1,65 | 1,12 | 1,23 | 1,26 | 1,37 | 1,14 | 1,48 | 1,30 | 1,07 | 0,82 | 0,95 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,0% | 3,3% | 3,7% | -10,1% | 1,5% | 2,6% | 3,9% | 4,2% | 8,6% | 4,6% | 4,4% | 4,4% | 4,8% | 1,3% | 3,2% | 3,7% | 14,9% | 12,5% |
| FAVÖK Marjı | 3,5% | 5,6% | 6,4% | -2,3% | 3,0% | 4,0% | 6,0% | 7,3% | 12,3% | 6,4% | 6,7% | 5,9% | 9,2% | 5,6% | 8,8% | 11,6% | 15,8% | 12,7% |
| Net Kâr Marjı | -0,5% | 2,7% | 2,0% | -10,5% | 1,6% | 3,4% | 2,7% | 4,0% | 1,6% | 1,1% | 1,0% | 0,7% | 1,1% | 6,0% | 0,4% | 0,1% | -0,4% | -0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -19,3% | 2,5% | 1,2% | -18,2% | -0,3% | -0,9% | 3,5% | 2,0% | -40,2% | 6,4% | 1,5% | -0,7% | 0,8% | -10,6% | 3,3% | -1,0% | 8,1% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |