RAINBOWFRainbow Foundations Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,41 Mr | ₹7,39 Mr | ₹6,16 Mr | ₹5,31 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,03 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,09 Mr | ₹780,16 Mn | ₹559,90 Mn | ₹391,76 Mn | ₹224,63 Mn | ₹208,98 Mn | ₹190,57 Mn | ₹176,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹28,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹873,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹6,52 Mr | ₹5,83 Mr | ₹4,71 Mr | ₹3,83 Mr | ₹1,66 Mr | ₹677,17 Mn | ₹831,21 Mn | ₹1,70 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,52 Mr | ₹909,03 Mn | ₹547,72 Mn | ₹136,82 Mn | ₹176,06 Mn | ₹150,76 Mn | ₹86,49 Mn | ₹59,00 Mn | ₹62,66 Mn | ₹50,35 Mn |
| Net Borç† | ₹6,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,67 Mr | ₹1,56 Mr | ₹934,83 Mn | ₹402,40 Mn | ₹360,19 Mn | ₹346,19 Mn | ₹258,49 Mn | ₹377,58 Mn | ₹553,78 Mn | ₹464,02 Mn | ₹297,12 Mn | ₹312,10 Mn | ₹145,66 Mn | ₹140,13 Mn | ₹131,94 Mn | ₹79,98 Mn | ₹84,35 Mn | ₹79,68 Mn | ₹49,63 Mn | ₹101,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₹513,59 Mn | ₹405,31 Mn | ₹240,66 Mn | ₹113,54 Mn | ₹54,82 Mn | ₹68,40 Mn | ₹59,58 Mn | ₹58,32 Mn | ₹145,91 Mn | ₹118,16 Mn | ₹67,96 Mn | ₹48,61 Mn | ₹27,09 Mn | ₹24,37 Mn | ₹21,12 Mn | ₹21,99 Mn | ₹9,52 Mn | ₹14,75 Mn | ₹9,44 Mn | ₹80,35 Mn |
| FAVÖK | ₹478,17 Mn | ₹395,19 Mn | ₹233,79 Mn | ₹101,77 Mn | ₹40,98 Mn | ₹63,89 Mn | ₹50,64 Mn | ₹51,20 Mn | ₹143,27 Mn | ₹115,52 Mn | ₹65,29 Mn | ₹44,87 Mn | ₹25,16 Mn | ₹20,49 Mn | ₹20,10 Mn | ₹19,57 Mn | ₹7,89 Mn | ₹12,10 Mn | ₹10,05 Mn | ₹8,63 Mn |
| Net Kâr | ₹71,17 Mn | ₹80,11 Mn | ₹31,93 Mn | ₹13,51 Mn | ₹3,00 Mn | ₹11,44 Mn | ₹17,01 Mn | ₹6,41 Mn | ₹15,03 Mn | ₹15,95 Mn | ₹13,00 Mn | ₹6,15 Mn | ₹8,39 Mn | ₹5,02 Mn | ₹3,47 Mn | ₹4,64 Mn | ₹780.605 | ₹3,98 Mn | ₹4,16 Mn | ₹2,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,43 | 1,61 | 0,64 | 0,29 | 0,54 | 0,97 | 1,45 | 0,55 | 1,28 | 1,35 | 1,11 | 0,52 | 0,71 | 0,43 | 0,30 | 0,39 | 0,07 | 0,34 | 0,35 | 0,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹607,98 Mn | -₹1,09 Mr | -₹1,82 Mr | -₹1,20 Mr | -₹429,38 Mn | ₹204,73 Mn | ₹108,33 Mn | -₹990,49 Mn | ₹68,62 Mn | ₹236,46 Mn | -₹564,38 Mn | -₹369,59 Mn | -₹399,95 Mn | ₹46,59 Mn | ₹1.780 | -₹64,67 Mn | -₹27,87 Mn | -₹1,41 Mn | -₹12,34 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 77,6% | 79,0% | 76,5% | 72,1% | 48,1% | 22,4% | 29,9% | 67,6% | 75,9% | 76,3% | 84,8% | 70,4% | 50,1% | 17,5% | 31,4% | 38,5% | 38,5% | 28,2% | 32,9% | 28,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,21 | 0,15 | 0,08 | 0,10 | 0,11 | 0,09 | 0,15 | 0,36 | 0,28 | 0,17 | 0,24 | 0,13 | 0,18 | 0,24 | 0,20 | 0,38 | 0,38 | 0,26 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,91 | 1,79 | 1,07 | 0,46 | 0,41 | 0,40 | 0,30 | 0,43 | 0,63 | 0,53 | 0,34 | 0,36 | 0,17 | 0,16 | 0,15 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,8% | 26,0% | 25,7% | 28,2% | 15,2% | 19,8% | 23,0% | 15,4% | 26,3% | 25,5% | 22,9% | 15,6% | 18,6% | 17,4% | 16,0% | 27,5% | 11,3% | 18,5% | 19,0% | 78,9% |
| FAVÖK Marjı | 28,7% | 25,3% | 25,0% | 25,3% | 11,4% | 18,5% | 19,6% | 13,6% | 25,9% | 24,9% | 22,0% | 14,4% | 17,3% | 14,6% | 15,2% | 24,5% | 9,3% | 15,2% | 20,2% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 5,1% | 3,4% | 3,4% | 0,8% | 3,3% | 6,6% | 1,7% | 2,7% | 3,4% | 4,4% | 2,0% | 5,8% | 3,6% | 2,6% | 5,8% | 0,9% | 5,0% | 8,4% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -36,5% | -69,8% | -194,6% | -298,7% | -119,2% | 59,1% | 41,9% | -262,3% | 12,4% | 51,0% | -190,0% | -118,4% | -274,6% | 33,2% | 0,0% | -80,9% | -33,0% | -1,8% | -24,9% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |