RAJKOTINVRajkot Investment Trust Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $462.550 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹344,00 Mn | ₹291,08 Mn | ₹266,30 Mn | ₹133,02 Mn | ₹262,64 Mn | ₹271,42 Mn | ₹69,97 Mn | ₹66,99 Mn | ₹65,93 Mn | ₹60,19 Mn | ₹58,68 Mn | ₹48,36 Mn | ₹8,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹103.448 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹295,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹48,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹287,24 Mn | ₹234,69 Mn | ₹213,50 Mn | ₹81,01 Mn | ₹81,01 Mn | ₹88,03 Mn | ₹15,45 Mn | ₹14,25 Mn | ₹13,44 Mn | ₹9,36 Mn | ₹8,79 Mn | ₹1,38 Mn | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹249,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | ₹5,74 Mn | ₹9,17 Mn | ₹4,38 Mn | ₹2,38 Mn | ₹4,96 Mn | ₹4,07 Mn | ₹3,29 Mn | ₹4,01 Mn | ₹5,18 Mn | ₹5,84 Mn | ₹7,49 Mn | ₹3,43 Mn | ₹3,61 Mn |
| Brüt Kâr | ₹5,74 Mn | — | — | ₹2,36 Mn | ₹4,44 Mn | ₹3,07 Mn | ₹2,23 Mn | ₹3,05 Mn | ₹3,94 Mn | — | — | — | ₹1,56 Mn |
| FAVÖK | ₹2,03 Mn | ₹2,00 Mn | ₹990.480 | ₹525.920 | ₹2,13 Mn | ₹1,06 Mn | ₹443.890 | ₹847.740 | ₹1,82 Mn | ₹2,09 Mn | ₹3,91 Mn | ₹1,84 Mn | ₹1,42 Mn |
| Net Kâr | ₹1,28 Mn | ₹1,49 Mn | ₹549.372 | ₹192.867 | -₹189.776 | -₹632.104 | -₹573.390 | -₹103.991 | ₹107.331 | ₹689.508 | ₹612.351 | ₹439.519 | ₹1,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,28 | 1,49 | 0,55 | 0,19 | -0,19 | -0,63 | -0,57 | -0,10 | 0,11 | 0,69 | 0,61 | 0,44 | 5,73 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹2,90 Mn | ₹12,61 Mn | ₹5,14 Mn | -₹126,82 Mn | -₹1,17 Mn | ₹128,99 Mn | ₹3,85 Mn | -₹5,78 Mn | ₹1,35 Mn | ₹955.520 | -₹7,07 Mn | -₹37,79 Mn | -₹5,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 83,5% | 80,6% | 80,2% | 60,9% | 30,8% | 32,4% | 22,1% | 21,3% | 20,4% | 15,6% | 15,0% | 2,9% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,05 | 0,06 | 0,08 | 0,10 | 0,13 | 0,07 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,19 | 0,09 | 0,05 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,11 | 0,12 | 0,15 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | — | — | 99,3% | 89,5% | 75,5% | 67,8% | 76,2% | 76,1% | — | — | — | 43,1% |
| FAVÖK Marjı | 35,3% | 21,8% | 22,6% | 22,1% | 43,0% | 26,0% | 13,5% | 21,2% | 35,1% | 35,8% | 52,2% | 53,7% | 39,2% |
| Net Kâr Marjı | 22,2% | 16,3% | 12,6% | 8,1% | -3,8% | -15,5% | -17,4% | -2,6% | 2,1% | 11,8% | 8,2% | 12,8% | 31,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -50,5% | 137,5% | 117,4% | -5.332,3% | -23,5% | 3.169,6% | 116,9% | -144,3% | 26,0% | 16,4% | -94,4% | -1.102,8% | -156,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |