RAJKSYNRajkamal Synthetics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹112,06 Mn | ₹90,23 Mn | ₹4,88 Mn | ₹1,83 Mn | ₹2,12 Mn | ₹2,50 Mn | ₹6,19 Mn | ₹9,33 Mn | ₹12,24 Mn | ₹10,26 Mn | ₹9,48 Mn | ₹9,68 Mn | ₹10,27 Mn | ₹10,54 Mn | ₹10,35 Mn | ₹112.676 | ₹57.606 | ₹3.400 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹20,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹11,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹100,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,27 Mn | ₹576.000 | ₹1,20 Mn | ₹1,70 Mn | ₹3,99 Mn | ₹270.250 | ₹582.452 | ₹667.331 | ₹975.462 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹358.538 | ₹337.680 | ₹31,61 Mn | ₹25,72 Mn | ₹26,88 Mn |
| Net Borç† | -₹18,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹109,92 Mn | ₹20,66 Mn | ₹1,06 Mn | ₹2,07 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹590.950 | ₹844.603 | ₹3,38 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹13,90 Mn | ₹35,87 Mn | ₹8,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₹5,98 Mn | ₹5,16 Mn | -₹243.000 | ₹1,44 Mn | -₹240.000 | -₹353.357 | -₹587.021 | -₹971.806 | ₹664.082 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹178.972 | -₹179.669 | -₹163.095 | -₹138.641 | ₹469.733 | ₹1,95 Mn | ₹8,81 Mn |
| FAVÖK | ₹3,86 Mn | ₹3,04 Mn | -₹1,24 Mn | ₹373.000 | -₹3,76 Mn | -₹679.270 | -₹2,48 Mn | -₹2,01 Mn | -₹970.490 | -₹1,15 Mn | -₹1,05 Mn | -₹795.770 | -₹551.840 | -₹536.230 | -₹655.730 | ₹158.220 | ₹1,14 Mn | -₹149.890 |
| Net Kâr | ₹2,76 Mn | ₹2,20 Mn | ₹1,51 Mn | ₹1,40 Mn | -₹4,07 Mn | -₹1,01 Mn | -₹3,04 Mn | -₹3,35 Mn | ₹892.874 | ₹426.048 | -₹754.092 | -₹673.396 | ₹51.221 | ₹421.875 | ₹164.231 | ₹195.916 | ₹1,03 Mn | ₹1,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,42 | 0,29 | 0,23 | 0,22 | -0,63 | -0,15 | -0,47 | -0,52 | 0,14 | 0,07 | -0,12 | -0,10 | 0,01 | 0,06 | 0,03 | 0,09 | 0,46 | 0,71 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹58,65 Mn | -₹1,84 Mn | — | — | — | ₹94.900 | -₹3,60 Mn | -₹2,91 Mn | -₹5,47 Mn | -₹1,00 Mn | -₹373.500 | -₹627.850 | -₹515.140 | ₹473.650 | ₹139.100 | -₹5,97 Mn | -₹1,14 Mn | -₹10,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹14,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,0% | 0,6% | 24,5% | 92,8% | 188,1% | 10,8% | 9,4% | 7,2% | 8,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,4% | 3,3% | 28.053,4% | 44.650,6% | 790.576,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,98 | 0,23 | 0,22 | 1,14 | 0,00 | 0,00 | 0,10 | 0,09 | 0,28 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 123,34 | 622,62 | 2.591,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,10 | 0,21 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,14 | 0,36 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,4% | 25,0% | -22,9% | 69,3% | — | — | -99,3% | -115,1% | 19,7% | — | — | — | — | — | — | 3,4% | 5,4% | 100,0% |
| FAVÖK Marjı | 3,5% | 14,7% | -117,2% | 18,0% | — | — | -419,8% | -238,4% | -28,7% | — | — | — | — | — | — | 1,1% | 3,2% | -1,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 10,7% | 142,1% | 67,5% | — | — | -514,3% | -396,5% | 26,4% | — | — | — | — | — | — | 1,4% | 2,9% | 18,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -53,4% | -8,9% | — | — | — | — | -609,0% | -344,9% | -161,8% | — | — | — | — | — | — | -42,9% | -3,2% | -113,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |