RAJSPTRRajasthan Petro Synthetics Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹565.000 | ₹263.000 | ₹255.000 | ₹164.000 | ₹535.000 | ₹324.000 | ₹878.000 | ₹376.000 | ₹501.000 | ₹455.000 | ₹1,01 Mn | ₹2,09 Mn | ₹2,64 Mn | ₹2,86 Mn | ₹3,78 Mn | ₹10,45 Mn | ₹3,93 Mn | ₹7,28 Mn | ₹31,23 Mn | ₹1,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹77.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹3,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹75.347 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹890,83 Mn |
| Net Borç† | -₹77.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,30 Mn | ₹2,20 Mn | ₹2,04 Mn | ₹1,80 Mn | ₹2,20 Mn | ₹1,00 Mn | ₹2,90 Mn | ₹2,50 Mn | ₹2,91 Mn | ₹2,61 Mn | ₹1,08 Mn | ₹750.000 | ₹8,18 Mn | ₹12,44 Mn | ₹24,52 Mn | ₹5,82 Mn | ₹8,56 Mn | ₹31,79 Mn | ₹211,43 Mn | ₹433,09 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,22 Mn | ₹1,25 Mn | ₹1,18 Mn | ₹923.000 | — | ₹238.000 | ₹1,86 Mn | ₹1,49 Mn | ₹1,32 Mn | ₹1,80 Mn | ₹485.000 | ₹445.000 | ₹5,70 Mn | ₹7,85 Mn | ₹6,95 Mn | ₹2,35 Mn | ₹4,75 Mn | -₹4,29 Mn | ₹15,92 Mn | -₹269,31 Mn |
| FAVÖK | ₹63.000 | ₹6,42 Mn | ₹77.000 | ₹83.000 | -₹199.000 | ₹229.000 | -₹883.000 | ₹182.000 | ₹104.000 | ₹892.000 | -₹238.000 | -₹62.000 | ₹4,32 Mn | ₹5,33 Mn | ₹2,21 Mn | ₹416.390 | ₹1,18 Mn | -₹7,10 Mn | ₹1,84 Mn | -₹104,41 Mn |
| Net Kâr | ₹17.000 | ₹6,37 Mn | ₹27.000 | ₹29.000 | ₹38.000 | ₹421.000 | ₹698.000 | ₹301.000 | ₹126.000 | ₹18.000 | -₹18.000 | -₹63.000 | ₹2,80 Mn | ₹2,08 Mn | ₹922.000 | ₹199.012 | -₹14.145 | -₹1,68 Mn | ₹2,10 Mr | -₹506,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,17 | 0,13 | 0,06 | 0,01 | 0,00 | -0,10 | 129,74 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹62.000 | ₹15.000 | ₹80.000 | -₹79.000 | ₹64.000 | ₹9.000 | -₹54.000 | — | -₹9.000 | ₹6.000 | ₹10.000 | ₹24.000 | -₹48.000 | -₹590.000 | ₹641.000 | -₹219.620 | -₹88.420 | -₹7,12 Mn | -₹32,93 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 0,0% | 0,0% | 83,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 4,07 | 8,37 | 8,02 | 10,98 | 4,11 | 3,09 | 3,30 | 6,65 | 5,81 | 5,73 | 1,07 | 0,36 | 3,09 | 4,35 | 6,49 | 0,56 | 2,18 | 4,37 | 6,77 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,64 | -0,62 | -0,57 | -0,50 | -0,62 | -0,28 | -0,81 | -0,70 | -0,81 | -0,73 | -0,30 | -0,21 | -2,29 | -3,48 | -6,86 | -1,63 | -2,40 | -8,90 | -59,19 | -121,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,0% | 56,7% | 57,9% | 51,3% | — | 23,8% | 64,2% | 59,4% | 45,3% | 68,9% | 44,9% | 59,3% | 69,7% | 63,1% | 28,4% | 40,4% | 55,5% | -13,5% | 7,5% | -62,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,7% | 291,7% | 3,8% | 4,6% | -9,0% | 22,9% | -30,4% | 7,3% | 3,6% | 34,2% | -22,0% | -8,3% | 52,8% | 42,9% | 9,0% | 7,2% | 13,7% | -22,3% | 0,9% | -24,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 289,5% | 1,3% | 1,6% | 1,7% | 42,1% | 24,1% | 12,0% | 4,3% | 0,7% | -1,7% | -8,4% | 34,3% | 16,7% | 3,8% | 3,4% | -0,2% | -5,3% | 993,4% | -116,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,7% | 0,7% | 3,9% | -4,4% | 2,9% | 0,9% | -1,9% | — | -0,3% | 0,2% | 0,9% | 3,2% | -0,6% | -4,7% | 2,6% | -3,8% | -1,0% | -22,4% | -15,6% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |