RAMAPPR_BRama Paper Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹552,93 Mn | ₹660,77 Mn | ₹732,00 Mn | ₹789,61 Mn | ₹832,32 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,11 Mr | ₹910,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹41,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹511,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹614,04 Mn | ₹613,98 Mn | ₹462,73 Mn | ₹338,70 Mn | ₹217,93 Mn | ₹518,06 Mn | ₹294,94 Mn | ₹438,47 Mn | ₹698,05 Mn | ₹777,59 Mn | ₹754,35 Mn | ₹761,99 Mn | ₹776,10 Mn | ₹817,09 Mn | ₹828,12 Mn | ₹734,53 Mn | ₹727,14 Mn | ₹630,29 Mn | ₹506,37 Mn | ₹387,60 Mn |
| Net Borç† | ₹572,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹12,59 Mn | ₹66,51 Mn | ₹566,98 Mn | ₹770,43 Mn | ₹793,78 Mn | ₹917,45 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,29 Mr | ₹971,44 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,05 Mr | ₹837,04 Mn | ₹838,18 Mn |
| Brüt Kâr | -₹47,74 Mn | -₹77,78 Mn | -₹142,93 Mn | -₹17,46 Mn | ₹7,41 Mn | ₹45,98 Mn | ₹85,62 Mn | ₹132,63 Mn | -₹74,27 Mn | -₹92,43 Mn | -₹109,95 Mn | ₹40,61 Mn | ₹143,61 Mn | ₹77,21 Mn | ₹37,99 Mn | ₹11,50 Mn | ₹103,03 Mn | ₹104,84 Mn | ₹117,10 Mn | ₹129,51 Mn |
| FAVÖK | -₹26,16 Mn | -₹107,22 Mn | -₹126,23 Mn | -₹45,93 Mn | ₹5,88 Mn | -₹500,76 Mn | ₹67,34 Mn | ₹107,45 Mn | -₹79,98 Mn | -₹90,12 Mn | -₹126,91 Mn | ₹21,13 Mn | ₹160,81 Mn | ₹97,09 Mn | ₹61,01 Mn | ₹30,40 Mn | ₹105,84 Mn | ₹143,07 Mn | ₹155,71 Mn | ₹122,51 Mn |
| Net Kâr | -₹61,45 Mn | -₹164,44 Mn | -₹194,83 Mn | -₹55,21 Mn | ₹26,26 Mn | -₹33,03 Mn | ₹20,14 Mn | ₹247,97 Mn | ₹189.292 | -₹216,14 Mn | -₹190,08 Mn | -₹82,64 Mn | -₹2,79 Mn | -₹40,69 Mn | -₹46,28 Mn | -₹76,07 Mn | ₹103.710 | ₹29,04 Mn | ₹30,51 Mn | ₹37,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,36 | -17,01 | -20,16 | -5,71 | 2,72 | -3,42 | 2,08 | 25,66 | 0,02 | -22,36 | -19,67 | -8,55 | -0,29 | -4,21 | -4,79 | -7,87 | 0,01 | 3,00 | 3,16 | 4,49 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹57,84 Mn | ₹37,29 Mn | -₹166,31 Mn | -₹158,52 Mn | ₹173,21 Mn | -₹244,23 Mn | -₹26,48 Mn | ₹194,72 Mn | ₹498.320 | ₹136,64 Mn | -₹383.360 | -₹102,88 Mn | ₹75,86 Mn | ₹8,09 Mn | -₹175,94 Mn | -₹54,27 Mn | -₹111,57 Mn | -₹131,62 Mn | -₹128,76 Mn | -₹231,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 111,1% | 92,9% | 63,2% | 42,9% | 26,2% | 51,7% | 25,3% | 34,5% | 58,9% | 67,6% | 64,7% | 49,1% | 52,2% | 51,2% | 55,6% | 51,7% | 51,1% | 48,5% | 45,4% | 42,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,10 | 0,77 | 0,98 | 0,95 | 0,92 | 1,05 | 1,27 | 1,09 | 0,84 | 1,04 | 0,78 | 1,17 | 0,96 | 0,92 | 0,88 | 0,76 | 0,81 | 0,75 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,02 | -0,13 | -1,11 | -1,51 | -1,55 | -1,79 | -2,39 | -3,16 | -2,52 | -1,90 | -2,38 | -2,36 | -3,40 | -2,99 | -2,67 | -2,44 | -2,11 | -2,05 | -1,64 | -1,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -379,3% | -116,9% | -25,2% | -2,3% | 0,9% | 5,0% | 7,0% | 8,2% | -5,8% | -9,5% | -9,0% | 3,4% | 8,3% | 5,0% | 2,8% | 0,9% | 9,5% | 10,0% | 14,0% | 15,5% |
| FAVÖK Marjı | -207,8% | -161,2% | -22,3% | -6,0% | 0,7% | -54,6% | 5,5% | 6,6% | -6,2% | -9,3% | -10,4% | 1,7% | 9,2% | 6,3% | 4,5% | 2,4% | 9,8% | 13,6% | 18,6% | 14,6% |
| Net Kâr Marjı | -488,2% | -247,2% | -34,4% | -7,2% | 3,3% | -3,6% | 1,6% | 15,3% | 0,0% | -22,2% | -15,6% | -6,8% | -0,2% | -2,7% | -3,4% | -6,1% | 0,0% | 2,8% | 3,6% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -459,6% | 56,1% | -29,3% | -20,6% | 21,8% | -26,6% | -2,2% | 12,0% | 0,0% | 14,1% | -0,0% | -8,5% | 4,4% | 0,5% | -12,9% | -4,4% | -10,3% | -12,5% | -15,4% | -27,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |