RAMINFORAMINFO Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,23 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,09 Mr | ₹973,33 Mn | ₹639,33 Mn | ₹423,60 Mn | ₹410,26 Mn | ₹338,56 Mn | ₹215,62 Mn | ₹186,88 Mn | ₹119,78 Mn | ₹93,48 Mn | ₹71,42 Mn | ₹56,63 Mn | ₹141,09 Mn | ₹477,63 Mn | ₹624,50 Mn | ₹616,42 Mn | ₹564,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹66,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹511,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹714,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹42,67 Mn | ₹83,03 Mn | ₹108,70 Mn | ₹38,76 Mn | ₹31,89 Mn | ₹17,27 Mn | ₹33,15 Mn | ₹42,82 Mn | ₹24,61 Mn | ₹20,77 Mn | ₹18,16 Mn | ₹6,20 Mn | ₹3,65 Mn | ₹11,23 Mn | ₹32,72 Mn | ₹17,58 Mn | ₹23,41 Mn | ₹23,37 Mn | ₹23,82 Mn | ₹13,60 Mn |
| Net Borç† | -₹171,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹413,21 Mn | ₹206,17 Mn | ₹820,85 Mn | ₹809,82 Mn | ₹1,05 Mr | ₹774,95 Mn | ₹290,54 Mn | ₹328,98 Mn | ₹261,27 Mn | ₹203,96 Mn | ₹226,92 Mn | ₹128,71 Mn | ₹100,76 Mn | ₹29,42 Mn | ₹30,15 Mn | ₹44,44 Mn | ₹74,26 Mn | ₹113,72 Mn | ₹163,78 Mn | ₹146,02 Mn |
| Brüt Kâr | ₹90,83 Mn | ₹22,36 Mn | ₹147,27 Mn | ₹103,96 Mn | ₹159,83 Mn | ₹72,51 Mn | ₹41,67 Mn | ₹60,75 Mn | ₹28,01 Mn | ₹34,08 Mn | ₹32,68 Mn | ₹28,64 Mn | ₹13,56 Mn | ₹7,90 Mn | -₹11,68 Mn | -₹24,25 Mn | ₹17,62 Mn | ₹106,66 Mn | ₹35,20 Mn | ₹23,11 Mn |
| FAVÖK | ₹59,17 Mn | ₹28,74 Mn | ₹104,44 Mn | ₹97,08 Mn | ₹110,51 Mn | ₹17,39 Mn | ₹13,38 Mn | ₹18,93 Mn | ₹12,77 Mn | ₹16,47 Mn | ₹14,04 Mn | ₹16,82 Mn | ₹11,23 Mn | ₹4,53 Mn | -₹44,85 Mn | -₹38,70 Mn | -₹155,54 Mn | ₹15,73 Mn | ₹36,90 Mn | ₹27,52 Mn |
| Net Kâr | ₹18,55 Mn | ₹17,82 Mn | ₹63,78 Mn | ₹58,31 Mn | ₹82,14 Mn | ₹17,93 Mn | ₹7,64 Mn | ₹17,72 Mn | ₹12,47 Mn | ₹12,21 Mn | ₹9,59 Mn | ₹11,61 Mn | ₹7,32 Mn | ₹351.000 | -₹29,83 Mn | -₹356,70 Mn | -₹164,18 Mn | ₹252.943 | ₹26,89 Mn | ₹22,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,27 | 2,36 | 9,49 | 8,69 | 12,23 | 2,67 | 0,99 | 2,82 | 1,99 | 1,94 | 1,53 | 1,85 | 1,17 | 0,30 | -26,50 | -317,30 | -146,00 | 0,20 | 23,90 | 19,60 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹177,92 Mn | -₹101,04 Mn | -₹66,96 Mn | -₹37,94 Mn | ₹49,79 Mn | ₹164,42 Mn | ₹536.000 | -₹14,07 Mn | -₹6,54 Mn | ₹18,69 Mn | -₹33,35 Mn | ₹11,82 Mn | -₹10,14 Mn | -₹8,88 Mn | -₹26,93 Mn | -₹325,26 Mn | -₹14,64 Mn | -₹6,04 Mn | -₹16,43 Mn | -₹19,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹20,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 6,9% | 7,7% | 3,5% | 3,3% | 2,7% | 7,8% | 10,4% | 7,3% | 9,6% | 9,7% | 5,2% | 3,9% | 15,7% | 57,8% | 12,5% | 4,9% | 3,7% | 3,9% | 2,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,17 | 0,58 | 0,74 | 1,08 | 1,21 | 0,69 | 0,80 | 0,77 | 0,95 | 1,21 | 1,07 | 1,08 | 0,41 | 0,53 | 0,31 | 0,16 | 0,18 | 0,27 | 0,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,58 | 0,29 | 1,15 | 1,13 | 1,47 | 1,08 | 0,41 | 0,46 | 0,37 | 0,29 | 0,32 | 0,18 | 0,14 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,10 | 0,16 | 0,23 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,0% | 10,8% | 17,9% | 12,8% | 15,2% | 9,4% | 14,3% | 18,5% | 10,7% | 16,7% | 14,4% | 22,3% | 13,5% | 26,8% | -38,7% | -54,6% | 23,7% | 93,8% | 21,5% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,3% | 13,9% | 12,7% | 12,0% | 10,5% | 2,2% | 4,6% | 5,8% | 4,9% | 8,1% | 6,2% | 13,1% | 11,1% | 15,4% | -148,7% | -87,1% | -209,4% | 13,8% | 22,5% | 18,8% |
| Net Kâr Marjı | 4,5% | 8,6% | 7,8% | 7,2% | 7,8% | 2,3% | 2,6% | 5,4% | 4,8% | 6,0% | 4,2% | 9,0% | 7,3% | 1,2% | -98,9% | -802,7% | -221,1% | 0,2% | 16,4% | 15,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -43,1% | -49,0% | -8,2% | -4,7% | 4,7% | 21,2% | 0,2% | -4,3% | -2,5% | 9,2% | -14,7% | 9,2% | -10,1% | -30,2% | -89,3% | -731,9% | -19,7% | -5,3% | -10,0% | -13,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |