RANDERRander Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹251,75 Mn | ₹262,77 Mn | ₹266,51 Mn | ₹248,94 Mn | ₹240,15 Mn | ₹236,50 Mn | ₹241,94 Mn | ₹250,07 Mn | ₹250,10 Mn | ₹266,28 Mn | ₹280,52 Mn | ₹273,56 Mn | ₹298,72 Mn | ₹244,40 Mn | ₹237,63 Mn | ₹225,13 Mn | ₹113,28 Mn | ₹100,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹37,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹214,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹7,13 Mn | ₹5,12 Mn | ₹2,10 Mn | ₹1,85 Mn | ₹2,03 Mn | ₹2,99 Mn | ₹3,60 Mn | ₹2,39 Mn | ₹1,76 Mn | ₹5,41 Mn | ₹19,71 Mn | ₹17,20 Mn | ₹6,74 Mn | ₹261.605 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,78 Mn | ₹2,34 Mn |
| Net Borç† | -₹11,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹18,29 Mn | ₹13,58 Mn | ₹39,89 Mn | ₹34,87 Mn | ₹36,61 Mn | ₹12,59 Mn | ₹3,55 Mn | ₹12,66 Mn | ₹17,67 Mn | ₹20,00 Mn | ₹37,33 Mn | ₹43,14 Mn | ₹11,71 Mn | ₹23,93 Mn | ₹8,17 Mn | ₹5,93 Mn | ₹4,74 Mn | ₹2,99 Mn |
| Brüt Kâr | -₹8,98 Mn | ₹8,43 Mn | ₹29,51 Mn | ₹23,65 Mn | ₹28,96 Mn | ₹3,44 Mn | ₹2,70 Mn | ₹7,51 Mn | ₹5,25 Mn | ₹3,93 Mn | ₹5,70 Mn | ₹8,42 Mn | ₹11,22 Mn | ₹23,55 Mn | ₹7,01 Mn | ₹4,78 Mn | ₹3,63 Mn | ₹1,74 Mn |
| FAVÖK | -₹11,61 Mn | ₹2,41 Mn | ₹24,85 Mn | ₹9,78 Mn | ₹10,37 Mn | ₹1,34 Mn | ₹512.450 | ₹3,18 Mn | ₹2,99 Mn | ₹3,10 Mn | ₹3,76 Mn | ₹8,19 Mn | ₹7,15 Mn | ₹21,15 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | -₹14,42 Mn | -₹5,43 Mn | ₹18,55 Mn | ₹6,57 Mn | ₹7,73 Mn | ₹838.007 | ₹121.641 | ₹1,08 Mn | ₹2,28 Mn | ₹1,78 Mn | ₹2,39 Mn | ₹6,17 Mn | ₹4,49 Mn | ₹16,05 Mn | ₹12,56 Mn | ₹11,78 Mn | ₹2,40 Mn | -₹1,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,17 | -0,44 | 1,50 | 0,53 | 0,63 | 0,07 | 0,01 | 0,09 | 0,18 | 0,14 | 0,19 | 0,50 | 0,40 | 1,30 | 1,02 | 2,06 | 0,48 | -0,28 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹21,79 Mn | -₹28,25 Mn | ₹11,72 Mn | ₹120.950 | ₹983.840 | ₹607.940 | -₹904.530 | ₹9,65 Mn | ₹18,87 Mn | ₹4,66 Mn | ₹1,98 Mn | -₹369.920 | -₹2,29 Mn | -₹25,03 Mn | ₹68,91 Mn | -₹102,23 Mn | -₹96.900 | -₹5,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹28.089 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,8% | 1,9% | 0,8% | 0,7% | 0,8% | 1,3% | 1,5% | 1,0% | 0,7% | 2,0% | 7,0% | 6,3% | 2,3% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 2,5% | 2,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,05 | 0,15 | 0,14 | 0,15 | 0,05 | 0,01 | 0,05 | 0,07 | 0,08 | 0,13 | 0,16 | 0,04 | 0,10 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,06 | 0,19 | 0,16 | 0,17 | 0,06 | 0,02 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,17 | 0,20 | 0,05 | 0,11 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -49,1% | 62,1% | 74,0% | 67,8% | 79,1% | 27,3% | 76,2% | 59,3% | 29,7% | 19,7% | 15,3% | 19,5% | 95,8% | 98,4% | 85,7% | 80,6% | 76,5% | 58,2% |
| FAVÖK Marjı | -63,5% | 17,8% | 62,3% | 28,1% | 28,3% | 10,6% | 14,4% | 25,2% | 16,9% | 15,5% | 10,1% | 19,0% | 61,1% | 88,4% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -78,8% | -40,0% | 46,5% | 18,9% | 21,1% | 6,7% | 3,4% | 8,6% | 12,9% | 8,9% | 6,4% | 14,3% | 38,3% | 67,1% | 153,6% | 198,7% | 50,6% | -46,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -119,2% | -208,1% | 29,4% | 0,3% | 2,7% | 4,8% | -25,5% | 76,2% | 106,8% | 23,3% | 5,3% | -0,9% | -19,5% | -104,6% | 842,9% | -1.724,3% | -2,0% | -177,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |