RAPRap Corp Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹676,68 Mn | ₹548,36 Mn | ₹121,83 Mn | ₹126,53 Mn | ₹126,02 Mn | ₹129,52 Mn | ₹133,32 Mn | ₹141,47 Mn | ₹143,68 Mn | ₹236,41 Mn | ₹257,64 Mn | ₹517,46 Mn | ₹519,28 Mn | ₹552,74 Mn | ₹567,41 Mn | ₹550,17 Mn | ₹542,85 Mn | ₹593,98 Mn | ₹576,61 Mn | ₹537,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹187,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹489,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹129,84 Mn | ₹130,44 Mn | ₹34,45 Mn | ₹23,67 Mn | ₹15,19 Mn | ₹8,74 Mn | ₹3,07 Mn | ₹4,00 Mn | ₹4,86 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,08 Mn | ₹0,00 | ₹2,24 Mn | ₹15,30 Mn | ₹528.550 | ₹6,26 Mn | ₹42,20 Mn | ₹43,17 Mn | ₹124,73 Mn |
| Net Borç† | -₹24,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹682,85 Mn | ₹52.000 | ₹6.000 | ₹9.844 | ₹53.609 | ₹0,00 | ₹10,94 Mn | ₹12,05 Mn | ₹47,20 Mn | ₹2,34 Mn | ₹43,84 Mn | ₹18,41 Mn | ₹18,33 Mn | ₹18,67 Mn | ₹23,61 Mn | ₹18,49 Mn | ₹15,38 Mn | ₹18,38 Mn | ₹12,97 Mn | ₹18,68 Mn |
| Brüt Kâr | ₹443,51 Mn | -₹12,28 Mn | -₹2,52 Mn | -₹2,51 Mn | -₹2,57 Mn | -₹2,60 Mn | ₹8,19 Mn | ₹9,44 Mn | ₹34,84 Mn | -₹5,07 Mn | ₹33,39 Mn | ₹10,96 Mn | ₹11,41 Mn | ₹11,88 Mn | ₹17,67 Mn | ₹11,63 Mn | ₹6,07 Mn | ₹5,37 Mn | ₹1,61 Mn | ₹4,84 Mn |
| FAVÖK | ₹428,13 Mn | -₹20,06 Mn | -₹8,25 Mn | -₹5,02 Mn | -₹6,53 Mn | -₹9,87 Mn | -₹4,23 Mn | -₹6,48 Mn | ₹12,79 Mn | -₹15,10 Mn | ₹21,77 Mn | ₹8,06 Mn | ₹2,37 Mn | ₹3,50 Mn | ₹4,15 Mn | ₹8,90 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | ₹438,45 Mn | -₹16,18 Mn | -₹7,90 Mn | -₹8,33 Mn | -₹9,48 Mn | -₹9,28 Mn | ₹1,54 Mn | ₹180.757 | ₹8,50 Mn | -₹18,58 Mn | -₹259,77 Mn | -₹2,30 Mn | -₹1,12 Mn | -₹694.106 | ₹5,45 Mn | ₹4,28 Mn | -₹8,77 Mn | ₹10,16 Mn | ₹11,54 Mn | ₹7,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 74,55 | -2,75 | -1,34 | -1,42 | -1,61 | -1,58 | 0,26 | 0,03 | 1,45 | -3,16 | -44,17 | -0,39 | -0,19 | -0,12 | 0,93 | 0,73 | -1,49 | 1,73 | 1,96 | 1,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹88,15 Mn | -₹89,11 Mn | -₹10,80 Mn | -₹8,45 Mn | -₹7,41 Mn | -₹4,72 Mn | -₹35,28 Mn | -₹7,80 Mn | -₹48,17 Mn | -₹10,97 Mn | ₹3,17 Mn | -₹10,26 Mn | ₹42,73 Mn | -₹7,86 Mn | -₹45,85 Mn | ₹7,65 Mn | ₹39,38 Mn | ₹15,33 Mn | ₹82,94 Mn | -₹304,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹220.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,2% | 23,8% | 28,3% | 18,7% | 12,1% | 6,7% | 2,3% | 2,8% | 3,4% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,4% | 2,7% | 0,1% | 1,2% | 7,1% | 7,5% | 23,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,08 | 0,09 | 0,33 | 0,01 | 0,17 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,10 | 0,00 | 0,09 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,9% | -23.607,7% | -41.916,7% | -25.485,8% | -4.790,9% | — | 74,8% | 78,3% | 73,8% | -217,2% | 76,2% | 59,6% | 62,3% | 63,6% | 74,8% | 62,9% | 39,5% | 29,2% | 12,4% | 25,9% |
| FAVÖK Marjı | 62,7% | -38.576,9% | -137.433,3% | -51.024,3% | -12.181,7% | — | -38,6% | -53,8% | 27,1% | -646,8% | 49,6% | 43,8% | 12,9% | 18,7% | 17,6% | 48,1% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 64,2% | -31.113,5% | -131.716,7% | -84.571,7% | -17.689,8% | — | 14,1% | 1,5% | 18,0% | -795,7% | -592,5% | -12,5% | -6,1% | -3,7% | 23,1% | 23,2% | -57,0% | 55,3% | 88,9% | 42,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,9% | -171.367,3% | -180.083,3% | -85.870,0% | -13.827,9% | — | -322,3% | -64,7% | -102,1% | -469,6% | 7,2% | -55,7% | 233,1% | -42,1% | -194,2% | 41,4% | 256,2% | 83,4% | 639,2% | -1.628,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |