RAPICUTRapicut Carbides Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $17,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹655,38 Mn | ₹317,87 Mn | ₹336,36 Mn | ₹341,25 Mn | ₹323,06 Mn | ₹314,98 Mn | ₹326,78 Mn | ₹357,95 Mn | ₹345,52 Mn | ₹283,67 Mn | ₹261,05 Mn | ₹294,02 Mn | ₹249,35 Mn | ₹253,70 Mn | ₹213,68 Mn | ₹216,08 Mn | ₹158,50 Mn | ₹142,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹30,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹438,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹217,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹67,06 Mn | ₹12,50 Mn | ₹34,26 Mn | ₹21,72 Mn | ₹646.484 | ₹16,28 Mn | ₹33,68 Mn | ₹13,85 Mn | ₹7,25 Mn | ₹17,33 Mn | ₹28,86 Mn | ₹21,45 Mn | ₹5,92 Mn | ₹21,93 Mn | ₹31,94 Mn | ₹20,99 Mn | ₹38,86 Mn |
| Net Borç† | -₹30,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹962,79 Mn | ₹419,86 Mn | ₹601,58 Mn | ₹395,73 Mn | ₹361,36 Mn | ₹279,35 Mn | ₹334,49 Mn | ₹461,56 Mn | ₹416,80 Mn | ₹418,62 Mn | ₹332,32 Mn | ₹381,90 Mn | ₹378,54 Mn | ₹389,31 Mn | ₹299,17 Mn | ₹250,30 Mn | ₹207,36 Mn | ₹169,95 Mn |
| Brüt Kâr | ₹61,33 Mn | ₹20,55 Mn | ₹33,89 Mn | ₹15,52 Mn | ₹16,27 Mn | ₹8,52 Mn | ₹21,24 Mn | ₹65,55 Mn | ₹68,08 Mn | ₹67,68 Mn | ₹49,36 Mn | ₹56,83 Mn | ₹57,22 Mn | ₹76,31 Mn | ₹62,64 Mn | ₹54,34 Mn | ₹40,42 Mn | ₹20,60 Mn |
| FAVÖK | ₹29,88 Mn | -₹10,48 Mn | ₹14,53 Mn | -₹2,24 Mn | ₹1,25 Mn | -₹3,02 Mn | ₹7,43 Mn | ₹47,86 Mn | ₹53,02 Mn | ₹51,98 Mn | ₹33,38 Mn | ₹44,68 Mn | ₹45,33 Mn | ₹63,73 Mn | ₹52,73 Mn | ₹42,69 Mn | ₹30,15 Mn | ₹21,42 Mn |
| Net Kâr | ₹20,61 Mn | -₹23,26 Mn | ₹4,90 Mn | -₹13,53 Mn | -₹10,56 Mn | -₹8,17 Mn | -₹848.625 | ₹28,40 Mn | ₹31,64 Mn | ₹29,76 Mn | ₹14,51 Mn | ₹22,16 Mn | ₹23,54 Mn | ₹34,58 Mn | ₹30,34 Mn | ₹24,79 Mn | ₹18,03 Mn | ₹10,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,84 | -4,33 | 0,91 | -2,52 | -1,97 | -1,52 | -0,16 | 5,29 | 5,89 | 5,54 | 2,70 | 4,13 | 4,38 | 6,40 | 5,60 | 4,62 | 3,36 | 1,56 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹96,88 Mn | -₹58,12 Mn | ₹18,92 Mn | -₹15,15 Mn | -₹52,22 Mn | ₹44,86 Mn | ₹27,70 Mn | -₹6,91 Mn | -₹6,92 Mn | ₹53,02 Mn | ₹36,96 Mn | ₹11,94 Mn | -₹21,85 Mn | ₹15,79 Mn | -₹12,84 Mn | ₹4,33 Mn | ₹1,52 Mn | ₹11,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹15,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 21,1% | 3,7% | 10,0% | 6,7% | 0,2% | 5,0% | 9,4% | 4,0% | 2,6% | 6,6% | 9,8% | 8,6% | 2,3% | 10,3% | 14,8% | 13,2% | 27,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,47 | 1,32 | 1,79 | 1,16 | 1,12 | 0,89 | 1,02 | 1,29 | 1,21 | 1,48 | 1,27 | 1,30 | 1,52 | 1,53 | 1,40 | 1,16 | 1,31 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,43 | 1,93 | 2,77 | 1,82 | 1,66 | 1,29 | 1,54 | 2,12 | 1,92 | 1,93 | 1,53 | 1,76 | 1,74 | 1,79 | 1,38 | 1,15 | 0,95 | 0,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,4% | 4,9% | 5,6% | 3,9% | 4,5% | 3,1% | 6,4% | 14,2% | 16,3% | 16,2% | 14,9% | 14,9% | 15,1% | 19,6% | 20,9% | 21,7% | 19,5% | 12,1% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | -2,5% | 2,4% | -0,6% | 0,3% | -1,1% | 2,2% | 10,4% | 12,7% | 12,4% | 10,0% | 11,7% | 12,0% | 16,4% | 17,6% | 17,1% | 14,5% | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | -5,5% | 0,8% | -3,4% | -2,9% | -2,9% | -0,3% | 6,2% | 7,6% | 7,1% | 4,4% | 5,8% | 6,2% | 8,9% | 10,1% | 9,9% | 8,7% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,1% | -13,8% | 3,1% | -3,8% | -14,4% | 16,1% | 8,3% | -1,5% | -1,7% | 12,7% | 11,1% | 3,1% | -5,8% | 4,1% | -4,3% | 1,7% | 0,7% | 6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |