RAPIDINRapid Investments Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹219,27 Mn | ₹186,04 Mn | ₹99,50 Mn | ₹93,15 Mn | ₹25,23 Mn | ₹28,41 Mn | ₹71,06 Mn | ₹82,49 Mn | ₹77,75 Mn | ₹12,34 Mn | ₹12,34 Mn | ₹12,31 Mn | ₹12,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹978.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹106,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹112,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,72 Mn | ₹5,23 Mn | ₹48,60 Mn | ₹59,94 Mn | ₹60,10 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹978.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | ₹23,70 Mn | ₹19,68 Mn | ₹19,45 Mn | ₹3,33 Mn | ₹5,00 Mn | ₹6,26 Mn | ₹9,59 Mn | ₹12,74 Mn | ₹9,37 Mn | ₹786.329 | ₹887.884 | ₹1,03 Mn | ₹590.757 |
| Brüt Kâr | ₹23,34 Mn | ₹18,90 Mn | ₹19,29 Mn | ₹3,21 Mn | ₹4,89 Mn | ₹6,12 Mn | ₹9,55 Mn | ₹12,71 Mn | ₹7,73 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹7,28 Mn | ₹4,81 Mn | ₹5,99 Mn | ₹1,21 Mn | ₹232.950 | ₹109.260 | ₹214.860 | ₹1,93 Mn | ₹5,51 Mn | ₹5.230 | ₹42.500 | ₹147.300 | ₹59.490 |
| Net Kâr | ₹1,59 Mn | ₹3,57 Mn | ₹2,04 Mn | ₹345.845 | ₹1.770 | ₹34.089 | ₹58.620 | ₹1,21 Mn | ₹4,04 Mn | ₹2.610 | ₹32.705 | ₹109.173 | ₹48.094 |
| Hisse Başı Kâr | 0,74 | 1,66 | 1,43 | 0,24 | 0,00 | 0,02 | 0,04 | 0,85 | 3,67 | 0,00 | 0,03 | 0,10 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹49,94 Mn | ₹44,49 Mn | ₹775.000 | ₹68,97 Mn | ₹3,22 Mn | -₹37,78 Mn | ₹7,76 Mn | ₹16,67 Mn | -₹53,50 Mn | -₹795.430 | -₹863.710 | -₹767.860 | -₹319.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹8.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 10,8% | 18,4% | 68,4% | 72,7% | 77,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,11 | 0,20 | 0,04 | 0,20 | 0,22 | 0,13 | 0,15 | 0,12 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,17 | 0,17 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,08 | 0,11 | 0,08 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,5% | 96,0% | 99,2% | 96,2% | 97,8% | 97,8% | 99,5% | 99,7% | 82,4% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 30,7% | 24,5% | 30,8% | 36,4% | 4,7% | 1,7% | 2,2% | 15,1% | 58,8% | 0,7% | 4,8% | 14,4% | 10,1% |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 18,1% | 10,5% | 10,4% | 0,0% | 0,5% | 0,6% | 9,5% | 43,1% | 0,3% | 3,7% | 10,6% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -210,7% | 226,1% | 4,0% | 2.068,2% | 64,4% | -603,6% | 80,9% | 130,8% | -570,9% | -101,2% | -97,3% | -74,9% | -54,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |