RASRESORRas Resorts & Apart Hotels Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹282,54 Mn | ₹302,57 Mn | ₹317,84 Mn | ₹356,93 Mn | ₹342,97 Mn | ₹330,69 Mn | ₹336,26 Mn | ₹341,13 Mn | ₹338,45 Mn | ₹329,65 Mn | ₹316,82 Mn | ₹183,34 Mn | ₹165,89 Mn | ₹178,56 Mn | ₹162,47 Mn | ₹179,57 Mn | ₹158,07 Mn | ₹153,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹85,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹197,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹19,74 Mn | ₹41,01 Mn | ₹45,24 Mn | ₹48,04 Mn | ₹59,66 Mn | ₹50,15 Mn | ₹51,13 Mn | ₹56,88 Mn | ₹63,95 Mn | ₹54,00 Mn | ₹47,89 Mn | ₹51,72 Mn | ₹35,91 Mn | ₹39,73 Mn | ₹24,44 Mn | ₹36,56 Mn | ₹31,39 Mn | ₹30,80 Mn |
| Net Borç† | ₹13,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹129,98 Mn | ₹129,74 Mn | ₹131,18 Mn | ₹128,74 Mn | ₹78,40 Mn | ₹44,78 Mn | ₹88,98 Mn | ₹91,70 Mn | ₹76,16 Mn | ₹86,28 Mn | ₹85,76 Mn | ₹76,41 Mn | ₹69,93 Mn | ₹78,78 Mn | ₹77,78 Mn | ₹68,95 Mn | ₹56,72 Mn | ₹49,24 Mn |
| Brüt Kâr | ₹22,73 Mn | ₹17,69 Mn | ₹17,37 Mn | ₹12,17 Mn | ₹14,95 Mn | ₹8,38 Mn | ₹16,41 Mn | ₹25,87 Mn | ₹17,95 Mn | ₹22,64 Mn | ₹24,23 Mn | ₹18,07 Mn | ₹16,96 Mn | ₹25,82 Mn | ₹27,12 Mn | ₹26,51 Mn | ₹20,66 Mn | ₹22,32 Mn |
| FAVÖK | ₹15,06 Mn | ₹12,74 Mn | ₹12,71 Mn | ₹10,03 Mn | ₹9,14 Mn | ₹4,97 Mn | ₹7,36 Mn | ₹15,60 Mn | ₹7,93 Mn | ₹13,47 Mn | ₹15,45 Mn | ₹9,73 Mn | ₹4,17 Mn | ₹10,32 Mn | ₹12,54 Mn | ₹15,65 Mn | ₹10,25 Mn | ₹3,63 Mn |
| Net Kâr | ₹5,24 Mn | ₹3,27 Mn | ₹1,83 Mn | -₹79.260 | ₹1,67 Mn | -₹3,94 Mn | ₹884.199 | ₹4,37 Mn | ₹3,18 Mn | ₹6,08 Mn | ₹5,00 Mn | ₹2,11 Mn | -₹2,34 Mn | ₹4,60 Mn | ₹6,87 Mn | ₹11,38 Mn | ₹4,52 Mn | ₹1,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,32 | 0,82 | 0,46 | -0,02 | 0,42 | -0,99 | 0,22 | 1,10 | 0,80 | 1,53 | 1,26 | 0,53 | -0,59 | 1,01 | 1,51 | 2,49 | 0,99 | 0,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹11,77 Mn | ₹9,18 Mn | ₹8,47 Mn | ₹9,36 Mn | -₹5,82 Mn | -₹78.860 | ₹1,81 Mn | ₹5,72 Mn | -₹10,04 Mn | -₹6,35 Mn | ₹6,13 Mn | -₹13,83 Mn | -₹3,91 Mn | -₹8,76 Mn | ₹24,01 Mn | -₹16,75 Mn | -₹1,64 Mn | -₹5,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹290.230 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,0% | 13,6% | 14,2% | 13,5% | 17,4% | 15,2% | 15,2% | 16,7% | 18,9% | 16,4% | 15,1% | 28,2% | 21,6% | 22,3% | 15,0% | 20,4% | 19,9% | 20,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,43 | 0,41 | 0,36 | 0,23 | 0,14 | 0,26 | 0,27 | 0,23 | 0,26 | 0,27 | 0,42 | 0,42 | 0,44 | 0,48 | 0,38 | 0,36 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 0,66 | 0,66 | 0,65 | 0,40 | 0,23 | 0,45 | 0,46 | 0,39 | 0,44 | 0,43 | 0,39 | 0,35 | 0,40 | 0,39 | 0,35 | 0,29 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,5% | 13,6% | 13,2% | 9,5% | 19,1% | 18,7% | 18,4% | 28,2% | 23,6% | 26,2% | 28,2% | 23,7% | 24,3% | 32,8% | 34,9% | 38,4% | 36,4% | 45,3% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 9,8% | 9,7% | 7,8% | 11,7% | 11,1% | 8,3% | 17,0% | 10,4% | 15,6% | 18,0% | 12,7% | 6,0% | 13,1% | 16,1% | 22,7% | 18,1% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 2,5% | 1,4% | -0,1% | 2,1% | -8,8% | 1,0% | 4,8% | 4,2% | 7,1% | 5,8% | 2,8% | -3,3% | 5,8% | 8,8% | 16,5% | 8,0% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | 7,1% | 6,5% | 7,3% | -7,4% | -0,2% | 2,0% | 6,2% | -13,2% | -7,4% | 7,1% | -18,1% | -5,6% | -11,1% | 30,9% | -24,3% | -2,9% | -10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |