RASSIREFRaasi Refractories Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $891.511 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹554,40 Mn | ₹489,60 Mn | ₹538,72 Mn | ₹463,57 Mn | ₹445,06 Mn | ₹363,75 Mn | ₹356,13 Mn | ₹466,82 Mn | ₹686,94 Mn | ₹346,47 Mn | ₹333,87 Mn | ₹296,63 Mn | ₹372,53 Mn | ₹384,41 Mn | ₹343,34 Mn | ₹324,10 Mn | ₹316,12 Mn | ₹304,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹22,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹685,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹131,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹374,02 Mn | ₹309,13 Mn | ₹293,82 Mn | ₹269,74 Mn | ₹456,25 Mn | ₹435,00 Mn | ₹444,05 Mn | ₹521,85 Mn | ₹428,30 Mn | ₹422,26 Mn | ₹388,72 Mn | ₹332,32 Mn | ₹275,11 Mn | ₹274,73 Mn | ₹205,01 Mn | ₹183,71 Mn | ₹169,44 Mn | ₹168,12 Mn |
| Net Borç† | ₹351,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹552,30 Mn | ₹357,19 Mn | ₹403,30 Mn | ₹590,65 Mn | ₹628,93 Mn | ₹209,08 Mn | ₹482,16 Mn | ₹412,65 Mn | ₹217,54 Mn | ₹72,30 Mn | ₹96,67 Mn | ₹132,08 Mn | ₹150,83 Mn | ₹358,44 Mn | ₹215,99 Mn | ₹254,84 Mn | ₹339,13 Mn | ₹295,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹7,70 Mn | ₹27,03 Mn | ₹35,21 Mn | ₹38,98 Mn | ₹34,42 Mn | ₹34,27 Mn | ₹48,42 Mn | ₹53,62 Mn | ₹69,06 Mn | ₹5,48 Mn | -₹27,06 Mn | -₹154,33 Mn | -₹27,63 Mn | ₹23,37 Mn | ₹37,85 Mn | ₹24,65 Mn | ₹35,74 Mn | ₹21,05 Mn |
| FAVÖK | -₹9,91 Mn | ₹20,43 Mn | ₹33,24 Mn | ₹36,40 Mn | ₹33,14 Mn | ₹31,23 Mn | ₹41,71 Mn | ₹53,10 Mn | ₹56,08 Mn | ₹7,62 Mn | -₹22,62 Mn | -₹158,34 Mn | -₹24,32 Mn | ₹19,13 Mn | ₹38,26 Mn | ₹23,74 Mn | ₹37,02 Mn | ₹26,11 Mn |
| Net Kâr | ₹1,07 Mn | ₹891.000 | ₹2,96 Mn | ₹8,64 Mn | ₹11,51 Mn | ₹3,51 Mn | ₹12,14 Mn | ₹40,46 Mn | ₹6,88 Mn | -₹31,76 Mn | -₹24,05 Mn | -₹169,23 Mn | -₹35,59 Mn | -₹19,86 Mn | ₹232.409 | -₹11,07 Mn | ₹1,71 Mn | -₹866.726 |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,19 | 0,63 | 1,83 | 2,44 | 0,75 | 2,58 | 0,86 | 0,15 | -6,74 | -5,10 | -35,91 | -7,55 | -4,21 | 0,05 | -2,35 | 0,36 | -0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹57,36 Mn | -₹10,51 Mn | -₹20,68 Mn | ₹181,40 Mn | -₹21,29 Mn | ₹20,32 Mn | ₹78,63 Mn | -₹24,38 Mn | -₹102,91 Mn | -₹17,27 Mn | -₹105,26 Mn | -₹68,18 Mn | ₹36,55 Mn | -₹28,35 Mn | -₹30,21 Mn | -₹11,30 Mn | ₹5,79 Mn | ₹16,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 67,5% | 63,1% | 54,5% | 58,2% | 102,5% | 119,6% | 124,7% | 111,8% | 62,3% | 121,9% | 116,4% | 112,0% | 73,8% | 71,5% | 59,7% | 56,7% | 53,6% | 55,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,00 | 0,73 | 0,75 | 1,27 | 1,41 | 0,57 | 1,35 | 0,88 | 0,32 | 0,21 | 0,29 | 0,45 | 0,40 | 0,93 | 0,63 | 0,79 | 1,07 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -4,21 | -2,72 | -3,07 | -4,50 | -4,80 | -1,59 | -3,68 | -3,15 | -1,66 | -0,55 | -0,74 | -1,01 | -1,15 | -2,73 | -1,65 | -1,94 | -2,59 | -2,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,4% | 7,6% | 8,7% | 6,6% | 5,5% | 16,4% | 10,0% | 13,0% | 31,7% | 7,6% | -28,0% | -116,8% | -18,3% | 6,5% | 17,5% | 9,7% | 10,5% | 7,1% |
| FAVÖK Marjı | -1,8% | 5,7% | 8,2% | 6,2% | 5,3% | 14,9% | 8,7% | 12,9% | 25,8% | 10,5% | -23,4% | -119,9% | -16,1% | 5,3% | 17,7% | 9,3% | 10,9% | 8,8% |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | 0,2% | 0,7% | 1,5% | 1,8% | 1,7% | 2,5% | 9,8% | 3,2% | -43,9% | -24,9% | -128,1% | -23,6% | -5,5% | 0,1% | -4,3% | 0,5% | -0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,4% | -2,9% | -5,1% | 30,7% | -3,4% | 9,7% | 16,3% | -5,9% | -47,3% | -23,9% | -108,9% | -51,6% | 24,2% | -7,9% | -14,0% | -4,4% | 1,7% | 5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,40 | -%0,20 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6602,45 | -%0,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3544,30 | +%2,36 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |