RATHIBARRathi Bars Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,54 Mr | ₹2,43 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,08 Mr | ₹992,66 Mn | ₹970,25 Mn | ₹543,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹280.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹849,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹858,43 Mn | ₹819,82 Mn | ₹665,56 Mn | ₹722,13 Mn | ₹649,64 Mn | ₹471,95 Mn | ₹408,60 Mn | ₹287,30 Mn | ₹123,03 Mn | ₹147,15 Mn | ₹231,13 Mn | ₹318,16 Mn | ₹339,08 Mn | ₹349,40 Mn | ₹276,43 Mn | ₹214,51 Mn | ₹231,70 Mn | ₹229,13 Mn | ₹197,98 Mn | ₹144,23 Mn |
| Net Borç† | ₹858,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,69 Mr | ₹4,96 Mr | ₹6,14 Mr | ₹4,82 Mr | ₹4,94 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,83 Mr | ₹4,10 Mr | ₹2,47 Mr | ₹1,86 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,61 Mr | ₹1,90 Mr |
| Brüt Kâr | ₹77,36 Mn | ₹151,45 Mn | ₹143,27 Mn | ₹107,15 Mn | ₹108,86 Mn | ₹98,19 Mn | ₹104,88 Mn | ₹108,92 Mn | ₹75,52 Mn | ₹60,63 Mn | ₹55,64 Mn | ₹79,77 Mn | ₹93,06 Mn | ₹102,12 Mn | ₹78,42 Mn | ₹278,84 Mn | ₹283,89 Mn | ₹390,16 Mn | ₹493,31 Mn | ₹359,20 Mn |
| FAVÖK | -₹24,16 Mn | ₹134,10 Mn | ₹144,20 Mn | ₹150,18 Mn | ₹132,57 Mn | ₹119,07 Mn | ₹118,15 Mn | ₹85,58 Mn | ₹75,29 Mn | ₹67,69 Mn | ₹69,67 Mn | ₹94,10 Mn | ₹78,76 Mn | ₹79,82 Mn | ₹60,21 Mn | ₹78,06 Mn | ₹68,14 Mn | ₹51,34 Mn | ₹96,66 Mn | ₹100,38 Mn |
| Net Kâr | -₹115,23 Mn | ₹25,66 Mn | ₹35,68 Mn | ₹25,84 Mn | ₹28,54 Mn | ₹23,11 Mn | ₹27,21 Mn | ₹18,74 Mn | ₹13,99 Mn | ₹9,70 Mn | ₹14,93 Mn | ₹2,32 Mn | ₹24,36 Mn | ₹21,42 Mn | ₹29,60 Mn | ₹48,21 Mn | ₹47,74 Mn | ₹31,05 Mn | ₹20,02 Mn | ₹60,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -7,06 | 1,57 | 2,19 | 1,58 | 1,75 | 1,42 | 1,67 | 1,15 | 0,86 | 0,59 | 0,91 | 0,14 | 1,49 | 1,31 | 1,81 | 2,95 | 2,92 | 1,90 | 1,23 | 3,69 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹47,74 Mn | -₹155,70 Mn | ₹53,14 Mn | -₹68,75 Mn | -₹177,89 Mn | -₹67,51 Mn | -₹121,23 Mn | -₹166,18 Mn | ₹17,35 Mn | -₹116,78 Mn | ₹83,89 Mn | -₹14,99 Mn | ₹64,79 Mn | -₹7,27 Mn | -₹119,79 Mn | -₹14,10 Mn | -₹17,73 Mn | -₹57,34 Mn | -₹82,24 Mn | ₹11,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹981.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,8% | 33,8% | 37,2% | 39,1% | 37,2% | 31,0% | 28,6% | 22,7% | 11,2% | 13,1% | 18,1% | 23,6% | 24,4% | 26,7% | 22,8% | 18,6% | 21,5% | 23,1% | 20,4% | 26,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,45 | 2,04 | 3,44 | 2,61 | 2,83 | 2,13 | 2,68 | 3,23 | 2,25 | 1,66 | 1,63 | 1,75 | 1,96 | 2,14 | 2,32 | 1,83 | 2,01 | 2,61 | 2,69 | 3,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,34 | 5,84 | 7,23 | 5,68 | 5,81 | 3,81 | 4,51 | 4,82 | 2,90 | 2,18 | 2,46 | 2,78 | 3,19 | 3,30 | 3,31 | 2,48 | 2,55 | 3,05 | 3,07 | 2,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,1% | 3,1% | 2,3% | 2,2% | 2,2% | 3,0% | 2,7% | 2,7% | 3,1% | 3,3% | 2,7% | 3,4% | 3,4% | 3,6% | 2,8% | 13,2% | 13,1% | 15,1% | 18,9% | 18,9% |
| FAVÖK Marjı | -0,7% | 2,7% | 2,3% | 3,1% | 2,7% | 3,7% | 3,1% | 2,1% | 3,1% | 3,6% | 3,3% | 4,0% | 2,9% | 2,8% | 2,1% | 3,7% | 3,1% | 2,0% | 3,7% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | -3,1% | 0,5% | 0,6% | 0,5% | 0,6% | 0,7% | 0,7% | 0,5% | 0,6% | 0,5% | 0,7% | 0,1% | 0,9% | 0,8% | 1,1% | 2,3% | 2,2% | 1,2% | 0,8% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,3% | -3,1% | 0,9% | -1,4% | -3,6% | -2,1% | -3,2% | -4,1% | 0,7% | -6,3% | 4,0% | -0,6% | 2,4% | -0,3% | -4,3% | -0,7% | -0,8% | -2,2% | -3,2% | 0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |