RATHISTRathi Steel & Power Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,27 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,96 Mr | ₹3,43 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,50 Mr | ₹4,26 Mr | ₹5,33 Mr | ₹5,58 Mr | ₹6,25 Mr | ₹6,09 Mr | ₹5,82 Mr | ₹6,80 Mr | ₹6,17 Mr | ₹5,74 Mr | ₹5,46 Mr | ₹4,58 Mr | ₹3,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹19,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹506,28 Mn | ₹393,08 Mn | ₹0,00 | ₹1,24 Mr | ₹2,87 Mr | ₹3,91 Mr | ₹6,42 Mr | ₹6,42 Mr | ₹6,44 Mr | ₹6,28 Mr | ₹6,14 Mr | ₹5,48 Mr | ₹5,23 Mr | ₹4,00 Mr | ₹3,91 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,16 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,36 Mr |
| Net Borç† | ₹486,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,16 Mr | ₹5,04 Mr | ₹4,93 Mr | ₹7,27 Mr | ₹5,43 Mr | ₹4,27 Mr | ₹375,35 Mn | ₹3,50 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,82 Mr | ₹5,97 Mr | ₹6,68 Mr | ₹4,60 Mr | ₹8,00 Mr | ₹9,33 Mr | ₹8,45 Mr | ₹7,79 Mr | ₹7,72 Mr | ₹5,18 Mr | ₹3,91 Mr |
| Brüt Kâr | ₹330,17 Mn | ₹255,84 Mn | ₹199,38 Mn | ₹326,26 Mn | ₹174,85 Mn | ₹1,64 Mn | -₹807,90 Mn | -₹519,25 Mn | -₹252,73 Mn | -₹429,63 Mn | -₹681,07 Mn | -₹231,20 Mn | -₹546,17 Mn | -₹1,03 Mr | ₹691,62 Mn | ₹615,23 Mn | ₹480,30 Mn | ₹554,89 Mn | ₹289,66 Mn | ₹267,77 Mn |
| FAVÖK | ₹284,56 Mn | ₹232,76 Mn | ₹212,02 Mn | ₹320,19 Mn | ₹279,42 Mn | ₹169,44 Mn | -₹774,38 Mn | -₹479,52 Mn | -₹104,77 Mn | -₹269,13 Mn | -₹504,68 Mn | ₹65,67 Mn | -₹507,05 Mn | -₹884,89 Mn | ₹818,44 Mn | ₹690,23 Mn | ₹537,89 Mn | ₹525,12 Mn | ₹283,90 Mn | ₹178,66 Mn |
| Net Kâr | ₹128,65 Mn | ₹139,54 Mn | ₹235,34 Mn | ₹872,23 Mn | -₹364,89 Mn | ₹1,90 Mr | -₹256,27 Mn | -₹833,23 Mn | -₹1,18 Mr | -₹633,13 Mn | -₹910,55 Mn | -₹823,92 Mn | -₹743,37 Mn | -₹1,10 Mr | ₹123,76 Mn | ₹140,50 Mn | ₹43,79 Mn | ₹111,33 Mn | ₹85,88 Mn | ₹71,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,49 | 1,62 | 2,77 | 27,86 | -11,65 | 60,73 | -8,19 | -26,61 | -37,75 | -20,22 | -29,08 | -26,32 | -23,74 | -35,15 | 3,95 | 4,57 | 1,51 | 4,58 | 3,53 | 3,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹320,53 Mn | -₹446,80 Mn | -₹4,61 Mn | ₹868,11 Mn | -₹318,76 Mn | ₹1,85 Mr | ₹5,72 Mn | -₹3,67 Mn | -₹186,96 Mn | -₹140,23 Mn | -₹677,43 Mn | -₹619,46 Mn | -₹1,61 Mr | -₹201,47 Mn | -₹326,64 Mn | -₹353,98 Mn | -₹288,05 Mn | -₹556,05 Mn | -₹2,63 Mr | -₹1,30 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹236,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,5% | 14,8% | 0,0% | 60,5% | 146,1% | 113,8% | 187,4% | 183,3% | 151,2% | 117,8% | 110,0% | 87,7% | 85,8% | 68,7% | 57,5% | 57,8% | 57,1% | 57,9% | 56,2% | 43,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,19 | 1,90 | 2,25 | 3,55 | 2,76 | 1,25 | 0,11 | 1,00 | 0,82 | 0,72 | 1,07 | 1,07 | 0,76 | 1,38 | 1,37 | 1,37 | 1,36 | 1,41 | 1,13 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,78 | 3,37 | 3,29 | 4,85 | 3,62 | 2,85 | 0,25 | 2,34 | 2,34 | 2,55 | 3,98 | 4,46 | 3,07 | 5,34 | 6,23 | 5,64 | 5,20 | 5,15 | 3,46 | 2,61 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,6% | 5,1% | 4,0% | 4,5% | 3,2% | 0,0% | -215,2% | -14,8% | -7,2% | -11,3% | -11,4% | -3,5% | -11,9% | -12,9% | 7,4% | 7,3% | 6,2% | 7,2% | 5,6% | 6,8% |
| FAVÖK Marjı | 4,0% | 4,6% | 4,3% | 4,4% | 5,2% | 4,0% | -206,3% | -13,7% | -3,0% | -7,0% | -8,5% | 1,0% | -11,0% | -11,1% | 8,8% | 8,2% | 6,9% | 6,8% | 5,5% | 4,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 2,8% | 4,8% | 12,0% | -6,7% | 44,5% | -68,3% | -23,8% | -33,8% | -16,6% | -15,3% | -12,3% | -16,1% | -13,8% | 1,3% | 1,7% | 0,6% | 1,4% | 1,7% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,5% | -8,9% | -0,1% | 11,9% | -5,9% | 43,4% | 1,5% | -0,1% | -5,3% | -3,7% | -11,3% | -9,3% | -35,1% | -2,5% | -3,5% | -4,2% | -3,7% | -7,2% | -50,8% | -33,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |