REGALRegal Entertainment & Consultants Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹26,23 Mn | ₹31,86 Mn | ₹20,02 Mn | ₹19,33 Mn | ₹19,33 Mn | ₹18,56 Mn | ₹18,10 Mn | ₹18,10 Mn | ₹18,15 Mn | ₹19,14 Mn | ₹21,03 Mn | ₹23,66 Mn | ₹25,41 Mn | ₹26,34 Mn | ₹27,05 Mn | ₹27,35 Mn | ₹27,81 Mn | ₹28,07 Mn | ₹31,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹23,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,69 Mn | ₹6,69 Mn | ₹1,69 Mn | ₹1,64 Mn | ₹1,39 Mn | ₹0,00 | ₹163.436 | ₹9.980 | ₹147.500 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹2,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹12,48 Mn | ₹9,18 Mn | ₹866.000 | ₹867.000 | ₹867.000 | ₹867.240 | ₹812.900 | ₹783.899 | ₹943.055 | ₹2,15 Mn | ₹1,10 Mn | ₹2,21 Mn | ₹841.992 | ₹793.699 | ₹2,92 Mn | ₹3,32 Mn | ₹992.326 | ₹1,78 Mn | ₹8,63 Mn |
| Brüt Kâr | ₹7,52 Mn | ₹8,94 Mn | — | — | — | — | — | — | ₹177.939 | -₹570.393 | -₹21.972 | ₹51.712 | -₹303.122 | -₹102.095 | ₹2,11 Mn | ₹3,22 Mn | -₹1,99 Mn | -₹3,56 Mn | -₹1,81 Mn |
| FAVÖK | -₹142.000 | ₹6,58 Mn | ₹24.000 | -₹275.000 | -₹112.000 | ₹89.230 | -₹146.320 | -₹25.650 | -₹1,06 Mn | -₹1,68 Mn | -₹2,49 Mn | -₹1,80 Mn | -₹744.260 | -₹673.320 | ₹37.970 | ₹13.120 | — | -₹3,48 Mn | — |
| Net Kâr | ₹537.000 | ₹5,19 Mn | ₹15.000 | -₹278.000 | -₹80.000 | ₹33.232 | -₹150.090 | ₹28.725 | -₹842.722 | -₹1,69 Mn | -₹2,56 Mn | -₹1,95 Mn | -₹819.897 | -₹770.954 | -₹71.625 | -₹86.120 | -₹857.806 | -₹3,18 Mn | ₹2,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 1,03 | 0,00 | -0,06 | -0,02 | 0,01 | -0,03 | 0,01 | -0,17 | -0,33 | -0,51 | -0,38 | -0,16 | -0,15 | -0,01 | -0,02 | -0,17 | -0,63 | 0,55 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹4,17 Mn | ₹6,72 Mn | ₹631.000 | ₹204.000 | ₹667.000 | -₹60.000 | -₹1,35 Mn | — | -₹576.900 | -₹1,40 Mn | -₹997.000 | -₹420.000 | ₹61.000 | ₹140.000 | ₹733.000 | ₹44.000 | -₹1,43 Mn | -₹1,72 Mn | ₹1,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,5% | 21,0% | 8,5% | 8,5% | 7,2% | 0,0% | 0,9% | 0,1% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,29 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,11 | 0,05 | 0,09 | 0,03 | 0,03 | 0,11 | 0,12 | 0,04 | 0,06 | 0,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,40 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,09 | 0,05 | 0,10 | 0,04 | 0,03 | 0,13 | 0,14 | 0,04 | 0,08 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 60,3% | 97,4% | — | — | — | — | — | — | 18,9% | -26,6% | -2,0% | 2,3% | -36,0% | -12,9% | 72,3% | 96,9% | -200,7% | -199,9% | -21,0% |
| FAVÖK Marjı | -1,1% | 71,6% | 2,8% | -31,7% | -12,9% | 10,3% | -18,0% | -3,3% | -112,7% | -78,1% | -225,8% | -81,4% | -88,4% | -84,8% | 1,3% | 0,4% | — | -195,3% | — |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 56,5% | 1,7% | -32,1% | -9,2% | 3,8% | -18,5% | 3,7% | -89,4% | -78,7% | -231,9% | -87,9% | -97,4% | -97,1% | -2,4% | -2,6% | -86,4% | -178,5% | 32,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -33,4% | 73,3% | 72,9% | 23,5% | 76,9% | -6,9% | -165,8% | — | -61,2% | -65,0% | -90,4% | -19,0% | 7,2% | 17,6% | 25,1% | 1,3% | -143,6% | -96,3% | 12,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |