REGENTRPRegent Enterprises Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹619,43 Mn | ₹562,42 Mn | ₹668,78 Mn | ₹796,01 Mn | ₹649,30 Mn | ₹631,37 Mn | ₹776,88 Mn | ₹589,60 Mn | ₹1,26 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,26 Mr | ₹412,68 Mn | ₹382,78 Mn | ₹384,51 Mn | ₹385,59 Mn | ₹389,14 Mn | ₹189,21 Mn | ₹191,63 Mn | — | ₹134,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹31,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹182,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹436,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹18,24 Mn | ₹21,86 Mn | ₹23,27 Mn | ₹4,52 Mn | ₹8,01 Mn | ₹14,13 Mn | ₹1,49 Mn | ₹1,54 Mn | ₹3,97 Mn | ₹1,98 Mn | ₹2,82 Mn | ₹1,02 Mn | ₹850.000 | ₹850.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | — | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹12,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹11,25 Mr | ₹7,48 Mr | ₹6,71 Mr | ₹7,41 Mr | ₹6,39 Mr | ₹5,56 Mr | ₹5,84 Mr | ₹11,36 Mr | ₹15,61 Mr | ₹8,66 Mr | ₹3,27 Mr | ₹28,26 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,21 Mn | ₹505.000 | ₹3,46 Mn | ₹26,28 Mn | ₹5,82 Mn | ₹3,36 Mn |
| Brüt Kâr | ₹149,73 Mn | ₹113,72 Mn | ₹61,24 Mn | ₹43,33 Mn | ₹114,05 Mn | ₹163,46 Mn | ₹55,80 Mn | ₹96,16 Mn | ₹107,65 Mn | ₹66,18 Mn | ₹42,19 Mn | -₹758.649 | -₹1,48 Mn | -₹1,72 Mn | -₹701.485 | -₹1,75 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹65,70 Mn | ₹60,24 Mn | ₹6,82 Mn | -₹115,12 Mn | -₹31,42 Mn | ₹33,88 Mn | ₹15,88 Mn | ₹31,66 Mn | ₹21,73 Mn | ₹11,57 Mn | ₹6,72 Mn | ₹111.820 | -₹208.800 | -₹303.790 | ₹799.440 | ₹179.590 | ₹455.840 | -₹1,52 Mn | ₹3,49 Mn | ₹2,78 Mn |
| Net Kâr | ₹39,81 Mn | ₹10,25 Mn | ₹6,47 Mn | -₹11,35 Mn | ₹12,71 Mn | -₹4,84 Mn | ₹2,60 Mn | ₹10,74 Mn | ₹17,18 Mn | ₹7,08 Mn | ₹2,65 Mn | -₹727.280 | -₹1,73 Mn | -₹1,92 Mn | -₹823.894 | -₹1,32 Mn | ₹588.317 | -₹8,15 Mn | ₹413.000 | ₹1,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,19 | 0,31 | 0,19 | -0,34 | 0,38 | -0,14 | 0,08 | 0,32 | 0,51 | 0,21 | 0,08 | -0,02 | -0,05 | -0,06 | -0,02 | -0,04 | 0,04 | -0,61 | 0,03 | 0,36 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹30,30 Mn | ₹1,03 Mn | -₹33,45 Mn | ₹3,17 Mn | -₹17,19 Mn | -₹46,79 Mn | -₹13,98 Mn | -₹145,23 Mn | ₹92,88 Mn | -₹13,52 Mn | -₹201,98 Mn | ₹44,37 Mn | -₹27.000 | ₹936.000 | -₹252.000 | -₹171,79 Mn | -₹3,19 Mr | ₹120,54 Mn | — | ₹11,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹4,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,9% | 3,9% | 3,5% | 0,6% | 1,2% | 2,2% | 0,2% | 0,3% | 0,3% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 18,17 | 13,31 | 10,03 | 9,30 | 9,85 | 8,81 | 7,52 | 19,26 | 12,37 | 7,46 | 2,60 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,14 | — | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 25,78 | 17,14 | 15,36 | 16,96 | 14,64 | 12,74 | 13,38 | 26,01 | 35,76 | 19,83 | 7,49 | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,06 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,3% | 1,5% | 0,9% | 0,6% | 1,8% | 2,9% | 1,0% | 0,8% | 0,7% | 0,8% | 1,3% | -2,7% | — | — | -58,0% | -346,4% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 0,6% | 0,8% | 0,1% | -1,6% | -0,5% | 0,6% | 0,3% | 0,3% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,4% | — | — | 66,1% | 35,6% | 13,2% | -5,8% | 60,0% | 82,8% |
| Net Kâr Marjı | 0,4% | 0,1% | 0,1% | -0,2% | 0,2% | -0,1% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | -2,6% | — | — | -68,1% | -260,6% | 17,0% | -31,0% | 7,1% | 42,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | 0,0% | -0,5% | 0,0% | -0,3% | -0,8% | -0,2% | -1,3% | 0,6% | -0,2% | -6,2% | 157,0% | — | — | -20,8% | -34.017,2% | -92.032,7% | 458,7% | — | 352,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |