RELIABVENReliable Ventures India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹342,75 Mn | ₹356,50 Mn | ₹382,41 Mn | ₹383,04 Mn | ₹399,20 Mn | ₹359,33 Mn | ₹340,89 Mn | ₹332,41 Mn | ₹316,33 Mn | ₹317,25 Mn | ₹330,22 Mn | ₹332,72 Mn | ₹328,51 Mn | ₹317,22 Mn | ₹315,24 Mn | ₹310,26 Mn | ₹312,34 Mn | ₹297,43 Mn | ₹276,43 Mn | ₹246,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹15,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹36,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹306,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹475.000 | ₹4,23 Mn | ₹6,46 Mn | ₹8,00 Mn | ₹9,48 Mn | ₹10,79 Mn | ₹4,00 Mn | ₹12,36 Mn | ₹12,66 Mn | ₹17,59 Mn | ₹24,73 Mn | ₹50,23 Mn | ₹51,99 Mn | ₹59,18 Mn | ₹77,33 Mn | ₹91,81 Mn | ₹95,33 Mn | ₹61,58 Mn | ₹93,84 Mn | ₹120,75 Mn |
| Net Borç† | -₹127,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹693.000 | ₹23,64 Mn | ₹62,15 Mn | ₹182,52 Mn | ₹99,81 Mn | ₹182,86 Mn | ₹176,24 Mn | ₹161,99 Mn | ₹148,21 Mn | ₹141,33 Mn | ₹134,30 Mn | ₹156,87 Mn | ₹158,90 Mn | ₹151,66 Mn | ₹130,54 Mn | ₹113,68 Mn | ₹107,92 Mn | ₹106,32 Mn | ₹81,85 Mn |
| Brüt Kâr | -₹7,65 Mn | -₹7,80 Mn | -₹6,61 Mn | ₹17,03 Mn | ₹70,91 Mn | ₹19,59 Mn | ₹60,11 Mn | ₹73,53 Mn | ₹48,52 Mn | ₹42,51 Mn | ₹30,04 Mn | ₹22,23 Mn | ₹49,06 Mn | ₹52,56 Mn | ₹53,03 Mn | ₹45,21 Mn | ₹38,71 Mn | ₹42,71 Mn | ₹53,44 Mn | ₹38,10 Mn |
| FAVÖK | -₹4,69 Mn | -₹11,34 Mn | -₹11,44 Mn | -₹1,82 Mn | ₹45,16 Mn | ₹3,15 Mn | ₹28,21 Mn | ₹32,98 Mn | ₹25,88 Mn | ₹29,38 Mn | ₹20,68 Mn | ₹20,05 Mn | ₹33,40 Mn | ₹34,62 Mn | ₹34,89 Mn | ₹33,17 Mn | ₹32,09 Mn | ₹30,64 Mn | ₹35,53 Mn | ₹19,32 Mn |
| Net Kâr | -₹8,86 Mn | -₹6,88 Mn | -₹15,26 Mn | -₹11,37 Mn | ₹21,36 Mn | -₹6,37 Mn | ₹18,50 Mn | ₹18,08 Mn | ₹2,43 Mn | ₹14,20 Mn | ₹12,96 Mn | ₹7,06 Mn | ₹17,64 Mn | ₹18,69 Mn | ₹18,51 Mn | ₹17,45 Mn | ₹17,16 Mn | ₹22,77 Mn | ₹12,02 Mn | ₹10,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,80 | -0,62 | -1,39 | -1,03 | 1,94 | -0,58 | 1,68 | 1,64 | 0,22 | 1,29 | 1,18 | 0,64 | 1,60 | 1,70 | 1,68 | 1,58 | 1,56 | 2,07 | 1,20 | 1,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹6,61 Mn | ₹19,76 Mn | -₹5,32 Mn | ₹33,72 Mn | ₹2,52 Mn | ₹15,16 Mn | ₹24,59 Mn | ₹22,27 Mn | ₹13,01 Mn | -₹7,79 Mn | ₹739.560 | ₹12,41 Mn | ₹20,10 Mn | ₹16,52 Mn | ₹16,32 Mn | ₹9,84 Mn | ₹20,46 Mn | ₹19,44 Mn | -₹2,54 Mn |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 1,2% | 1,7% | 2,1% | 2,4% | 3,0% | 1,2% | 3,7% | 4,0% | 5,5% | 7,5% | 15,1% | 15,8% | 18,7% | 24,5% | 29,6% | 30,5% | 20,7% | 33,9% | 48,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,06 | 0,16 | 0,46 | 0,28 | 0,54 | 0,53 | 0,51 | 0,47 | 0,43 | 0,40 | 0,48 | 0,50 | 0,48 | 0,42 | 0,36 | 0,36 | 0,38 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,08 | 0,20 | 0,60 | 0,33 | 0,60 | 0,58 | 0,53 | 0,48 | 0,46 | 0,44 | 0,51 | 0,52 | 0,50 | 0,43 | 0,37 | 0,35 | 0,35 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | -1.125,5% | -28,0% | 27,4% | 38,8% | 19,6% | 32,9% | 41,7% | 30,0% | 28,7% | 21,3% | 16,6% | 31,3% | 33,1% | 35,0% | 34,6% | 34,1% | 39,6% | 50,3% | 46,5% |
| FAVÖK Marjı | — | -1.636,1% | -48,4% | -2,9% | 24,7% | 3,2% | 15,4% | 18,7% | 16,0% | 19,8% | 14,6% | 14,9% | 21,3% | 21,8% | 23,0% | 25,4% | 28,2% | 28,4% | 33,4% | 23,6% |
| Net Kâr Marjı | — | -992,5% | -64,5% | -18,3% | 11,7% | -6,4% | 10,1% | 10,3% | 1,5% | 9,6% | 9,2% | 5,3% | 11,2% | 11,8% | 12,2% | 13,4% | 15,1% | 21,1% | 11,3% | 12,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | 953,4% | 83,6% | -8,6% | 18,5% | 2,5% | 8,3% | 14,0% | 13,7% | 8,8% | -5,5% | 0,6% | 7,9% | 12,7% | 10,9% | 12,5% | 8,7% | 19,0% | 18,3% | -3,1% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |