REMIEDELRemi Edelstahl Tubulars Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,38 Mr | ₹773,60 Mn | ₹866,22 Mn | ₹861,84 Mn | ₹952,86 Mn | ₹935,11 Mn | ₹933,50 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,04 Mr | ₹928,13 Mn | ₹1,10 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,22 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹684.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹685,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹694,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹526,13 Mn | ₹149,62 Mn | ₹302,33 Mn | ₹242,33 Mn | ₹313,25 Mn | ₹357,70 Mn | ₹285,82 Mn | ₹439,32 Mn | ₹509,20 Mn | ₹337,09 Mn | ₹479,93 Mn | ₹688,22 Mn | ₹652,79 Mn | ₹557,25 Mn | ₹652,47 Mn | ₹525,64 Mn | ₹360,68 Mn | ₹462,47 Mn | ₹667,83 Mn | ₹509,98 Mn |
| Net Borç† | ₹510,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,42 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,06 Mr | ₹821,16 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,25 Mr | ₹600,58 Mn | ₹643,48 Mn | ₹981,43 Mn | ₹1,65 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,26 Mr | ₹893,15 Mn | ₹1,50 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,19 Mr |
| Brüt Kâr | ₹101,24 Mn | ₹103,52 Mn | ₹67,51 Mn | ₹55,05 Mn | ₹68,43 Mn | ₹39,73 Mn | ₹65,71 Mn | ₹67,81 Mn | ₹15,34 Mn | -₹38,47 Mn | -₹17,93 Mn | ₹92,09 Mn | ₹69,06 Mn | ₹90,85 Mn | ₹157,30 Mn | ₹94,86 Mn | ₹34,69 Mn | ₹102,50 Mn | ₹261,40 Mn | ₹170,90 Mn |
| FAVÖK | ₹82,57 Mn | ₹82,28 Mn | ₹62,62 Mn | ₹54,03 Mn | ₹62,63 Mn | ₹52,60 Mn | ₹74,61 Mn | ₹78,29 Mn | ₹31,96 Mn | -₹20,69 Mn | -₹7,61 Mn | ₹81,72 Mn | ₹63,47 Mn | ₹75,58 Mn | ₹73,50 Mn | ₹81,14 Mn | ₹33,43 Mn | ₹43,01 Mn | ₹186,89 Mn | ₹111,24 Mn |
| Net Kâr | ₹27,43 Mn | ₹26,72 Mn | ₹13,89 Mn | ₹1,48 Mn | ₹6,42 Mn | ₹2,15 Mn | ₹1,45 Mn | ₹1,17 Mn | -₹19,39 Mn | -₹43,46 Mn | -₹60,93 Mn | -₹16,95 Mn | -₹10,43 Mn | ₹18,83 Mn | ₹12,80 Mn | ₹8,85 Mn | ₹8,03 Mn | -₹27,36 Mn | ₹92,13 Mn | ₹33,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,17 | 2,43 | 1,26 | 0,13 | 0,58 | 0,20 | 0,13 | 0,11 | -1,77 | -4,13 | -6,10 | -1,76 | -1,09 | 1,97 | 1,34 | 0,92 | 0,84 | -2,86 | 9,62 | 3,54 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹599,81 Mn | ₹150,58 Mn | -₹74,09 Mn | ₹57,41 Mn | ₹28,07 Mn | -₹66,61 Mn | ₹141,32 Mn | ₹55,87 Mn | -₹147,99 Mn | ₹38,27 Mn | ₹163,86 Mn | -₹114,22 Mn | -₹171,29 Mn | ₹77,74 Mn | -₹138,03 Mn | -₹165,02 Mn | ₹56,59 Mn | ₹170,31 Mn | -₹68,96 Mn | -₹208,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹361,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,1% | 19,3% | 34,9% | 28,1% | 32,9% | 38,3% | 30,6% | 40,7% | 49,1% | 36,3% | 43,5% | 46,3% | 46,4% | 40,8% | 46,0% | 40,5% | 35,6% | 43,3% | 46,2% | 41,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,79 | 1,35 | 1,56 | 1,11 | 0,88 | 1,12 | 1,15 | 0,58 | 0,69 | 0,89 | 1,11 | 0,83 | 1,14 | 1,24 | 0,97 | 0,88 | 1,41 | 1,21 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,04 | 1,99 | 1,69 | 1,94 | 1,52 | 1,18 | 1,51 | 1,79 | 0,86 | 0,93 | 1,41 | 2,37 | 1,68 | 2,23 | 2,54 | 1,81 | 1,29 | 2,16 | 2,52 | 1,71 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,1% | 7,5% | 5,8% | 4,1% | 6,5% | 4,8% | 6,3% | 5,4% | 2,6% | -6,0% | -1,8% | 5,6% | 5,9% | 5,9% | 8,9% | 7,6% | 3,9% | 6,8% | 14,9% | 14,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 5,9% | 5,3% | 4,0% | 5,9% | 6,4% | 7,1% | 6,3% | 5,3% | -3,2% | -0,8% | 5,0% | 5,4% | 4,9% | 4,2% | 6,5% | 3,7% | 2,9% | 10,7% | 9,4% |
| Net Kâr Marjı | 1,9% | 1,9% | 1,2% | 0,1% | 0,6% | 0,3% | 0,1% | 0,1% | -3,2% | -6,8% | -6,2% | -1,0% | -0,9% | 1,2% | 0,7% | 0,7% | 0,9% | -1,8% | 5,3% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -42,4% | 10,9% | -6,3% | 4,3% | 2,7% | -8,1% | 13,5% | 4,5% | -24,6% | 5,9% | 16,7% | -6,9% | -14,7% | 5,0% | -7,8% | -13,1% | 6,3% | 11,3% | -3,9% | -17,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |