REXNORDRexnord Electronics & Controls Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,38 Mr | ₹1,36 Mr | ₹907,69 Mn | ₹783,61 Mn | ₹731,48 Mn | ₹552,37 Mn | ₹603,26 Mn | ₹510,91 Mn | ₹498,90 Mn | ₹420,22 Mn | ₹399,28 Mn | ₹378,75 Mn | ₹305,22 Mn | ₹276,39 Mn | ₹249,44 Mn | ₹207,51 Mn | ₹176,81 Mn | ₹143,33 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹35,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹409,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹970,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹216,66 Mn | ₹357,12 Mn | ₹153,08 Mn | ₹127,25 Mn | ₹141,43 Mn | ₹56,01 Mn | ₹85,53 Mn | ₹90,10 Mn | ₹90,76 Mn | ₹47,13 Mn | ₹94,33 Mn | ₹99,70 Mn | ₹90,50 Mn | ₹94,26 Mn | ₹89,28 Mn | ₹62,58 Mn | ₹30,02 Mn | ₹31,18 Mn | — |
| Net Borç† | ₹128,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,17 Mr | ₹1,08 Mr | ₹962,43 Mn | ₹883,22 Mn | ₹710,04 Mn | ₹500,17 Mn | ₹649,18 Mn | ₹624,20 Mn | ₹565,55 Mn | ₹564,17 Mn | ₹507,05 Mn | ₹520,17 Mn | ₹397,41 Mn | ₹304,43 Mn | ₹268,20 Mn | ₹272,05 Mn | ₹209,23 Mn | ₹149,12 Mn | ₹161,29 Mn |
| Brüt Kâr | ₹123,21 Mn | ₹139,95 Mn | ₹153,10 Mn | ₹147,26 Mn | ₹132,62 Mn | ₹74,58 Mn | ₹90,01 Mn | ₹92,24 Mn | ₹179,17 Mn | ₹84,48 Mn | ₹75,59 Mn | ₹80,86 Mn | ₹60,67 Mn | ₹56,17 Mn | ₹41,92 Mn | ₹36,63 Mn | ₹37,35 Mn | ₹48,53 Mn | — |
| FAVÖK | ₹144,21 Mn | ₹154,50 Mn | ₹142,89 Mn | ₹139,87 Mn | ₹128,46 Mn | ₹71,09 Mn | ₹72,78 Mn | ₹72,98 Mn | ₹66,63 Mn | ₹65,43 Mn | ₹52,98 Mn | ₹60,82 Mn | ₹45,49 Mn | ₹43,02 Mn | ₹27,62 Mn | ₹17,44 Mn | ₹11,29 Mn | ₹16,57 Mn | ₹17,79 Mn |
| Net Kâr | ₹49,18 Mn | ₹49,91 Mn | ₹74,34 Mn | ₹63,51 Mn | ₹91,18 Mn | ₹27,17 Mn | ₹35,15 Mn | ₹39,17 Mn | ₹34,35 Mn | ₹32,76 Mn | ₹20,02 Mn | ₹25,00 Mn | ₹19,51 Mn | ₹14,08 Mn | ₹8,11 Mn | ₹6,80 Mn | ₹3,12 Mn | ₹3,36 Mn | ₹4,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,71 | 4,06 | 6,40 | 5,69 | 8,17 | 2,43 | 3,15 | 3,51 | 3,08 | 2,94 | 2,02 | 3,44 | 3,01 | 2,17 | 1,25 | 1,05 | 0,48 | 0,52 | 0,65 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹63,27 Mn | -₹253,34 Mn | -₹22,42 Mn | -₹21,70 Mn | ₹33,06 Mn | ₹78,54 Mn | ₹1,91 Mn | -₹11,74 Mn | — | ₹5,85 Mn | -₹6,00 Mn | -₹44,62 Mn | ₹34,99 Mn | -₹8,56 Mn | -₹33,08 Mn | -₹39,84 Mn | ₹30,48 Mn | -₹299.270 | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹80,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,7% | 26,2% | 16,9% | 16,2% | 19,3% | 10,1% | 14,2% | 17,6% | 18,2% | 11,2% | 23,6% | 26,3% | 29,6% | 34,1% | 35,8% | 30,2% | 17,0% | 21,8% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,80 | 1,06 | 1,13 | 0,97 | 0,91 | 1,08 | 1,22 | 1,13 | 1,34 | 1,27 | 1,37 | 1,30 | 1,10 | 1,08 | 1,31 | 1,18 | 1,04 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,21 | 1,12 | 0,99 | 0,91 | 0,73 | 0,52 | 0,67 | 0,64 | 0,58 | 0,58 | 0,52 | 0,54 | 0,41 | 0,31 | 0,28 | 0,28 | 0,22 | 0,15 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | 12,9% | 15,9% | 16,7% | 18,7% | 14,9% | 13,9% | 14,8% | 31,7% | 15,0% | 14,9% | 15,5% | 15,3% | 18,4% | 15,6% | 13,5% | 17,9% | 32,5% | — |
| FAVÖK Marjı | 12,3% | 14,3% | 14,8% | 15,8% | 18,1% | 14,2% | 11,2% | 11,7% | 11,8% | 11,6% | 10,4% | 11,7% | 11,4% | 14,1% | 10,3% | 6,4% | 5,4% | 11,1% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | 4,2% | 4,6% | 7,7% | 7,2% | 12,8% | 5,4% | 5,4% | 6,3% | 6,1% | 5,8% | 3,9% | 4,8% | 4,9% | 4,6% | 3,0% | 2,5% | 1,5% | 2,3% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,4% | -23,4% | -2,3% | -2,5% | 4,7% | 15,7% | 0,3% | -1,9% | — | 1,0% | -1,2% | -8,6% | 8,8% | -2,8% | -12,3% | -14,6% | 14,6% | -0,2% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |