RIBATEXRiba Textiles Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,18 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,02 Mr | ₹663,90 Mn | ₹678,06 Mn | ₹653,57 Mn | ₹589,63 Mn | ₹599,05 Mn | ₹584,06 Mn | ₹572,03 Mn | ₹589,35 Mn | ₹625,35 Mn | ₹587,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹41,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹758,77 Mn | ₹613,85 Mn | ₹676,81 Mn | ₹607,96 Mn | ₹663,23 Mn | ₹579,14 Mn | ₹442,33 Mn | ₹416,53 Mn | ₹534,35 Mn | ₹219,37 Mn | ₹121,67 Mn | ₹192,23 Mn | ₹252,38 Mn | ₹179,35 Mn | ₹220,37 Mn | ₹219,19 Mn | ₹211,01 Mn | ₹268,72 Mn | ₹333,18 Mn | ₹354,26 Mn |
| Net Borç† | ₹717,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,55 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,35 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,06 Mr | ₹839,98 Mn | ₹691,40 Mn | ₹677,57 Mn | ₹502,77 Mn | ₹477,43 Mn | ₹525,35 Mn | ₹524,97 Mn | ₹456,60 Mn |
| Brüt Kâr | ₹590,04 Mn | ₹582,28 Mn | ₹517,73 Mn | ₹453,05 Mn | ₹422,17 Mn | ₹388,45 Mn | ₹399,87 Mn | ₹310,40 Mn | ₹197,27 Mn | ₹153,66 Mn | -₹27,62 Mn | -₹19,80 Mn | -₹4,01 Mn | ₹22,20 Mn | ₹144,21 Mn | ₹20,95 Mn | ₹37,39 Mn | ₹22,30 Mn | ₹71,76 Mn | ₹72,43 Mn |
| FAVÖK | ₹229,26 Mn | ₹228,65 Mn | ₹199,10 Mn | ₹187,48 Mn | ₹153,91 Mn | ₹155,84 Mn | ₹159,15 Mn | ₹170,08 Mn | ₹118,10 Mn | ₹80,82 Mn | -₹67,21 Mn | -₹51,05 Mn | -₹29,80 Mn | -₹419.940 | ₹57,36 Mn | ₹25,56 Mn | ₹47,87 Mn | ₹45,09 Mn | ₹93,95 Mn | ₹89,71 Mn |
| Net Kâr | ₹81,26 Mn | ₹85,00 Mn | ₹79,18 Mn | ₹74,03 Mn | ₹48,90 Mn | ₹58,84 Mn | ₹67,34 Mn | ₹82,10 Mn | ₹52,99 Mn | ₹42,93 Mn | ₹13,11 Mn | ₹6,27 Mn | ₹7,82 Mn | ₹7,19 Mn | ₹7,78 Mn | ₹2,97 Mn | ₹1,99 Mn | ₹1,98 Mn | ₹37,82 Mn | ₹48,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,42 | 8,81 | 8,20 | 7,67 | 5,07 | 6,10 | 6,98 | 8,51 | 5,49 | 4,45 | 1,36 | 0,65 | 0,81 | 0,74 | 0,86 | 0,33 | 0,22 | 0,27 | 5,48 | 6,96 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹58,06 Mn | -₹57,17 Mn | ₹40,12 Mn | ₹24,14 Mn | -₹99,06 Mn | -₹35,48 Mn | -₹6,71 Mn | ₹38,03 Mn | -₹187,43 Mn | -₹132,01 Mn | -₹27,75 Mn | -₹5,51 Mn | -₹48,55 Mn | ₹22,30 Mn | ₹32,50 Mn | -₹47,07 Mn | ₹12,68 Mn | ₹30,20 Mn | ₹22,51 Mn | -₹156,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹274,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,8% | 33,8% | 37,8% | 37,0% | 41,7% | 37,4% | 36,6% | 36,2% | 43,4% | 21,6% | 18,3% | 28,4% | 38,6% | 30,4% | 36,8% | 37,5% | 36,9% | 45,6% | 53,3% | 60,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,17 | 1,63 | 1,38 | 1,48 | 1,48 | 1,23 | 1,47 | 1,70 | 1,20 | 1,10 | 1,53 | 1,56 | 1,29 | 1,17 | 1,13 | 0,86 | 0,83 | 0,89 | 0,84 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,41 | 2,79 | 2,33 | 2,29 | 2,21 | 1,79 | 1,67 | 1,85 | 1,40 | 1,05 | 0,96 | 1,00 | 0,79 | 0,65 | 0,64 | 0,47 | 0,45 | 0,50 | 0,50 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,1% | 19,7% | 21,0% | 18,7% | 18,0% | 20,5% | 22,6% | 15,8% | 13,3% | 13,7% | -2,7% | -1,9% | -0,5% | 3,2% | 21,3% | 4,2% | 7,8% | 4,2% | 13,7% | 15,9% |
| FAVÖK Marjı | 9,0% | 7,7% | 8,1% | 7,7% | 6,6% | 8,2% | 9,0% | 8,7% | 8,0% | 7,2% | -6,6% | -4,8% | -3,5% | -0,1% | 8,5% | 5,1% | 10,0% | 8,6% | 17,9% | 19,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 2,9% | 3,2% | 3,1% | 2,1% | 3,1% | 3,8% | 4,2% | 3,6% | 3,8% | 1,3% | 0,6% | 0,9% | 1,0% | 1,1% | 0,6% | 0,4% | 0,4% | 7,2% | 10,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | -1,9% | 1,6% | 1,0% | -4,2% | -1,9% | -0,4% | 1,9% | -12,7% | -11,8% | -2,7% | -0,5% | -5,8% | 3,2% | 4,8% | -9,4% | 2,7% | 5,7% | 4,3% | -34,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |