RICHUNVRich Universe Network Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $736.928 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹198,24 Mn | ₹191,87 Mn | ₹195,98 Mn | ₹197,43 Mn | ₹197,10 Mn | ₹131,14 Mn | ₹112,89 Mn | ₹117,66 Mn | ₹109,56 Mn | ₹101,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹345.137 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹122,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹75,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹16,59 Mn | ₹15,59 Mn | ₹15,09 Mn | ₹15,09 Mn | ₹16,25 Mn | ₹15,65 Mn | ₹40,57 Mn | ₹40,30 Mn | ₹32,89 Mn | ₹25,41 Mn |
| Net Borç† | ₹16,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹120.756 | ₹1,51 Mn | ₹2,97 Mn | ₹82,37 Mn | ₹219,58 Mn | ₹8,08 Mn | ₹25,73 Mn | ₹24,97 Mn | ₹27,73 Mn |
| Brüt Kâr | -₹423.392 | -₹158.739 | ₹1,49 Mn | ₹2,90 Mn | ₹3,66 Mn | ₹8,03 Mn | -₹525.062 | ₹6,74 Mn | ₹7,67 Mn | ₹6,91 Mn |
| FAVÖK | ₹5,02 Mn | -₹3,06 Mn | -₹878.060 | ₹27.010 | ₹640.290 | — | -₹5,31 Mn | ₹86.430 | ₹137.160 | ₹160.410 |
| Net Kâr | ₹5,00 Mn | -₹2,93 Mn | -₹878.767 | ₹80.794 | ₹522.648 | ₹3,12 Mn | -₹5,31 Mn | ₹71.631 | ₹112.401 | ₹116.473 |
| Hisse Başı Kâr | 0,69 | -0,40 | -0,12 | 0,01 | 0,07 | 0,43 | -0,73 | 0,01 | 0,02 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,32 Mn | — | -₹1,16 Mn | ₹5,01 Mn | ₹272.720 | -₹299.950 | ₹450.190 | -₹131.910 | -₹33.990 | -₹533.490 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Borç / Aktif | 8,4% | 8,1% | 7,7% | 7,6% | 8,2% | 11,9% | 35,9% | 34,3% | 30,0% | 25,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,42 | 1,67 | 0,07 | 0,22 | 0,23 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,04 | 1,08 | 2,89 | 0,11 | 0,34 | 0,33 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | -131,5% | 99,2% | 97,7% | 4,4% | 3,7% | -6,5% | 26,2% | 30,7% | 24,9% |
| FAVÖK Marjı | — | -2.535,5% | -58,3% | 0,9% | 0,8% | — | -65,7% | 0,3% | 0,5% | 0,6% |
| Net Kâr Marjı | — | -2.428,1% | -58,3% | 2,7% | 0,6% | 1,4% | -65,7% | 0,3% | 0,5% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | -77,3% | 168,7% | 0,3% | -0,1% | 5,6% | -0,5% | -0,1% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |