RISHIROOPRishiroop Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,63 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,09 Mr | ₹944,20 Mn | ₹706,23 Mn | ₹755,69 Mn | ₹720,82 Mn | ₹778,64 Mn | ₹628,31 Mn | ₹244,26 Mn | ₹267,05 Mn | ₹265,44 Mn | ₹304,51 Mn | ₹237,61 Mn | ₹146,22 Mn | ₹94,74 Mn | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹26,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹255,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,92 Mn | ₹4,27 Mn | ₹5,59 Mn | ₹2,38 Mn | ₹599.000 | ₹2,04 Mn | ₹4,01 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹152.870 | ₹1,47 Mn | ₹2,86 Mn | ₹4,03 Mn | ₹3,22 Mn | ₹7,63 Mn | — |
| Net Borç† | -₹197,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹719,90 Mn | ₹743,61 Mn | ₹766,71 Mn | ₹887,05 Mn | ₹843,99 Mn | ₹546,00 Mn | ₹405,51 Mn | ₹606,49 Mn | ₹602,83 Mn | ₹467,00 Mn | ₹383,58 Mn | ₹284,70 Mn | ₹355,47 Mn | ₹439,79 Mn | ₹614,87 Mn | ₹520,10 Mn | ₹247,37 Mn | ₹244,48 Mn | ₹124,13 Mn |
| Brüt Kâr | ₹77,08 Mn | ₹80,10 Mn | ₹92,23 Mn | ₹129,72 Mn | ₹168,26 Mn | ₹85,01 Mn | ₹30,49 Mn | ₹89,62 Mn | ₹113,65 Mn | ₹59,77 Mn | ₹35,46 Mn | ₹27,79 Mn | ₹39,72 Mn | ₹49,85 Mn | ₹102,56 Mn | ₹87,45 Mn | ₹42,23 Mn | ₹36,15 Mn | ₹12,08 Mn |
| FAVÖK | ₹57,50 Mn | ₹55,87 Mn | ₹73,97 Mn | ₹108,26 Mn | ₹132,59 Mn | ₹66,58 Mn | ₹14,07 Mn | ₹68,75 Mn | ₹93,32 Mn | ₹36,43 Mn | ₹16,32 Mn | ₹16,39 Mn | ₹25,80 Mn | ₹36,51 Mn | ₹91,02 Mn | ₹72,27 Mn | ₹35,08 Mn | ₹37,00 Mn | ₹16,12 Mn |
| Net Kâr | ₹67,00 Mn | ₹106,64 Mn | ₹241,59 Mn | ₹81,01 Mn | ₹168,49 Mn | ₹299,99 Mn | -₹28,41 Mn | ₹73,01 Mn | ₹80,75 Mn | ₹73,56 Mn | ₹24,63 Mn | ₹13,84 Mn | ₹19,99 Mn | ₹22,56 Mn | ₹59,36 Mn | ₹51,95 Mn | ₹24,57 Mn | ₹14,25 Mn | ₹3,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,31 | 11,64 | 26,36 | 8,84 | 17,78 | 30,92 | -2,93 | 7,53 | 8,32 | 9,69 | 2,00 | 2,65 | 3,83 | 4,32 | 11,38 | 9,96 | 4,71 | 2,73 | 0,70 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹64,00 Mn | ₹24,59 Mn | ₹75,77 Mn | ₹145,16 Mn | ₹144,46 Mn | -₹108,19 Mn | ₹25,86 Mn | ₹66,52 Mn | ₹5,50 Mn | ₹16,10 Mn | ₹231.160 | ₹15,25 Mn | ₹16,75 Mn | ₹55,54 Mn | ₹17,31 Mn | -₹4,25 Mn | ₹20,50 Mn | ₹15,45 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹26.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,3% | 0,4% | 0,2% | 0,1% | 0,2% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,6% | 0,9% | 1,7% | 2,2% | 8,1% | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,49 | 0,56 | 0,78 | 0,77 | 0,58 | 0,57 | 0,80 | 0,84 | 0,60 | 0,61 | 1,17 | 1,33 | 1,66 | 2,02 | 2,19 | 1,69 | 2,58 | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,54 | 0,56 | 0,65 | 0,62 | 0,40 | 0,30 | 0,44 | 0,44 | 0,34 | 0,28 | 0,21 | 0,26 | 0,32 | 0,45 | 0,38 | 0,18 | 0,18 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,7% | 10,8% | 12,0% | 14,6% | 19,9% | 15,6% | 7,5% | 14,8% | 18,9% | 12,8% | 9,2% | 9,8% | 11,2% | 11,3% | 16,7% | 16,8% | 17,1% | 14,8% | 9,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,0% | 7,5% | 9,6% | 12,2% | 15,7% | 12,2% | 3,5% | 11,3% | 15,5% | 7,8% | 4,3% | 5,8% | 7,3% | 8,3% | 14,8% | 13,9% | 14,2% | 15,1% | 13,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | 14,3% | 31,5% | 9,1% | 20,0% | 54,9% | -7,0% | 12,0% | 13,4% | 15,8% | 6,4% | 4,9% | 5,6% | 5,1% | 9,7% | 10,0% | 9,9% | 5,8% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,9% | 3,3% | 9,9% | 16,4% | 17,1% | -19,8% | 6,4% | 11,0% | 0,9% | 3,4% | 0,1% | 5,4% | 4,7% | 12,6% | 2,8% | -0,8% | 8,3% | 6,3% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |