ROYALINDRoyal India Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,01 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,47 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,23 Mr | ₹970,16 Mn | ₹522,33 Mn | ₹594,54 Mn | ₹925,35 Mn | ₹590,23 Mn | ₹773,06 Mn | ₹842,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹14,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹602,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹118,03 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,08 Mr | ₹962,98 Mn | ₹866,61 Mn | ₹444,73 Mn | ₹50,00 Mn | ₹50,00 Mn | ₹58,23 Mn | ₹1,80 Mn | ₹1,80 Mn | ₹287,70 Mn | ₹275,00 Mn |
| Net Borç† | ₹103,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,23 Mr | ₹2,23 Mr | ₹271,49 Mn | ₹388,07 Mn | ₹21,56 Mn | ₹24,42 Mn | ₹2,01 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,02 Mr | ₹2,87 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,17 Mr | ₹668,54 Mn | ₹143,05 Mn |
| Brüt Kâr | ₹805,56 Mn | ₹82,34 Mn | -₹47,19 Mn | ₹11,43 Mn | -₹121,48 Mn | -₹109,50 Mn | ₹34,86 Mn | ₹18,11 Mn | ₹6,66 Mn | ₹37,35 Mn | ₹9,35 Mn | ₹5,35 Mn | ₹5,01 Mn | ₹2,57 Mn | ₹21,53 Mn | ₹665,00 Mn | ₹140,37 Mn |
| FAVÖK | ₹766,73 Mn | ₹117,56 Mn | -₹90,37 Mn | -₹68,04 Mn | -₹136,59 Mn | -₹112,84 Mn | -₹6,07 Mn | ₹14,13 Mn | -₹3,92 Mn | ₹21,36 Mn | ₹7,56 Mn | ₹5,01 Mn | ₹2,30 Mn | ₹1,25 Mn | ₹15,34 Mn | ₹8,02 Mn | ₹5,51 Mn |
| Net Kâr | ₹523,53 Mn | ₹108,27 Mn | -₹82,44 Mn | -₹37,24 Mn | -₹79,67 Mn | -₹77,40 Mn | -₹152,29 Mn | -₹60,17 Mn | -₹69,48 Mn | ₹3,74 Mn | ₹4,72 Mn | ₹2,30 Mn | ₹1,52 Mn | ₹402.972 | ₹10,54 Mn | ₹6,01 Mn | ₹3,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,44 | 0,99 | -3,57 | -1,61 | -3,45 | -3,35 | -6,60 | -2,61 | -3,01 | 0,16 | 0,20 | 0,10 | 0,07 | 0,02 | 0,46 | 0,32 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,01 Mr | -₹233,89 Mn | -₹19,92 Mn | ₹62,71 Mn | -₹116,95 Mn | -₹119,19 Mn | -₹110,64 Mn | -₹97,53 Mn | -₹388,27 Mn | -₹382,98 Mn | -₹16,92 Mn | ₹24,43 Mn | -₹66,44 Mn | -₹102,21 Mn | -₹107,18 Mn | -₹16,37 Mn | -₹261,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹11,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,9% | 44,9% | 87,2% | 83,4% | 86,0% | 79,2% | 72,9% | 28,3% | 27,6% | 19,9% | 5,2% | 9,6% | 9,8% | 0,2% | 0,3% | 37,2% | 32,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,99 | 0,18 | 0,24 | 0,01 | 0,02 | 1,36 | 0,37 | 0,32 | 1,28 | 1,89 | 3,11 | 2,21 | 1,19 | 1,99 | 0,86 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 1,58 | 0,19 | 0,28 | 0,02 | 0,02 | 1,43 | 0,90 | 0,72 | 2,04 | 1,31 | 1,15 | 0,93 | 0,78 | 0,83 | 0,47 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 65,4% | 3,7% | -17,4% | 2,9% | -563,4% | -448,4% | 1,7% | 1,4% | 0,7% | 1,3% | 0,5% | 0,3% | 0,4% | 0,2% | 1,8% | 99,5% | 98,1% |
| FAVÖK Marjı | 62,3% | 5,3% | -33,3% | -17,5% | -633,5% | -462,1% | -0,3% | 1,1% | -0,4% | 0,7% | 0,4% | 0,3% | 0,2% | 0,1% | 1,3% | 1,2% | 3,8% |
| Net Kâr Marjı | 42,5% | 4,9% | -30,4% | -9,6% | -369,5% | -317,0% | -7,6% | -4,7% | -6,8% | 0,1% | 0,3% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,9% | 0,9% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 81,9% | -10,5% | -7,3% | 16,2% | -542,4% | -488,1% | -5,5% | -7,7% | -38,1% | -13,4% | -0,9% | 1,5% | -5,0% | -9,2% | -9,1% | -2,4% | -183,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |